Бихте ли купили на детето си дрехи от втора употреба?

  • 23 692
  • 455
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 44 142
Какви са наблюденията ми ли? Като изключим пенсионерите, който пазаруват в евтините дни, т.е. преди зареждане, останалите клиенти са така изглеждащи, както и тези на МОЛ-а, който се намира на 300 м. от този магазин ВУ. В ден петък, когато се пуска новата стока, опашка има поне 15 минути преди началото на работното време. А цената за килограм никак не е малка. Идват и хора с автомобили, доста скъпи и нови, които да, вероятно са ги взели назаем от приятели. Simple Smile

аа това да Simple Smile
то и аз когато се накумя да отида е само в ден на зареждане, да не е ниска цената, но пак е в пъти по-изгодно Simple Smile а следващите дни вече всичко е обрано и са останали само парцалките.(пробвала съм и това няколко пъти, но си излизам тогава с празни ръце)...
иначе какви ти 15 мин, и  половин час по-рано вече има гъч...

В Бон Темпс надали има МОЛ, като го гледам то е някакво съвсем селско местенце Simple Smile сигурно и ВУ си нямат Simple Smile

# 451
  • София
  • Мнения: 23 098
Laughing Това е градът на вампирите.
Мол-ът и ВУ се намират в София.
Joy
Ами съмнителна ми се стори - уж си в София, пък изведнъж Луизиана.
Е, извинявам се - не съм на "ти" много-много с вампирите  Mr. Green

# 452
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Второ предупреждение...!
Последно...!
Или се придържайте към темата или ще бъде заключена...!
Дръжте се като големи хора...!

# 453
  • Мнения: 9 052
ми българските...те са 2-3 основно Simple Smile

не ги знам . и бей ми е известен , но не ползвам ...

# 454
  • София
  • Мнения: 44 142
prodavalanik.com който от 2 дни нещо се е сбъгнал, но вероятно е моментно състояние
и бгдомакиня основно

# 455
  • Мнения: 863
Пазарувала съм, и съм на мнение, че качеството на покупките ми от ВУ е много по-високо от това на новите дрешки / купени от България/.За жалост пазаруването от тези магазини си изисква много време за обикаляне и ровене Wink

Общи условия

Активация на акаунт