Календари 2010

  • 67 843
  • 494
  •   1
Отговори
  • Мнения: 354
Отварям нова темичка за по-голяма пригледност.

Ето и линк към старата тема за календари 2009

Нека споделим кой какви календари е замислил за многозаслужилата рода и особено милите баби, които ще се радват на всякакви неща, носещи лика на красивите им внуци.  Mr. Green
Кажете къде ще ги печатате, колко ви излизат, на каква програма ги правите и т.н.

Приятно майсторене!

# 1
  • Мнения: 354
И да си отговоря самичка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green миналата година ги поръчах в Artscow, не бяха зле, най-вероятно тази година пак ще поръчвам там.
Харесаха ми заради това, че всеки месец е на отделно, спиратала е здрава, хартията е дебела.
Но пък не са много евтини - дават се само на "заслужилите"  Mr. Green

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Mr. Green Аз за сега само запис Blush
Дори не съм започнала да обмислям. Вероятно пак ще е като предните - настолен със спирала и на всеки месец ще има снимки от същия, но от предходната година. Ако не ми стигне времето и вдъхновението, ще има един А3 и толкова  Mr. Green

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И да си отговоря самичка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green миналата година ги поръчах в Artscow, не бяха зле, най-вероятно тази година пак ще поръчвам там.
Харесаха ми заради това, че всеки месец е на отделно, спиратала е здрава, хартията е дебела.
Но пък не са много евтини - дават се само на "заслужилите"  Mr. Green

И аз така. Дори ми хрумна идея, да си напечатам на залепваща се артия облаче, слънце, сняг и др.п. и да залепяме всеки ден с дъщеря ми на съответната дата какво е било времето.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Дайте по една снимка на самия календар в изпълнения как изглежда  Peace

# 5
  • Мнения: 319
Еми само запис  Peace В пследните постове на старата тема показах как ще изглежда моя календар!Намерих си студио където ще ми ги отпечатът,от мен се иска да го довърша Mr. Green Имам да правя още 5 месеца.Имам и муза,имам и подходящи елементи,само време нямам Tired

# 6
  • Мнения: 6 442
И аз сега само запис  Blush

# 7
  • Мнения: 2 149
Аз миналата година използвах готови рамки и само вмъквам снимки с фотошоп.Останаха много очаровани близките.За тази година вероятно ще повтарям същата процедура Wink

# 8
  • Мнения: 200
Ще следя с интерес темата.

# 9
  • Мнения: 319
Аз миналата година използвах готови рамки и само вмъквам снимки с фотошоп.Останаха много очаровани близките.За тази година вероятно ще повтарям същата процедура Wink

Аз пък искам всичко да е мое дело  Peace Неща да ползвам готови рамки.Така удоволствието от правенето и крайния резултат ще е още по-голямо за мен Mr. Green Става доста по бавно,но пък си заслужава.

# 10
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Ами аз всяка година започвам и накрая нищо.
Да видим тази.
може ли да качи някой месеците или от къде да ги взема.

# 11
  • Мнения: 4
Здравейте!
И аз да се запиша ,по - късно ще покажа и това което съм сътворила за сега.
Да кажа че имам намерение да са 12 - листни и са правени на Фотошоп.

# 12
  • Мнения: 354
Дори ми хрумна идея, да си напечатам на залепваща се артия облаче, слънце, сняг и др.п. и да залепяме всеки ден с дъщеря ми на съответната дата какво е било времето.

Уау! Идеята е страхотна, жалко че малкия е мноооого малък още.

Някой беше пуснал във фотошопската тема линк към датите в пнг файл, ще се поровя да ги открия.

За съжаление нямам снимки да ви покажа миналогодишните...

# 13
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Дайте по една снимка на самия календар в изпълнения как изглежда  Peace


Като тази част със снимките има възможност да си я направиш отделно на ФШ и да си я качиш. Размерът е 8,5х11 инча. При датите има възможност да се пише тескт на бг, както и да се слагат малки снимчици във всяка от кутийките, но май можеше само по една на стр.

# 14
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Някой ще ни ориентира ли и с цени ? И друго.... аз като не умея Фотошопа... нещо по-аматьорско като софтуер има ли?   А как трябва да са подготвени файловете? Съжалявам , ако ви изглеждам прекалено голям аматьор, ама играе ми се сама, а не съм много информирана.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт