Asi / Гордата Аси - 9-та тема

  • 36 157
  • 751
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 375
Asi / Гордата Аси - НТВ


Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
Гордата Аси" е изпепепляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.

Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.

Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...

Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.

***

От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.

Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Именно заради тази тайна любовта на Демир и Аси ще бъде невъзможна. "Гордата Аси" - история за новата буржуазия, земята и любовта...
В главните роли Мурат Йълдъръм (Демир) и Туба Бюйюкюстюн (Аси)

Започва на 31 август по НТВ от 17,30 часа.

 Tuba Büyüküstün (Asi)  Murat Yıldırım (Demir)  Çetin Tekindor (İhsan)
 Nur Sürer (Neriman)   Selma Ergeç (Defne)   Tuncel Kurtiz (Cemal Ağa)
 Tülay Günal (Süheyla)    Saygın Soysal (Aslan)    Cemal Hünal (Kerim)
  Aslıhan Güner (Gonca)   Onur Saylak (Ziya)   Dilara Deviren (Ceylan)
  Elif Sönmez (Melek)

А това е официалният сайт на сериала

серии с БГ аудио можете да изтеглите от lapache.info, bananabg.com, DMCA-removal-from-Google, vbox7.com, vbox7.com

оригинални серии на турски език, може да свалите от vbox7.com






линкове към саундтрака
 любими моменти от филма в клипчета на nani_na     Тинчето     Мишел интервюта и клипчета от Мишел





1 тема          6 тема
2 тема          7 тема
3 тема          8 тема
4 тема
5 тема


стихове

За предстоящи събития от филма, моля използвайте бели букви. Пример цък



Последна редакция: чт, 22 окт 2009, 12:01 от Морганчето

# 1
  • Мнения: 419
Да ви следя  Grinning.
По въпроса с новата програмна схема на Нова - доколкото видях, само в понеделник няма да излъчват сериала, а не изобщо  Rolling Eyes.

# 2
  • София
  • Мнения: 375
чакам предложения за анкета
 имате време до утре следобед.... Hug

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
Страхотен фен съм на сериала. Ще Ви следя. Много ще ми е приятно във Вашата компания

# 4
  • Мнения: 76
Тенкю морган за новата тема, неусетно сме изписали 50 страници, добре че ти мислиш за всички  Hug

# 5
  • Мнения: 781
Пльос и аз в новата темичка  smile3521

# 6
  • Мнения: 198
Тъкмо,щях да те подсещам за новата темичката,ама то Морганчето,само се сеща! Hug
Вери тенкю! newsm51

# 7
  • Мнения: 26
И аз дочух,че няма да го спират напълно,но това не ги оневинява!Освен,че няма да се сетят да сменят часа на излъчване,те ще го и пускат,когато им падне!  smile3513

# 8
  • Мнения: 132
  
http://www.youtube.com/watch?v=qScNYR6OLWc&feature=related
Eдно клипче с разкошна песен . Дали я има някъде преведена?

В коментарите я има преведена на английски

Aşk (love) Lyrics

First, birds were,
We fly to the sky
After we were hit
We've fallen into love
From the fire burning
such as coal
was so deep
We've got to niche

We love the world of divine
We have meeting space thymus in mortal
Although divided roads
Although scattered roses
would not shut up the hearts in love to

# 9
  • Мнения: 8
Морганчето,мерси за новата темичка!!!  bouquet  bouquet  bouquetСтрахотна си!!!

# 10
  • Мнения: 295
Сега приключих със серията...
Ужас  smile3511 Али, Зенейтеп, брат й bash На това му викам манджа с грозде
Ама и Демирякис на всяка манджа мерудия. Хубаво помага, ама да си вкара и неговите бакии в ред. Видя колието и айде кръгом. Дразни ме!!!!!!!!!!1 box Няма ли малко да се септе и да почне да се бори?! А той кво, седи си в офиса, та онзи плужек да има време да си развява коня как си иска.
Вместо на дръпне Асито, първо целувките, после обяснението и да се приключва вече, че ми писна smile3513 Тия двамата заслужават - 24 часа в една стая заключени, да видите как като излязат ще е само мир и любов. Но пък тогава и филм немаше да има, та за край ситуацията е ..."Сърби, боли, драго ми е" Joy Joy Joy Joy Joy Иде ми да се гръмна вече  #2gunfire Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 0
Здравейте,да се запиша и аз в новата тема HugМорганче, благодаря за темата  bouquetАнкетата може да е нещо за Сухейля,например: има ли основателни причини за поведението си или нещо подобно,защото в предната тема доста я обсъждахме  bouquet А аз направих първия си колаж Crazy Blush Hug

# 12
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Дафи
врътни един превод на текстчето на Севи
да го натъкмим към думите на песента

# 13
  • София
  • Мнения: 3
Сега приключих със серията...
Ужас  smile3511 Али, Зенейтеп, брат й bash На това му викам манджа с грозде
Ама и Демирякис на всяка манджа мерудия. Хубаво помага, ама да си вкара и неговите бакии в ред. Видя колието и айде кръгом. Дразни ме!!!!!!!!!!1 box Няма ли малко да се септе и да почне да се бори?! А той кво, седи си в офиса, та онзи плужек да има време да си развява коня как си иска.
Вместо на дръпне Асито, първо целувките, после обяснението и да се приключва вече, че ми писна smile3513 Тия двамата заслужават - 24 часа в една стая заключени, да видите как като излязат ще е само мир и любов. Но пък тогава и филм немаше да има, та за край ситуацията е ..."Сърби, боли, драго ми е" Joy Joy Joy Joy Joy Иде ми да се гръмна вече  #2gunfire Joy Joy Joy

Иве,  пред очите на  Демир трябва да се развява  Аси, та свят да му се завие Hug


# 14
  • Мнения: 198
Dafi,много готино ти се е получило колажчето! HugСледващото, ако може,да е само на Демир.Ей така да ни се врътка до безкрай! Heart Eyes #Crazy Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт