Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 566
  • 725
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 422
Не са само килограми - ако имате определени заболявания, не може; ако взимате лекарства - не може; ако сте давали преди по-малко от 2 месеца, не може; максимално 4 пъти за жени за годината, 5 пъти за мъже; ако сте над определена възраст също не може.

# 106
  • Мнения: 1 568
Ако имате татуировки също не може.

# 107
  • Мнения: 1 422
Пак малко смях по повод как формулираме желанията си и каква реализация произтича от това за разпускане в този топловат следобед...

# 108
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Здравейте феи мои любими
нямаше ме само дне седмици, а вие сте вече с тема напред. Връщам се назад да дочитам, но държах да ви кажа колко много ви обичам  Hug Hug Hug
Напоследък ми е толкова леко на душата и съм с една увереност че нещата които искам се подреждат точно както трябва. Всичко това дължа на нещата които споделяте вие.

# 109
  • Мнения: 385
Ако имате татуировки също не може.
Ако е правена наскоро или по принцип ако имаш не може? Дали проверяват?  Crazy
tanya 24, чудесно намерение  Hug

# 110
  • Мнения: 1 568
Мисля че е желателно човек да си каже, защото повечето хора с татуировки са заразени от някакъв хепатит мисля newsm78
И ще стане заразяване чрез кръвта  Hug

# 111
  • Мнения: 10 687
Привет, милички феички  Heart Eyes

Във форумите на Шамбала попаднах на една интересна техника за общуване с Висшия Аз  Peace
Мисля, че ще е от полза за доста от нас  Wink

Използва се за задаване на въпроси, които ни вълнуват, към Висшия Аз и получаване съответно на отговори. Копирам дословно поста на The Rider (в случая се дава за пример човек, който се чуди дали да отиде на Меркаба семинар)

"Имате си Висш Аз  Grinning Това е добро начало.
Сутринта след като станете, докато сте още в Алфа състояние, осъзнайте колоната от светлина, висшите чакри над главата си, насочете вниманието си на около 20-25 см над главата си, (дали се има пред вид чакрата Звезда на душата - Soul Star?  newsm78) където е началото на енергията на Висшия ви Аз и го поканете няколко пъти да пребивава през целия ден с вас в сърцето ви. Направете го искрено и категорично. Оставете енергията му да слезе в сърцето.
След това попитайте дали трябва да отидете на Меркаба семинар (1ви въпрос), след това дали сега е времето да отидете на Меркаба семинар (2ри въпрос) и дали трябва да отидете на семинар с Ласло Наги (3ти въпрос).

Имайте предвид следното:
Ако не сте сигурни в отговора, попитайте дали той идва от Висшия ви Аз. На този въпрос само той може да отговори, а не нисшия аз, някоя същност в полетата ви или просто някое същество около вас.

Всеки въпрос започва по следния начин "Висш аз..." А не просто да го формулирате в главата си и да го отправите най-общо към вселената. Така може всеки да отговори.

Висшият Аз ако не отговори директно, използва обикновено система от знаци. Ако е така, ще ви отнеме малко повече време да ги разберете. Има знаци за положителен отговор, неутрален (погрешно зададен въпрос, двусмислен въпрос, или просто означава, че каквото и да изберете няма значение), отрицателен отговор. Ако няма отговор - в повечето случаи означава НЕ.

Хубаво е докато практикувате това за няколко дни, да не използвате махало, карти таро, боб (каквато и да е система, свързана с нисшия аз).

Приемете отговора, той е най-доброто за вас.


*****

Въпрос: Нали може да ползваме тези указания и за други наши питания въобще ?

"Разбира се, може да се ползва за всичко. Аз непрекъснато питам за доста дребни детайли от ежедневието си. Спестява ми много време да се "опитвам" да правя нещо, след като мога направо да го направя 1.gif

Препоръчително е, когато за първи път се изгражда тази връзка, да се практикува всеки ден в продължение на 21 дни, като всяка сутрин се кани Висшия Аз в сърцето да остане там цял ден. През тези 21 дни не трябва да питате за нещо, което егото го вълнува - това може да го накара да се включи и да замърси посланието. Питайте за маловажни неща, събития, изходът от които не ви интересува чак толкова. Никога не задавайте въпроси в началото за доказателства от рода на "Хайде сега ми кажи каква кола ще мине пред мен" или "Докажи ми, че знаеш числата от тотото" - всякакъв вид очаквания от егото замърсяват връзката. Това може да се прави чак след 6 месеца или дори година - процесът е постепенно отказване от страна на егото на контрола, който упражнява върху живота, като грижата за всичко се прехвърля на Висшия Аз. А това е по-ценно от всички притежания и случки. "


 Hug

# 112
  • Мнения: 1 422
Ако имате татуировки също не може.
....Дали проверяват?

Ама към тази тема трябва да се подхожда сериозно. Какво значи някой да проверява. Попълваш въпросник. Това зависи от твоята съвест. И не е заради хепатита, той се покрива в частта с болестите, а заради мастилата.

# 113
  • Мнения: 2 987
Достъпна техника за същото е и работата с махало. Като се научим да правим защита и да се абстрахираме от собствените си отговори на въпросите, като придобием малко практика в задаването на правилни въпроси получаваме незабавен отговор (включително и от висшия ни аз). Понеже отговорите могат да бъдат да, не, може би и не желая да отговоря то горната техника пропуска някои от тях. Освен това с махало по диаграми може да се получи числов или буквен отговор, което също е предимство спрямо горното.

# 114
  • Мнения: 77
Достъпна техника за същото е и работата с махало. Като се научим да правим защита и да се абстрахираме от собствените си отговори на въпросите, като придобием малко практика в задаването на правилни въпроси получаваме незабавен отговор (включително и от висшия ни аз). Понеже отговорите могат да бъдат да, не, може би и не желая да отговоря то горната техника пропуска някои от тях. Освен това с махало по диаграми може да се получи числов или буквен отговор, което също е предимство спрямо горното.
би ли дала малко повече инфо за работата с махало? newsm78мисля че съм го чувала и преди но нещо не си спомням много добре... Embarassed

# 115
  • Мнения: 10 687
Махало не съм пробвала, но от доста време ползвам Таро.
Да, важно е да се абстрахираш от собствените си очаквания по даден въпрос. Затова е толкова трудно човек да гледа на себе си.
Проблемът при повечето от тези техники е откъде точно идва отговорът  Wink
А иначе най-сигурно е чистото пред-знание. Който го е преживявал, знае за какво става въпрос  Simple Smile

# 116
  • Мнения: 2 987
Има много книги за работа с махало, например ето тази.

# 117
  • Мнения: 1 568
Махало не съм пробвала, но от доста време ползвам Таро.
Да, важно е да се абстрахираш от собствените си очаквания по даден въпрос. Затова е толкова трудно човек да гледа на себе си.
Проблемът при повечето от тези техники е откъде точно идва отговорът  Wink
А иначе най-сигурно е чистото пред-знание. Който го е преживявал, знае за какво става въпрос  Simple Smile

И аз ползвам карти Таро от известно време, но не знам защо не им вярвам много.
Макар че глобални неща в живота  са ми се "давали" на кафе, просто поглеждам и "виждам", без изобщо да разбирам  Hug

# 118
  • Мнения: 10 687
Кафе - да, също съм го практикувала. Но с Тарото нещата се виждат по-детайлно сякаш...  Grinning
Докато обикновено на кафе виждам едно-две неща, а често пъти - и нищо  Blush

# 119
  • Мнения: 1 568
Кафе - да, също съм го практикувала. Но с Тарото нещата се виждат по-детайлно сякаш...  Grinning
Докато обикновено на кафе виждам едно-две неща, а често пъти - и нищо  Blush

Аз нищо не разбирам от гледане на кафе, просто няколко много важни неща в живота  ми се дадоха като снимка вътре в чашата, всички които бяха около мен я видяха, не картина, не драсканици, а снимка, истинска Hug

Общи условия

Активация на акаунт