LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 212
  • 673
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 215
момичета и аз имам нужда от оразмеряване.Когато почнах да си купувам от Ла редут носех 48,но сега не знам какво да е.Последно май 42 беше.
Бюст 96см
талия-82
ханш-95
.....  Embarassed  ,примерно кой номер дънки да си поръчам  newsm78

Цитат
На тоя ме рембусман ми пише le 02/09/2009    Remboursement somme due  
10,05 ?    Bon d'achat �������   N° **** /еди кой си, какъв е тоя номер?/
du 19/08/2009

И le 28/08/2009    ARTICLE MANQUANT  
9,40 ?    Note d'avoir �������   N° **** du 19/08/2009 . И сега какво ?  

ПП: Якето беше 9.40Е.
issues -якето щом е 9.50е,добавят и 7% пакетаж които си заплатила за него.Пишат ти че ще получиш ваучер за 10.05е  Peace .При мен ваучера дойде по пощата ,няколко дена след поръчката.Изчерпал се е артикула преждевременно.  Hug

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 07:22 от Мимииии

# 181
видяхте ли колко е хубаво да поспамим среднощно  Hug
но наистина бях възмутена от грозната действителност по магазините ни, а мъжът ми се чуди защо съм така зарибена по редутчето. между другото и той здравата намазва - ходи на риболов с термо-чанти, носи си такъмите в сак Оксбоу, рибата му се радва на фешън-скътните и се лови доброволно Mr. Green
пък и доста приятелки зарибих покрай мен, но такива, дето не щат самостоятелно да си поръчват, а само рИвът - поръчай ми и на мен това и онова - режа ги от дъно - в крайна сметка всеки си има собствена карта, глава на раменете и вкус.

Брадичке, според мен ще се пъхнеш в чантето - не, че го имам, ама 14см. ми се струва, че е другото разстояние м/у дръжките (не това по дължината на чантата). Готино е, но имам подобно на Gabol в кафяво и черно, та тоя път ще се "озъптя" Mr. Green
И аз да те питам \искрено и лично\ за оная черната парка, дето я получи скоро - има ли някаква ватичка под подплатата или е само хастар? и стои ли вталено, или и с нея ще съм като тухла-четворка newsm78

Евче, аз къде отивам може би с моите скромни 115 см. барабар с балкона... мислех, че съм като снегорин, но ти ми уби детските илюзии Laughing


Мимииии , как го направи този номер, сестро? като те гледам може и в 40 да се пъхнеш, с еластан Peace

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 08:04 от Courage!

# 182
  • Мнения: 231
момичета и аз имам нужда от оразмеряване.Когато почнах да си купувам от Ла редут носех 48,но сега не знам какво да е.Последно май 42 беше.
Бюст 96см
талия-82
ханш-95
.....  Embarassed  ,примерно кой номер дънки да си поръчам  newsm78

Цитат
На тоя ме рембусман ми пише le 02/09/2009    Remboursement somme due  
10,05 ?    Bon d'achat �������   N° **** /еди кой си, какъв е тоя номер?/
du 19/08/2009

И le 28/08/2009    ARTICLE MANQUANT  
9,40 ?    Note d'avoir �������   N° **** du 19/08/2009 . И сега какво ?  

ПП: Якето беше 9.40Е.
issues -якето щом е 9.50е,добавят и 7% пакетаж които си заплатила за него.Пишат ти че ще получиш ваучер за 10.05е  Peace .При мен ваучера дойде по пощата ,няколко дена след поръчката.Изчерпал се е артикула преждевременно.  Hug

Е как няма да се изчерпа. Аз го пуснах на 19.08, а пратката е тръгнала на 31.08  ooooh!

# 183
# 184
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
здравейте
 Hug на Алекс1 благодаря и аз за темичката
записвам се да ви следя

# 185
# 186
  • София
  • Мнения: 2 006
Девойки-французойки, можете ли да кажете нещо за тези ботички?

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png
А някой ако ми каже на 22 колко е стелката, ще е супер.

# 187
  • Хасково
  • Мнения: 40
моля някой да даде см на 42-ри номер
Ние имаме 42-ри номер от същите Пуми. Стелката е точно 27 см.

# 188
  • Мнения: 110
Хайде и аз да продължа темата за родните магЪзини. Чувствам се ужасно когато трябва да си купувам нещо различно от потник/тениска, което трябва да се мери. Влизам в някой магазин, харесвам си панталон/дънки/костюм и питам най-любезно по-големи номера дали имат. Следва критичен поглед на продавачката оглеждаща ме от горе до долу, и с физиономия все едно търся палатка в магазин на Триумф, ми казва "Ооо, нямаме такива номера.". Само да кажа, че не съм чак толкоз нестандартна - от Редута поръчвам горно 42/44 и панталони/поли 46, а понякога и 44. Ми кво да направя като на моите 165см. съм с 109см. ханш. Пусто не щЪт тез кила от бременността да се разкарат и тва е.... А в магазините за дънки винаги ми предлагат от мъжките модели  Tired Ми носете си ги.... Crossing Arms И с обувките е така - искам 40номер и ако не ми става(от марка до марка номерата знаете че варират) и искам 41, все е дно им искам плавници....Булгаристан. Айде да не продължавам, щото за продавачките в нашите магЪзини мога много да се разпаля....

И да не е само спам, чакам от 27/08 - 3 пуловера тънички, едни обувки и сешоара. Дали ще е за поща?

# 189
  • в очите на моето ангелче София
  • Мнения: 7
 HugХей момичета зрасти и от мен,макар че рядко пиша,но и аз да се запиша за следене на темичката.
Имам и един въпрос разбира се ако можете да ме светнете как да разбера размера на тези кърпички http://www.laredoute.fr/vente-serviette-420-g-m2-(lot-de-2).aspx … &numberpage=1,а и на кърпите въобще,че нещо немога да се ориентирам къде са им размерите Embarassed newsm03 ще ви бъда много благодарна smile3525

# 190
  • Мнения: 231
HugХей момичета зрасти и от мен,макар че рядко пиша,но и аз да се запиша за следене на темичката.
Имам и един въпрос разбира се ако можете да ме светнете как да разбера размера на тези кърпички http://www.laredoute.fr/vente-serviette-420-g-m2-(lot-de-2).aspx … &numberpage=1,а и на кърпите въобще,че нещо немога да се ориентирам къде са им размерите Embarassed newsm03 ще ви бъда много благодарна smile3525

Добави си ги в кошницата и ще видиш размера, предполагам.

maria_m а аз с моето краче със стелка 27/42номер/ как мислиш се оправям  Laughing. Аз за това по бг магазини не ходя вече. Ходя по намаленията, където можеш да си пробваш каквото и както си искаш. Другото е загуба на нерви и на време.

# 191
  • София
  • Мнения: 2 006
HugХей момичета зрасти и от мен,макар че рядко пиша,но и аз да се запиша за следене на темичката.
Имам и един въпрос разбира се ако можете да ме светнете как да разбера размера на тези кърпички http://www.laredoute.fr/vente-serviette-420-g-m2-(lot-de-2).aspx … &numberpage=1,а и на кърпите въобще,че нещо немога да се ориентирам къде са им размерите Embarassed newsm03 ще ви бъда много благодарна smile3525

Добави си ги в кошницата и ще видиш размера, предполагам.

Или просто цъкваш на бутончето Lire la suite.

# 192
  • Мнения: 110
HugХей момичета зрасти и от мен,макар че рядко пиша,но и аз да се запиша за следене на темичката.
Имам и един въпрос разбира се ако можете да ме светнете как да разбера размера на тези кърпички http://www.laredoute.fr/vente-serviette-420-g-m2-(lot-de-2).aspx … &numberpage=1,а и на кърпите въобще,че нещо немога да се ориентирам къде са им размерите Embarassed newsm03 ще ви бъда много благодарна smile3525

Като кликнеш на Lire la suite или нещо такова .... ти излизат размерите - тези са 50/100

# 193
  • Кюстендил
  • Мнения: 104


Вече Петя
  По мое мнение и вземи 98 а ако и е широк в талията вмъкни един допълнителен ластик на талията и си решаваш проблема.На мой та хърбалетка всички панталони и анцузи,които са без вътрешен регулиращ се ластик им вмъквам по един вътрешен и готово.За справка имаме 3 от Адидаските 102 и всичките са така и изобщо не се забелязва   bouquet

# 194
  • Мнения: 3 414
И аз вече рядко влизам в нашите магазини.  Grinning С изключително удоволствие се лиших от намусените физиономии на пишман продавачки, на които разваляш рахатлъка като влезеш и искаш да мериш  Stop най се дразня, когато попитам за нещо и ме изгледат изгледат, па рекат "това няма да ви стане"  #Crazy аз с моите 157см също не влизам в стандартните размери. а за цените на детските дрехи и качеството им тук не ми се говори изобщо  ooooh! има 2-3 магазина, които посещавам понякога- фирмени магазини на шивашки фирми от нашия град. 2-3 пъти годишно правят намаления по редутски  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт