Asi / Гордата Аси - 8-ма тема

  • 43 424
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 132

Някъде (но не помня къде) прочетох, че сега Мурат и Туба снемат нов филм по романа на Джейн Остин "Разум и чувства", планиран бил като игрален но имало вероятност да стане сериал. Режисьора е същия като на Аси.
Добра новина, ще ги гледаме пак заедно.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Цитат на: fresh13 в Сряда, 14 Октомври 2009, 19:16

Днес попаднах на един текст, който ме заинтригува.Ако разбира се правилно съм разбрала, става дума за филмов проект с името ,,Пепел и огън", който ще бъде екранизация на романа ,,Разум и чувства" на Джейн Остин.Та в този филм за главните роли са поканени Бергюзар и актрисата, изпълняваща главната роля в ,,Гордата Аси".Някой попадал ли е на тази информация или тя вече е остаряла и просто аз сега я откривам?Благодаря предварително и хубава вечер на всички!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

отговор :
Сериала ''Пепел и огън'' /Kül ve Ateş / вече се излъчва по Стар тв ,но в него не играят нито Берг нито Туба.
Инфото наистина беше излязло ,но не си спомням дали в тр. или в  бг. пресата .
 
иначе в него играе Митхат от ''Сахра'' / Serhat Tutumluer/ и
главната героиня от ''Пътища на съдбата'' /Başak Köklükaya /

http://www.kulveatesdizisi.com/

а тук самата Туба казва че не е приела  http://www.vbox7.com/play:567c846c

Последна редакция: пт, 16 окт 2009, 02:54 от sevi_nil

# 31
  • София
  • Мнения: 3
Добро утро Hug Hug  Hug
Заповядайте по едно кафе по избор  Hug в приятна компания  newsm51
Да ви е сладко !


   




 

Хубав ден  Hug

# 32
  • Мнения: 295
Добро утро и от мен!

Хубаво кафенце и как ухае Hug
Снощи ми съобщиха, че трябва да съм по- рано на работа. На вън е още тъмно, а аз пия кафе и гледам Демир rotfImbo
Така ме пере пералната, че сигурно след сериала ще има нужда от помощ Crazy

# 33
  • Мнения: 76
Добро утро,
Кати мерси за кафенцето  kaffeetrmker_2

# 34
  • Мнения: 0
добро утро момичета!снощи доста сте окъсняли!днеска повечето спят ли що ли?не можах да пиша снощи щот имаше досадници на компа-деца, мъж всички се изредиха!не можах на воля да се ядосвам на демир!ама как навреме дойде тоз али-като по поръчка!

# 35
  • Мнения: 0
кати,и кафе да няма таз целувка ме тонизира!

# 36
  • Мнения: 0
морганче,изтървала си демир от контрол-глей кви ги надроби!

# 37
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Добро утро,момичета!
Снощи от яд стоях до 3 часа да изгледам набързо сериите напред,че ме заболя стомаха от яд какви ги надроби Демир.
И тази сутрин времето във Варна е в унисон с настроението ми-гадничко Sad

# 38
  • Мнения: 198
Добро утро и от мен! Hug
Снощи добре,че съм изпреварила снимките на Мишел и съм си легнала,че то и без тях трудно заспивам! 1countingsheep
Но за добро утро ми дойдоха екстра!  love001
Мишел,не могат ме смутят няколко милиона туркини,арабки,румънки и всякви други мераклийки. Crossing ArmsНий може да сме по-малобройни,ама компенсираме количества с качества! smile3503

# 39
  • Мнения: 292
Добро утро момичета!!! Можели някоя да ми обясни, защо като си сваля ссерията от dox.bg, само мога да я слушам  Cry????? Нещо визуалния ефект ми се губи. Не може така!!! И без това от никъде другаде не мога да я тегля, а в vbox7.com си е мъка (30 мин. зарежда, за да мога да гледам 10мин.) ...... Моля ви кажете къде мога да ги гледам!!!!
Лек ден на всички   bouquet

# 40
  • Мнения: 8
Можеш да я изтеглиш от  Лапачето или ако си си вкъщи от 9 и 30 часа по Диема фемъли. Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 1 433
Добро утро и от мен  bouquet  bouquet  bouquet
снощи по нощите висях в нета и му се нервех на Демир
за предишната анкета гласувах с да, че Аси е прекалено горда, масега мисля че Демир си го заслужава #Cussing out #Cussing out
как й обещаваше че никога няма да я остави и да се откаже от нея, и още от първата трудност икръгом и айде накъдето вее ветърът #Cussing out #Cussing out #Cussing out
сега хак му е с тоя Али, Кенан ще му се види като  лебедова песен Naughty
много я обичал, дрън-дрън #Cussing outхубава работа, ама мъжка #2gunfire #2gunfire
как ще се гледа следващата седмица, умът ми не го побира #Crazy
то и времето наистина е в унисон с настроението Sad Sad

# 42
  • Мнения: 122
добро утро и от мен
мерсаж за кафето - отивам с чаша в ръка да гледам повторението по диема, че вчера ме изненадаха гости и не можах да си изгледам серията .... обаче като знам какво става  ooooh!
мерси и за снимките   bouquet
хубав ден на всички въпреки лошото време и събирайте нерви и сили за следващите епизоди  Whistling

bicho malo
пробвай да смениш плеяра с който гледаш   bouquet

# 43
  • Мнения: 0
тоя али не е от най грозните обаче!сега да преглъща демир и да гледа лошо!леля та леля!на ти ся леля #Cussing out

# 44
  • Мнения: 27
Добро утро и от мен. Днес кафето ми ще си го направя по-сладко, че да преглътна серийките за напред.
Аз също съм ЗА новата анкета.

Общи условия

Активация на акаунт