Календари 2010

  • 67 857
  • 494
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 890
_Hope_, страхотни снимки!  Heart Eyes

# 481
  • Мнения: 319
И на мен много ми хареса и най-вече това,че е отдлено много повече внимание на самите снимки ,а цифрите са нежни и не дразнят окото.Фона и шрифта също много ми харесват като гама,а и самата сянка на снимките в лила...много нежно,браво  Hug Снимките Калина ли ги е правила? Те са прекрасни и наистина нямат нужда от рамки и елементи...

# 482
  • Мнения: 2 180
Здравейте!
Да ви питам вадили ли сте снимки, които са обработени с програмка за слагане на рамки и т.н.? Забелязвам, че качеството се влошава, след вмъкването на рамки и картинки. Освен това има формати, които не спазвам да са 10Х15 и се опасявам да не ги резнат на където си решат. Кажете от опит как стоят нещата, моля.

# 483
  • Мнения: 3 453
Благодаря ви, момичета! Hug

Сиска, снимките ги е правила Калина, да. За календара - единствено снимката със зелената шапка на тъмен фон не е подходяща, но таткото толкова си я харесва, че не успяхме да го убедим да не присъства на календара. Laughing

# 484
  • Мнения: 133
Норе,страхотни снимки.Професионално фото ли  е правено и как сте уловили такива сладки моменти ,като картички са!

# 485
  • Мнения: 219
Момичета, да имате готови джобни календарчета с формат 90 х 60мм или близо до този размер?

# 486
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
Знам, че е доста рано, ама аз  искам да съм готова като му дойде момента, та искам да попитам нещо. Почти ми е готов календара в кравичката, но случайно забелязах, че седмицата започна с неделя, я не с понеделник. Това може ли да се промени или втория вариант, който по ме устройва, миналата година, едно от момичетата беше пуснала датнника на български.  Как да го приложа евентуално, има ли го някаде и ако не, как да си го направа. Пробвах да махна стандартните месеци, но не успях.

# 487
  • София
  • Мнения: 263
.

Последна редакция: чт, 05 авг 2010, 23:10 от oki4

# 488
  • София
  • Мнения: 224
Добро утро!Още е рано за календари,но случайно някой да е виждал вече дати за 2011год.?

# 489
  • Мнения: 84
Добро утро!Още е рано за календари,но случайно някой да е виждал вече дати за 2011год.?

Ако владееш CorelDRAW, виж тук - http://uroci.net/urok/2374/%D0%9A%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4% … 1-Corel-Draw.html

# 490
  • Мнения: 319
Добро утро!Още е рано за календари,но случайно някой да е виждал вече дати за 2011год.?
Добър въпрос  Peace

# 491
  • София
  • Мнения: 224
Намерих един шаблон в един руски сайт,смених само месеците,но нещо ми се виждат на една страна цифрите.Това е любима снимка на един човек,искам да го изненадам с календар,но нещо или аз си въобразявам или самите цифри са лека завъртяни... newsm12

# 492
  • Мнения: 1 666
Айде да пуснем тема за календари 2011 и там да пускаме дати, шаблони, картинки и т.н., а?! За всеобщо удобство.

# 493
  • София
  • Мнения: 23 107
Сузанка68, самият шрифт е кофти или по-скоро не за тази цел  Peace Направо ми "бягат" цифрите пред погледа.

els, пусни ако можеш нова темичка. Не е рано, защото обикновено повечето се сещат в последния момент и после съжаляват. Аз съм от тях  Mr. Green Затова реших тази година да запретна ръкави по-отрано.

# 494
  • Мнения: 1 666
Заповядайте в новата тема!!!

Календари 2011


Някой да натисне "информирай модератор" на постинга ми (не мога да го направя за собствения си пост), за да заключат тази тема и да заковат новата!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт