Asi / Гордата Аси - 8-ма тема

  • 43 414
  • 741
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 375
Asi / Гордата Аси - НТВ


Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
Гордата Аси" е изпепепляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.

Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.

Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...

Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.

***

От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.

Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Именно заради тази тайна любовта на Демир и Аси ще бъде невъзможна. "Гордата Аси" - история за новата буржуазия, земята и любовта...
В главните роли Мурат Йълдъръм (Демир) и Туба Бюйюкюстюн (Аси)

Започва на 31 август по НТВ от 17,30 часа.

 Tuba Büyüküstün (Asi)  Murat Yıldırım (Demir)  Çetin Tekindor (İhsan)  Nur Sürer (Neriman)
  Selma Ergeç (Defne)   Tuncel Kurtiz (Cemal Ağa)  Tülay Günal (Süheyla)    Saygın Soysal (Aslan)
  
    Cemal Hünal (Kerim)    Aslıhan Güner (Gonca)     Onur Saylak (Ziya)   Dilara Deviren (Ceylan)
   Elif Sönmez (Melek)

А това е официалният сайт на сериала

серии с БГ аудио можете да изтеглите от lapache.info, bananabg.com, DMCA-removal-from-Google, vbox7.com, vbox7.com

оригинални серии на турски език, може да свалите от vbox7.com






линкове към саундтрака
 любими моменти от филма в клипчета на nani_na     Тинчето     Мишел интервюта и клипчета от Мишел





1 тема          6 тема
2 тема          7 тема
3 тема
4 тема
5 тема


стихове

За предстоящи събития от филма, моля използвайте бели букви. Пример цък



Последна редакция: пт, 16 окт 2009, 15:51 от Морганчето

# 1
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Ех, тази вечер не мога да ви настигна!

# 2
  • Мнения: 295
предложението ми за анкетата е Как да бъде линчуван Демир, за да му е многооооооо гадноооооо Joy Joy Joy Joy Joy
А сега сериозно

Може да е Кой пречи повече на любовта им?
а) Сюхейля
б) Али
в) самите те
г) друго

# 3
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
За анкетата newsm10

# 4
  • Мнения: 198
Аз ще се включа с една снимка на Аси и Демир,че докато чакаме по-добри времана за тях, може и сняг да завали.



Аз съм  newsm10 за анкетата.
А кати52 на последната страница на старата тема пусна едно страхотно gif-че на Аси и Демир,ако искате можем да го сложим на първа страница?

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 23:16 от galina_malina

# 5
  • Мнения: 164
само запис и да бегам да изгледам клипчетата на Нани на

# 6
  • между морето и небето
  • Мнения: 885

Още една, но като подготовка за предстоящите серии.

# 7
  • Мнения: 9 993
Нани на , припомни ми , моля те, от коя серия (по бълг.номерация) са последните клипчета.

# 8
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Може ли някой да ми каже кога ще приключи излъчването на филма /кой месец имам предвид/?

# 9
  • Мнения: 76
Иве аз съм с 2 ръце "ЗА" анкетата, мисля, че след последвалите събития, въпроса е много актуален  Peace
Гале ти пак такива едни снимчици пускаш, ми после как ще се спи, Морган не дава Демир, не дава и Мурат  Mr. Green
То добре че  Кати се е научила да го клонира, че да не ревем много  Mr. Green

lina_4,  9 и 10 от българската номерация  Peace

# 10
  • Мнения: 198
Може ли някой да ми каже кога ще приключи излъчването на филма /кой месец имам предвид/?
Ако не го прекъснат м/у двата сезона (защото по едно време имаше такива грозни приказки) трябва към Коледа да гледаме финала! Peace

# 11
  • Мнения: 295
предложението за анкетата е на Морган, но та има работа Mr. Green и за това го пускам от нейно име. Peace

Едно малко уточнение, Демир е на Морган, а аз отдавна съм си заплюла Мурат - айде да не пускам снимки, че е прекалено лично Thinking

Лека вечер от мен!

# 12
  • София
  • Мнения: 3
Да се запиша в новата тема

# 13
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Мерси, galina_malina.   bouquet
Ще си изгледам филма на запис, голям късмет!  Mr. Green
 

# 14
  • Мнения: 76
Мерси за уточнението Иве, все пак е важно  Mr. Green
Лека нощ на всички и утре рано тука на кафе  Hug

Общи условия

Активация на акаунт