Бихте ли купили на детето си дрехи от втора употреба?

  • 23 679
  • 455
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
Неуместен въпрос?

# 1
  • Мнения: 197
Е, да купувала съм някои по - запазени неща от Продавалника например...Защо? newsm78

# 2
  • Мнения: 3 634
Защо да е неуместен?! Въпрос на лични разбирания и финансов статус. Аз не бих купувала, както и не приемам носени дрехи от други деца. Обаче при лош финансов резултат съм сколнна всякак да си променя разбиранията в името на детето.

# 3
  • Мнения: 281
Да,купувам.
Качествени,леки,от естествени материи,красиви и на приемливи цени.
Е, и добре запазени.

По редовните магазини не мога да намеря такива.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 249
Да, редовно купувам дрехи втора употреба, както и приемам дрехи от приятелки на чийто деца са им умалели.

# 5
  • Мнения: 911
Защо да ти е неуместен въпросът? Всичко се свежда до финансови възможности и разбирания. Когато Влади се роди му взехме количка от продавалника, пак оттам - столчето за хранене. Тези вещи, реално погледнато се ползваха за мое лично удобство - на бебето му е все едно. Спи на детското легло на сестра си.
Дрехи втора ръка не съм купувала - износва (вкъщи) на племенника ми, иначе бих купувала.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не съм купувала.Нищо не се знае.Ако някой ден харесам нещо...........

# 7
  • Мнения: 574
Не съм купувала, но за дъщеря ми съм ползвала дрешки от детето на приятелка. За сина ми всичко беше ново, тогава мислех по различен начин.

# 8
  • Мнения: 47 981
Купувала съм, най- вече връхни дрехи- космонавти и якета

# 9
  • Варна
  • Мнения: 135
Купувам, когато намеря запазени. По- качествени са .

# 10
  • Мнения: 763
Защо да е неуместен?! Въпрос на лични разбирания и финансов статус. Аз не бих купувала, както и не приемам носени дрехи от други деца. Обаче при лош финансов резултат съм сколнна всякак да си променя разбиранията в името на детето.
Абсолютно същото е и моето мнение! Докато имам финансовата възможност, ще купувам на децата си качествени и хубави дрешки!  Peace

# 11
  • Мнения: 5 577
Аха, пазарувам им употребявани дрехи. Имам набито търговско око за дрехи и материи, майка ми се занимваше навремето,  и отбирам. Имам сташно качествени неща, мога да сравня, т.к. получаваме и маркови дрехи от чужбина /имаме роднини там/, и от ЛА редута.
Като цяло е пълно с боклуци, но понякога наистина има страхотни находки, въпрос на късмет и нерви да ровиш. Естествено не говоря за долни дрехи, които се допират до тялото.
Нямам скрупули, хареса ли ми нещо го купувам.

# 12
  • Мнения: 14 654
Децата ми носят дрешки, които преди това са били на друго дете. Техните дрехи, като им станат малки, също ги давам на някое по-малко другарче.
Но от магазини втора употреба ме е много гнус и не пазарувам от такива.

# 13
  • Мнения: 610
До сега не съм купувала , но ако някой ден ми хареса нещо, защо не ......
Иначе мойте деца носят дрешки от племенника ми и от приятелка , когато им станат малки аз също ги давам на други дечица.  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 39 761
Не съм купувала. Но пък съм използвала дрехи дадени от приятелки.
Дали бих купила... ако е хубава и запазена дрехата, може би.

Общи условия

Активация на акаунт