Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 658
  • 725
  •   1
Отговори
# 90
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Рози, искрено ти благодаря за молитвата. Имах нужда от нея точно сега.


Делфин, днес помислих, че отдавна не съм те срещала.
Тук съм вече.
Бях по морето да си лекувам душата. Само аз, морето и МПтройката с медитации. В един момент просто физически почувствах, че нищо вече няма да бъде същото. Говорете ми за мистично преживяване... Wink

Ще се заема с допревеждането на QUANTUM TOUCH тези дни.
 Hug


# 91
  • Мнения: 18
Здравейте,фей!
От два дни съм изпаднала в едно гадно състояние,пиша желания,горя лисчета но имам чувството че проблемите летят един след друг,с бясна скорост!
Но тази нощ сънувах телефонен номер,и не мога да разбера какво значи това! newsm78
Стига съм мрънкала.
Пожелавам на всички много хубав ден!  bouquet

# 92
  • Мнения: 77
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ И ДОБРИ ФЕИ!аз искам да се похваля със следното-откакто започнах да визуализирам и да правя утвърждения сънищата ми значително се подобриха.преди сънувах моите страхове и винаги се будех с много гадни чувства след това.а сега напротив-точно обратното.сънищата ми са толкова хубави спокойни и изпълнени с радост и любов че чак не ми се вярва.а сутрините са страхотни просто като се сетя какво съм сънувала.
и мисля че едно от моите желания е на път да се сбъдне въпреки че иска малко време но почти съм сигурна в успеха му!!!!
УСПЕШЕН И ВЪЛШЕБЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!!!!  bouquet

# 93
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Гледам, че обсъждате българските постижения. Всичко е много готино, ако не се обсъждаше само в България. Никой по света не знае за това и като се опитам да кажа нещо такова на хората, никой не ми вярва. За всяко нещо по света са известни други откриватели. Например съпругът ми (италианец, както знаете) ми е разказвал за героичните битки на албанците срещу турците и как те са ги спрели. Преди години ми попадна еднин американски учебник по информатика (още го пазя), в който за изобретател на компютъра е посочен друг, никъде няма нито дума за Джон Атанасов, дори в историческата тема за информатиката. Италианците знаят, че йогурта е изобретен за Данон и бил патентовано в Испания (май) от някакъв испански професор (мисля, че така ми го обясняваха, толкова бях ядосана, че не слушах изобщо какво ми говорят). Приятелката ми японка е виждала кисело мляко, на което името имало нещо производно от думата България, но тя си мислели, че е случайност, никога не си е купувала и не се е интересувала от това. В български ресторант отказах да ям "Зазики", защото бях възмутена - не стига, че гърците са ни патентовали сиренето, шопската салата и снежанката, ами и нашите дупедавци си ги кръстили така в менюто. Няма да стъпя повече в този ресторант, толкова съм възмутена. По света как да е, ама в България да се кланят на гръцките плагиати и да кръщават храните ни с гръцки имена?! За първи път самолет е използван във военни действия от Италия срещу Турция по време на войните им в Африка за територията на Либия. И първият български боен полет е бил с един български и един италиански пилот (българинът се е учел от италианеца, който вече е имал опит от Африка - това го видях в български сайт за история, ама сега не ми се търси). Естествено, всеки италианец знае, че те са първите (и е така, във всички източници на английски). Изобщо, за каквото и да се хвана, тук никой за нищо не ми вярва. Нещо ни куца оповестяването по света на нашите постижения, чак се питам има ли ги наистина или са плод на някаква сбъркана пропаганда?!

# 94
  • Мнения: 1 422
Abies, защо е нужно да се доказват разни неща на разни хора. Гордостта си е вътре в тебе. Няма нужда да се декларира насам натам. Ти като знаеш колко струваш, занимаваш ли се иначе да го обясняваш на този и на онзи. Прегръщам те!

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Записвам се да ви следя. Вълнувам се от темата, от време на време чета книга на тази тематика и съм се убедила, че има ефект.   Simple Smile
Ще ви чета и ще се влючвам в темата!  Simple Smile

# 96
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добър ви ден! днес имаме 11 годишен рожденик почерпете се виртуално !


Интересно за сънища пишете...Снощи и аз сънувах нещо което ме озадачи...
Проблем който ми виси на врата от две години се разреши в съня ми, като на
магия, без усилия просто ей, така...Чак като се събудих се питах реално ли е!?
Много естествено се случваха нещата, макар и невъзможни, погледното вече
в будно състояние...Както и да е...сега съм лека, все едно наистина нещата са
взели точната посока, все едно проблем няма...
Прибирайки се от плажа над къщата имаше ято птици , бяха хванали термика
и се рееха в небето,като спирала от криле.... жалко, че нямах фотоапарат
да снимам. Красиво беше!

# 97
  • Universe
  • Мнения: 1 556
За сваляне  Peace

Кристаллы Крайона - http://land-of-spirit.ru/load/18-1-0-84

Парола: land-of-spirit.ru


Free Will, желая му здраве и късмет!

П.П.

бяха хванали термика


Какво е това  newsm78

# 98
  • Мнения: 630
Free Will,Честито! Да ти е жив и здрав!

# 99
  • София
  • Мнения: 72
Момичета, спешно се нуждая от помощта ви. Сутринта станах с мисълта, че трябва да отида да дам кръв, че някой се нуждае от нея и цял ден тази мисъл не ми излиза от ума. До сега никога не съм давала кръв и се страхувам, но тази мисъл е по - силна и не ме напуска. Какво да правя.МОЛЯ ВИ ОТГОВОРЕТЕ МИ.

# 100
  • Universe
  • Мнения: 1 556
tanya24,  Hug
На мой познат му трябва отрицателна кръвна група - в Токуда - спешно Peace Ако си такава - пиши ЛС Praynig

П.П. Благодаря за отговора  bouquet

Иди в кръвен център, ще зарадваш някого, със сигурност Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: чт, 19 авг 2010, 13:44 от lenny_pld

# 101
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ами, най -лаишки казано топъл въздух, който се отделя от земята и фуниевидно се
издира нагоре ...от познати парапланеристи ми е влязло, като понятие в речника.
Птиците я ползват "термиката", за безмоторно летене, парапланеристите също.
http://www.skynomad.com/articles/thermalling_technique_bg.htm
Благодаря ви за пожеланията Hug

tanya24 няма нищо страшно,лягаш и си мислиш за нещо хубаво...

Последна редакция: чт, 19 авг 2010, 13:47 от Free Will

# 102
  • Мнения: 630
tanya 24.странна мисъл.Постъпи според вътрешното си усещане.А да се дава кръв не е толкова страшно.Аз съм давала като студентка-тогава срещу едно кръводаряване извиняваха 3 дни отсъствия и в края на семестъра ме устройваше идеално.Мерят ти кръвното, даваш определено количество кръв и край.След това се чувстваш малко замаяна,но за кратко.

Последна редакция: чт, 19 авг 2010, 14:00 от sweta

# 103
  • София
  • Мнения: 1 163
Мисля, че има някакво изискване за килограмите при даряване на кръв. И аз преди време имах желание да давам кръв, но не ми разрешиха тогава, защото бях 44 кг

# 104
  • Мнения: 1 568
За Рожденикът на Free Will,

Общи условия

Активация на акаунт