LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 229
  • 673
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Добро утро!
Брадичке, чантето ще ти е ОК според мен. Аз си я нося с кеф...Ако искаш, ще се снимам с нея (нарамена) довечера и ще добиеш представа  Peace
Петя, аз бих поръчала 94. Дето много рИвах, че са му големи на моЙто момче, му облякох целия янцуг (а не да меря по старите му) и се оказа, че с лек аванс е добре. Твоята мацка, щом е по-височка,мисля, че ще й е точно. За ширината- не знам, сравни талията на нейни панталонки с дадените размери (ако не си го направила  Stop) Аз поръчах и по-малък, та сега го чакам -ще отварям аутлет... Mr. Green
Аз сега съм 48, преди да забременея по БГ бях 48, значи разлика от 2-3 размера, нещо такова и от тогава си знам, че тук ако си по-едър или слаб, от "стандарта" трудно си намираш дрехи...пък да не говорим за моделите. Та, няма по-доволен от мене, че има къде да си се глася с хубави дрешки. Вече и около мен доста хора са зарибени, нека...В този ред на мисли, да благодаря на всички вас за взаимопомощта, която си оказваме!
Тъкмо и аз се чудех, към колко-крилните гардероби спадам  Joy

# 196
  • софия
  • Мнения: 14
размера на кърпите е 50 см. на 1.00м.

# 197
  • Мнения: 384
Да кажа и тук, че си поръчах машината за хляб от 44.90Е ...а да видя сега дали ще ми я откажат  Twisted Evil

# 198
  • София
  • Мнения: 186
Пристигнаха ми тези кецки 22н днес , но са ни големи  Crazy Ако има някой сбъркан като мен  Crazy ги разменям за 21н Blush

Би ли измерила стелката на 22, моля...докато не си ги разменила за 21 Blush
Ако някой има 21 няма да се разсърдя, ако измери стелката! Praynig
Благодаря!  bouquet
ние имаме 20 номер и стелката  е  13см.

# 199
# 200
  • Временно
  • Мнения: 788
Да следя..

# 201
  • Мнения: 11
Момичета понеже формата за регистрация е нова, какво се пише в полето № RUE , Bat, etage, Residence  и Lieu Dit

# 202
  • София
  • Мнения: 164
Здравейте момичета, не ми върви с обувките от Ла Редута. 40 номер ми бяха големи и ги дадох на една мама, 39 номер от тези, черни http://www.laredoute.fr/vente-ballerines.aspx?productid=32414654 … &numberpage=1 са ми малки, може би защото са от детската номерация newsm78. Както и да е- продавам ги за 5.60Е за колкото ги взех, или ги заменям за други черни, по големи Mr. Green

# 203
  • Anywhere
  • Мнения: 1 096
Altevs,  bouquet Мерси за отзивите за якенцата мила, то и без друго бежовото май е изчерпано, та ще поръчвам от лилавото. А едни размерчета да дадеш ако може Praynig

# 204
  • Варна
  • Мнения: 2 576
момичета и аз имам нужда от оразмеряване.Когато почнах да си купувам от Ла редут носех 48,но сега не знам какво да е.Последно май 42 беше.
Бюст 96см
талия-82
ханш-95
.....  Embarassed  ,примерно кой номер дънки да си поръчам  newsm78

Според мен 38, но да кажат и по-вещите  Peace.

# 205
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Само да ви споделя поръчката ми платена с ваучера за пекарната и доплатенно през карта vpay още 8евро е отказана.Без уведомление на мейл и до петък без да е отразено в рембуса.Вчера получих ваучер и реших да проверя отново в рембуса  и вече имаше промяна.Не зная до кога ще си играя да поръчвам с въпросния ваучер,но моя съвет е да не си правите експерименти да доплащате под10 евро,ако картата ви  е на уникредит.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 12:35 от desuri

# 206
  • Мнения: 1 229
момичета и аз имам нужда от оразмеряване.Когато почнах да си купувам от Ла редут носех 48,но сега не знам какво да е.Последно май 42 беше.
Бюст 96см
талия-82
ханш-95
.....  Embarassed  ,примерно кой номер дънки да си поръчам  newsm78

Според мен 38, но да кажат и по-вещите  Peace.
Не че съм много веща, но и аз така мисля.  Wink

# 207
  • Мнения: 83
момичета и аз да се похваля вчеар получих това якенце чудесно е много го харесвам размера е 93 ако някой се интересува да пише http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-fille.aspx?produ … &numberpage=1 а забравих да пиша че го намалих с код и ми излезе 28 евро от 48 Simple Smile
и да попитам пак за отзиви за тези две джинсита ако някой ги има http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-en-velours-fille-(lot-de- … &numberpage=1

# 208
  • Мнения: 215
момичета и аз имам нужда от оразмеряване.Когато почнах да си купувам от Ла редут носех 48,но сега не знам какво да е.Последно май 42 беше.
Бюст 96см
талия-82
ханш-95
.....  Embarassed  ,примерно кой номер дънки да си поръчам  newsm78

Според мен 38, но да кажат и по-вещите  Peace.
Не че съм много веща, но и аз така мисля.  Wink
Може и да пробвам с 38 номер дънки.Имам да свалям още 4 кг ,така че все ще станат някога   Laughing
Цитат
Е как няма да се изчерпа. Аз го пуснах на 19.08, а пратката е тръгнала на 31.08 
еми точно в този период се е изчерпало.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 12:31 от Мимииии

# 209
  • Мнения: 4 447
Аз таковата  Embarassed...за форумската чанта и аз да питам, ама нещо по-различно: колко см са дълги дръжките от край до край и на какво разстояние са двата края един от друг? Че да знам дали мога да си пъхна пухкавата ръчичка и да ми е комфортно  newsm78
Браво за въпроса  Laughing Бях се засилила да я поръчам, но сега погледнах сантиметъра - и на мен няма да ми е конфортно.  bouquet

Прочетох преди няколко страници, че ваучерите са валидни до 1 година от издаването им. Така ли е със сигурност?

Общи условия

Активация на акаунт