Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 087
  • 746
  •   2
Отговори
# 645
  • Мнения: 275
Винце, Арапя е много красиво място. Макар че последните години го "облагородиха" малко... Иначе има и разни морски атракции тип екстремни спортове. Все пак, преди години ми харесваше повече...

Този път пропуснах желанията - нямах нагласа да пиша желания. Написах списъците с благодарости от книгата, която Лени ни представи преди няколко дни. Много добре ми подейства.

Аз съм в някакъв странен период - за последните две седмици около десетина човека от различни периоди на миналото ми се появяват ненадейно - хора от ранно детство, от училище, от студенстките години. И то все по приятен начин. Явно е някакво голямо преосмисляне за мен - така си го тълкувам : като равносметка на миналото, за да премина "начисто" в нов етап от живота си. Това е интуитивното ми усещане де... Уча се да вярвам на усещанията си.

# 646
  • София
  • Мнения: 0
Lenny smile3501 Приветствам идеята за събиране на всички материали от форума и написване на книга.Така както аз Ви открих и ми бяхте, и сте много полезни(за което БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ),би било чудесно тази информация да достигне до повече хора.
Lenny Смятам,че си най-подходящия човек за тази цел.Ако всичко това се осъществи ще бъде прекрасно.Когато хората се обединяват около благородни каузи е винаги добре.В днешно време това е необходимо.От форума се вижда, че има необходимост от споделяне на знания и колкото по-разностранни, толкова по-добре и така се обогатяваме духовно.За съжаление светът е твърде материален и затова се налага да се съобразяваме  с това и да си осигуряваме, и материално богатство.
По този повод предлагам ритуал, за тези които се интересуват и все още не са постигнали своя материален връх.

"Всяко Новолуние (в един от първите три дни, в идеалния случай, ако това ще бъде сряда или четвъртък) извършете такава проста манипулация:
В навечерието преди лягане съберете всички пари в къщата (без да броим), смажете с една капка масло от канела, или розмарин и ги сложете под възглавницата си .А сутринта веднага след събуждане, три или седем пъти ги пребройте, без да се става от леглото.
Така се зареждат парите с твоята енергия и изразходени за един месец се връщат умножено."
(Този ритуал е преведен от руски форум)
 Kissing Heart

# 647
  • София
  • Мнения: 0

Ритуал за привличане на богатство ( За утре 13)  ideauu

Прави се на растяща Луна.
Отидете в църква на 13 число всеки месец, купете 13 свещи.Рестото от покупката на свещите, сменете на  монети. Като пристигнете в къщи, със силен замах хвърлете монетите на пода и не ги събирайте до сутринта.Не е желателно в този ден да има гости и съседи, за да не задават въпроси.На сутринта –
 не се миете, не се разресвате, и събирате парите.Завържете ги в носна кърпа и ги поставете под леглото.
Вие ще забележите как драстично ще се увеличат приходите в брой.А свещите след това поставете в църквата пред светците или ги използвайте в къщи.

# 648
  • Мнения: 72
Здравейте момичета! От известно време ви чета, не много редовно, но научих доста неща. Дори на няколко пъти успявам да си сбъдна желания чрез визуализации и утвърждения. Последните две новолуния си писах желания, като всеки следващ път ги актуализирам. Незнам дали е правилно така. Мислех и на това новолуние да си напиша желания, но съвсем забравих снощи. Късно ли е вече и по принцип колко време продължава новолунието? Никъде не намерих такава информация.

# 649
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Момичета,  Hug
 Laughing Аз казах това за книгата в контекст, че някой вече е компилирал материалите, защото kapriz7 написа, че повече от техниките ги има в току-що издадена книга  Peace

nvesela, humanis, feelthef,mijjjka, raliko Благо-Даря за новостите     bouquet   От сърце  Two Hearts Two Hearts

vili:) "Напишете Вашите желания до 8 часа от точния момент на Новолунието, когато това Ви е възможно "
... Доверете се на процеса, който се осъществява вътре във Вас. Вселената иска Вие да бъдете щастливи. Ако едно желание не се сбъдне, продължавайте до го повтарате , или забелжете каква неочаквана облага ще дойде на неговото място" - Жан Спилър

# 650
  • Мнения: 72
lenny_pld , благодаря ти   bouquet Това ми е убягнало или съм го чела доста отдавна. Този път изпуснах момента, но ще изчакам до следващото новолуние  Wink

# 651
  • Мнения: 105
Относно желанията... В църква изказано желание от цялото сърце се сбърдва поне при мен на 100% Wink Без значение от  какъв период на луната Peace

