Asi / Гордата Аси - 9-та тема

  • 36 167
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 198
Да,тая тиква Зейнеп и тя изгря на хоризонта,че и барабар с брат си. ooooh!И стана тя,каквато стана......уф,още нерви ще трябва да се пилеят! smile3515

# 31
  • София
  • Мнения: 375
Шалом момичета   bouquet

само едно предложение за анкета до момента newsm78 newsm78 newsm78

# 32
  • Мнения: 122
добро утро и от мен в новата тема - Морган   bouquet
Гале, клипчета е просто .... newsm45
Мишел   bouquet и на теб за Демир
Кате, взимам си кафето и отивам да гледам повторението по диема, че вчера изпуснах.
а като ви чета какво е било .... мъка... мъка ....
айде хубав ден на всички от мен
п.п. после може да си излея мъката при вас, а и трябва да навестя тия от нова  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1
http://www.vbox7.com/play:fc5c3ebb  Добро утро!Я вижте снимка на Муратчо като малък.

# 34
  • Мнения: 0
  bouquet  bouquet
 ЕХ МОМИЧЕТА,НЕ ЦОП ОТ МЕН ,А БУФ  ВЪВ ТЕМАТА.
ТОЗИ ФИЛМ Е НЕЩО НЕ БИВАЛО ОТ ДЪЛГО ВРЕМЕ.
СЛЕДЯ ТЕМАТА ОТ САМОТО НАЧАЛО.
 ЗА МУРАТ И АЗ СЕ ВКЛЮЧВАМ В НАДПРЕВАРАТА!!!!

# 35
  • Мнения: 0
НА ЗЕЙНЕБ МОЖЕДА НЕ И Е МЯСТОТО ТАМ,НО БЛАГОДАРЕНИЕ НА НЕЯ ЩЕ БЪДЕМ В ЗАХЛАС ПО -ДЪЛГО ВРЕМЕ!!!!! Grinning Grinning

# 36
  • Мнения: 0
НА ДЕМИР, АСИ МУ Е ЦЯЛ ДЕНХ ВГЛАВАТА ,А НА МЕН МУРАТ МИ Е ЦЯЛ ДЕН В ГЛАВАТА!!! Crazy Embarassed

# 37
  • София
  • Мнения: 1 433
моля някоя милостива душа да напише с ББ каква е ролята на тази Зейнеп и онзи кухавелник newsm78
мерси предварително  bouquet

# 38
  • Мнения: 122
svetpe9   welcome
само прочети правилата на форума.
писането с големи букви се смята за "викане", затова пиши с малки  Peace

# 39
  • Мнения: 132
Най-накрая успях и субтитрите да кача   http://www.vbox7.com/play:bc154a4a
Аз да си призная клипове не мога да правя,този  ми е подарък от Mishel .Благодаря ти от сърце  newsm51
Субтитрите и на интервюто с Туба са готови ,само ще чакаме Mishel   да ги одобри и пусне.

# 40
  • София
  • Мнения: 375
моля някоя милостива душа да напише с ББ каква е ролята на тази Зейнеп и онзи кухавелник newsm78
мерси предварително  bouquet
ББбрат и ще убие Джемал ага, а Зийнеп ще бъде приютена от Демир в къщата му, той иска само да и помогне, но от там тръгва ревността на Аси, Аси ще получи предложение за брак от Али и заради Зийнеп нещата ще се объркат, брата на Зийнеп ще отвлече Мелек и ще принуди Демир да обещае че ще се ожени за Зийнеп, зада пусне сестра му.....
но всичко после се оправя и Демир се жени за Аси

това е малко нерви ще има ама нема как  Hug Hug Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 375
моето предложение за анкета е

Разумът или чувствата надделяват във филма?

# 42
  • Мнения: 295
Здравейте!
Ако не ви пожелая добро утро денят не ми е хубав, а днес и добър ден не мога да кажа Weary
Яко съм на трастиката.....

Хубав, слънчев и усмихнат ден на всички Hug

# 43
  • Мнения: 0
Момичета ,извинете за "кращенето" Embarassed Embarassed Embarassed,но то толков а много  положителни емоции  ,че ще експлоадирам.  bouquet  bouquet

# 44
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
моето предложение за анкета е

Разумът или чувствата надделяват във филма?


Нито едното, нито другото...

Разумът не е срещу тях, чувствата им също...самолюбието им е голямо и фасона също. Аси си мисли, че Демир постоянно с нея се занимава и затова е такъв, макар баща и, а и Дефне няколко пъти да и казаха, че човека явно си има сериозни проблеми...ама тя не...заради нея било.
Тя иска да е целия свят за Демир, все едно около него няма нищо друго.

Общи условия

Активация на акаунт