# 652
  • Мнения: 620


x-x-x  , чудесно си направила за отец Иван. Това е един свят човек и то станл свят, защото една знахарка му дала верния път. Историята му е много интересна, той е имал заболяване на очния нерв и очите са му подсачали , чак след даване на обет се оправя моментално и посвещава живота си на хората. Относно дарението, ако ти искаш това дарение да ти помогне не рови и не слизай ниско. Казвам го от личен опит, занимавам се с дарения от години и съм видяла хиляди неща. "Ръката която дава не оскудява " "Давайте и ще ви се даде" ...не очаквайте лично отношение и внимание, че сте дали дарение. Много хора правят така и това им носи беди. Баба Ванга е казала, направи добро и го хвърли в морето...Тук аз говоря само от енергийна гледна точка. Когато даваш нещо, ти си готов да се разделиш с него в името на нямащ човек. Вчера си свалих старото рс-и до кофите по тъмно и зная, че някой ще го ползва с радост и тази негова радост днес донесе моя голяма радост и така всичко в живота е обмен. Отец Иван както и всички отци си имат женички помощнички, защото с товара с който се е наел не може да се справи сам. След като тези жени са там, значи им  е там мястото и те изпълняват БОЖАТА ВОЛЯ. Извинявам се за оффа , но зная през какво минава отеца и как  много пъти нямат и брашно за да омесят хляб.... те месят всеки ден. Ето и идея ми хрумна да им подаря една машина за хляб Heart Eyes

За вчерашното новолуние и затъмнине е говорил и Нострадамус. За идването на новата енергия и за промените.
lenny_pld
идеята за книга е страхотна...ще бъде бестселър....но само с нашите енрегии  bouquet
 

# 653
# 654
  • Мнения: 13 512

За вчерашното новолуние и затъмнине е говорил и Нострадамус. За идването на новата енергия и за промените.

http://www.sirius1-bg.net/sirius/buletini/2010/razs/br5_0710.html

# 655
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
lenny_pld , благодаря ти   bouquet Това ми е убягнало или съм го чела доста отдавна. Този път изпуснах момента, но ще изчакам до следващото новолуние  Wink
Не си изпуснала момента  Hug
I фаза (7 дни )на новата луна е най-благоприятна за ритуали , желания  и т.н.  Hug

Лично аз си пиша  желания  понякога (рядко но се е случвало )и без да се съобразявам с луната  Wink
Имам си вълшебна тетрадка за това , Grinning като изпитвам нужда не чакам новолуние и си написвам желанието в тетрадката ей така, пиша си утвърждения , желания  ....  Важното е силата , енергията която влагаш  , да луната помага за сбъдването .... но според мен най-важна е енергията  която  влагаме ,пожелаваме  Wink
Та така че vili, послушай себе си,дерзай  ....и  твори Hug



           
Прекрасни  Hug хубав ден  от мен



                                                           *******


Един мъж искал да се освободи от страданието и отишъл в будистки храм, за да потърси учител, който да му помогне. Отишъл при Учителя и му казал:

- Учителю, ако медитирам по четири часа на ден, колко време ще ми е необходимо, за да получа просветление?

Учителят го погледнал и отвърнал:



- Ако медитираш по четири часа на ден, вероятно ще са ти необходими десет години.

Мъжът решил, че може да направи и повече, и попитал:

- Учителю, ами ако медитирам по осем часа на ден, колко време ще ми е необходимо, за да получа просветление?

Учителят го погледнал и рекъл:

- Ако медитираш по осем часа на ден, вероятно ще са ти нужни двадесет години.

- Но защо ще ми отнеме повече време, ако медитирам по-дълго?, попитал мъжът.


Учителят отвърнал:

- Ти не си тук, за да жертващ радостта или живота си. Тук си, за да живееш, да бъдеш щастлив и да обичаш. Ако можеш да дадеш най-доброто от себе си за два часа медитация, но вместо това медитираш по осем часа, само ще се измориш, ще се отклониш от целта и няма да се наслаждаваш на живота си. Прави най-доброто по силите си и тогава може би ще научиш, че независимо колко дълго медитираш, можеш да живееш, да обичаш и да бъдеш щастлив.

Последна редакция: вт, 13 юли 2010, 07:29 от Desss

# 656
  • Мнения: 131
Здравейте мили и позитивни хора Hug!
Чета ви редовно, чувствам се много приятно във вашата компания Simple Smile. Нямам много време да пиша,но обещавам ,че ще се включвам по-активно!!!
Бих искала да споделя с всички вас една книга,която чета от вчера и си мисля,че за всеки един от нас би била полезна по някакъв начин!
Наина Владимирова-"365 магически ритуала"
http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=160&LangID=0&Letter=.

УСМИХНАТ И КЪСМЕТЛИЙСКИ ДЕН НА ВСИЧКИ!!! Hug

# 657
  • Шумен
  • Мнения: 156
Слънчев ден, момичета  Hug!
http://www.youtube.com/watch?v=YdEFhmaXyG4&feature=related  това ме зарежда супер сутрин
Написах списъка с желанията още в неделя през нощта   Heart Eyes , а днес ще си правя картата и съм много въодушевена. Самият момент на събиране и изрязване на картинките ме зареждаше много, някак ми идваше да "литна"  Laughing
Докато е в 1/4 луната може ли да се допълва списъка с желания, че някои съм забравила или да чакам следващото новолуние за редакция  newsm78- май искам да променя и някои формулировки  Embarassed
За сега ще го оставя така.
Желая ви сбъдване на желанията  Praynig
 txtloves  Kissing Heart

# 658
  • Мнения: 18
deni_m, тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=466545.msg14127917#msg14127917 Лени е описала всичко. Има цитати от други хора, видеоматериали, линкове към сайтове, в които се оказва помощ за правене на такава карта...

Аз лично, първо си написах списък с желания, гледайки категориите, както са дадени по готовите схеми върху голям лист, който разделих на 9 квадрата (по-точно, написах си 9 списъчета). Във всеки квадрат написах с тиренца и с дребнички буквички всичко, което ми хрумна, че бих искала да постигна или подобря в тази област от живота си. За накои се получи частично дублиране, защото може едно и също нещо да се разглежда от различни аспекти. Постарах се във всяка област да имам поне едно тиренце, на някои са повече, но май няма ограничение за броя желания в областите. После си изрязах от стари списания и реклами картинки, които най-много съответстваха на записаното във всяко тиренце и започнах да ги лепя по голям картон, отново разделен на 9 области. До всяка залепена картинка надписах текста на желанието, за да не го забравям. Мисля, че идеята ми дойде след като гледах видеото от линковете на Лени. В средата сложих моя любима снимка, на която управлявах за кратко корабче по време на екскурзия тиийм-билдинг с колеги  - за мен снимката символизира управлението на собствения ми живот. Вече не помня кой ми я направи, но много си я обичам. 

Дори дъщеря ми научих да си направи такава карта, тя пък си нарисува желанията (дори не знам какво е нарисувано, важното е, че в средата има голямо изображение на самата нея, а наоколо.... само тя си знае какво е нарисувала, имам известни подозрения, че голяма част от желанията ни съвпадат, само дето моите са лепени, а нейните нарисувани).

Някои хора намират от Интернет и разпечатват картинки, други си ги рисуват, трети като мен изрязват от списания... Не е важно как ще го направиш, но е важно да си напишеш желанията, за да не забравиш какво изобразяват картинките. Другото важно е, да си ги гледаш и препрочиташ честичко. Можеш за начало и да си разпечатиш готова карта, която изготвя руския сайт от линковете на Лени.

За да не ми досажда съпружеското тяло, моята карта стои залепена на вътрешната страна на вратата на гардероба. Има хора, които си ги държат на по-явно място, ама при мен не става. И както вече написах, две от желанията ми се реализираха, макар и в модифициран вариант. Продължавам да си ги гледам и препрочитам с надеждата да се развият в желаната от мен посока  Laughing

Надявам се, да съм ти била полезна. Започвай смело, каквото и да направиш, няма да сбъркаш. Успех!
Много благодаря!  bouquet
Успях на я направя и съм много доволна Joy

# 659
  • Шумен
  • Мнения: 156

За вчерашното новолуние и затъмнине е говорил и Нострадамус. За идването на новата енергия и за промените.

http://www.sirius1-bg.net/sirius/buletini/2010/razs/br5_0710.html

Благодаря за инфото - малко е страшничко , но останах доволна от следното  :
"За въздушните знаци – Везни, Водолей и Близнаци – обновената енергетика на Уран ще бъде само благоприятна. Това са същите тези гръм и мълния, които те толкова отдавна чакат. И макар че Уран влезе в своята нова роля при много неблагоприятен аспект към Сатурн, неговото обновление ще бъде за тези знаци отдавна чаканата благодат. Уран ще им придаде решителност, стегнатост и боен заряд т.е. ще им помогне да придобият онези черти, които често така и не им достигат."
Аз съм зодия Близнаци и се надявам да ме споходи тази благодат  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт