LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 231
  • 673
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 685
 Joy  Уелкъм ту дъ хел! Да се запиша и аз във вашата група, като се ентузиазирам да си търся нещо в първите няколко магазина питам има ли номера, гледат ме странно, щото всичко, което си харесам било страндарт и нямало, като ми писне почвам да питам в следващите има ли нещо като за мен  Laughing и накрая купувам на щерката (голямата), която е в стандарта - идилия  Thinking
А на дребната ме е яд да пазарувам, щото за нещо педя на педя не ми се дават по 15-20 лв, като се има предвид, че след 2 месеца няма да става за носене.
Ей това пък е моята причина да ме зарибите тука с тоя сай, пласьорки с пласьорките ви  Joy Hug
Не, че съм купила много неща, но пък от малкото, коитосъм като начинаеща съм доволна пу-пу все така да ми е.
Сега примерно съм на вълна зимно яке за малката и като знам прости блузки колко струват в магазините за детски дрехи едва ли ще намеря нещо читаво под 30 лв. , тъй че си харесАх тукашно сайтско.

# 166
  • Мнения: 43
Да си призная,че аз от февруари пазарувам от Ларедут,ама от както съм почнала в магазин не влизам....че като знам какви са цени....а рядко са качествени нещата.Тук дори и някой боклук да нацеля,поне знам,че не съм дала много пари за него,пък имам и мнооого страхотни неща за без пари както се вика.
Аз днес взех поръчки от 26 и 27.08.
В едната бяха кецките на Рийбок за големия,а в другата неща за приятелка и дънковия гащеризон от 1е.
Чакам още една от 27.08 и една от 02.09
Спокойна вечер!

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 685
В темата на разговора .....да се включа и аз,макар че уж съм от стандартните (34/36) ама не съвсем Sad не мога да си намеря свесни дънки,изчистени и с ниска талия Sad........ а за китайски или боклук от Димитровградския пазар 40 лв. в БГ няма да дам Sad ........после криза било,ами криза ще е като им е такова възпитанието на БГ продавачките..... при това идва зима,а аз тук съм напълно извън стандартите и пак ще съм тъжна,ще има да поръчвам само за стандартните ми мъже,ама като съм тапишонка (1,53) ларедутските блузи ми седят като туники,ам ръкавите ползвам вместо ръкавици Sad......дано изникне нещо като за мен,че иначе пак само от детските ще си поръчам.....оффффф наспамих се и аз,ама знам че само вие ще ме разберете Simple Smile
Сега се надявам утре и мен да зарадвват че чакам 5 поръчки от 28.08 ,а гледам днес има и такива получени  Praynig Praynig Praynig

# 168
  • Мнения: 0
Взех си 2 малки поръ4ки от 24 и искам да похваля тези маратонки,много са хубави 26 номер,сега са ни големи,но за пролетта 6те са екстра
http://www.laredoute.fr/vente-escrime-strap-bebe-garcon-et-fille … &numberpage=1

bubulechkata Би ли дала отзиви за детските маратонки доволна ли си и ако може дължина на стелката  благодаря

# 169
  • Мнения: 13
Днес си взех и аз пакетче от пощата (25.08) с две неща-детска пижамка и форумската чанта-дойде екрю,както исках.Хареса ми,но ми идва малко големичка за ръста,не съм свикнала с такива,но тъкмо да разнообразя  Flutter Ето и реални снимки на последните ми две поръчки.
Само аз ли останах да чакам от 11.07? Все се надявах да дойде,че са ми важни неща,проверявах да не ми е отказана заради кода за сивозеления куфар,но не е...С този куфар не ми върви-пускала съм го три пъти,от всеки акаунт по веднъж,включително и с лично пратен код и не получих нито един  Crossing Arms
дамската чанта na  LE COQ SPORTIF  ,хубава ли е  на  живо, че и аз  я  чакам newsm78

Чантата е хубава,като на снимките е,цветът е много светло екрю.Аз се разочаровах само и единствено от големината и,очаквах по-малка.Кожата е изкуствена-сега погледнах външната част е 100% полиуретан и подплата 100% полиестер.
Cvetelinka,велуреният комплект е тъмносив,сигурно кафенее от светкавицата  newsm78
В последния момент привечер намерих още едно известие в кутията,та успях да взема и пакетче от 27.08 със сешоара подарък  Heart Eyes и една дълга калъфка.Към тази поръчка чакам и две олекотени 140/200
дай линк към плюшения- комплекта на колко го намалихте ? Praynig

# 170
  • Пловдив
  • Мнения: 685
дай линк към плюшения- комплекта на колко го намалихте ? Praynig
ето го http://www.laredoute.fr/vente-jogging-velours-garcon.aspx?produc … &numberpage=3
Намалява се с кодовете 20/33 , но трябва да добавиш и друго  Peace

# 171
# 172
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Момичета, това е зимно яке, нали  Rolling Eyes ? Поръчах го с код за 28 евро, супер доволна от това, но после се замислих дали е дебело, щото на нас такова ни е нужно. Ако някой знае, да сподели, моля  Praynig  bouquet
Оффф, забравила съм линка  Crazy Става въпрос за Адидаското бебешко-детско яке  Wink

http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-garcon.aspx?prod … &numberpage=1
 За това става въпрос, никой ли не знае  Confused
Питаш за якето.Според мен не е като от най дебелите пухенки,но като се има в предвид от къде си и че при нас сняг има не повече от 4 дена и зимата ни не е като в другите части на страната за мен си е идеално и става.Няма да съжеляваш якето е с хубав шушляк,който ще предпази и с нормална дебелина.

# 173
  • Мнения: 3 214
Като сме заспамили, да се включа и аз  Mr. Green Мен редовно ме препращат в детските магазини, демек и аз съм нестандартна  Crazy Че и да понапълнея ме съветват  Laughing То няма лошо, де, ама с моите 170 кви да ги диря в детските магазини  Whistling Та и аз като Алекс, у нашенски магазин влизам, само когато съм на зор  Mr. Green

И все пак да не е само спам: да попитам за прословутите адидаски бебешки анцузи  Mr. Green Малката е към 93-94 см и съм в чуденка - 86 или 94 (респективно 92 или 98) да поръчам  newsm78 Не ме притеснява дължината на 94, но дали няма й хлопа в талията по-големия номер, или пък да й е къс по-малкия  ooooh!

# 174
  • Мнения: 934
Пристигнаха ми тези кецки 22н днес , но са ни големи  Crazy Ако има някой сбъркан като мен  Crazy ги разменям за 21н Blush

Би ли измерила стелката на 22, моля...докато не си ги разменила за 21 Blush
Ако някой има 21 няма да се разсърдя, ако измери стелката! Praynig
Благодаря!  bouquet

# 175
  • София
  • Мнения: 2 897
Моля по-пълничките да ме упътят    Sunglasses Майка ми качи килца от едни хапченца и сега според нея е за 50 р-р  Crazy Аз мисля, че е за 46-48 Crossing Arms Както и да е, тя иска ако може в чувал да се облече  Crazy Да и е широко и да и покрива дупето.А аз не я искам като клошарка да ходи на работа Crossing Arms Помогнете  Praynig къде  ги търсите тези мерки.Аз от туниките все гледам са останали 36,38,40  Crazy

sunshine3 селката на 22н е 15см от край до край Peace .....за 14см стъпало Peace

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 00:57 от ketito

# 176
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Аз таковата  Embarassed...за форумската чанта и аз да питам, ама нещо по-различно: колко см са дълги дръжките от край до край и на какво разстояние са двата края един от друг? Че да знам дали мога да си пъхна пухкавата ръчичка и да ми е комфортно  newsm78

# 177
  • София
  • Мнения: 1 178
дай линк към плюшения- комплекта на колко го намалихте ? Praynig
ето го http://www.laredoute.fr/vente-jogging-velours-garcon.aspx?produc … &numberpage=3
Намалява се с кодовете 20/33 , но трябва да добавиш и друго  Peace
Единия (тъмносивия) го намалих на 12,54 евро с кода за куфарчето Бъз като добавих и една шапка,а другия на 11,43 евро с един чорапогащник с кода за сешоара.
ВечеПетя и аз се чудих кой размер да поръчам от Адидаса(моят също е 93-94 см) и в крайна сметка поръчах 94  Rolling Eyes Мен пък ме притесняваше 86 да не е много тесен в талията,а 94 да не е пък дълъг  Laughing
Като сме почнали и аз да си кажа,че откакто пазарувам от сайта в магазин не стъпвам.За пръв път успявам да си намеря толкова малък номер обувки(нося 34/35  Embarassed),че тук само от детските ми стават,от дрехите имам много добри попадения,а за подаръците от кодове да не говорим,тук ми се е случвало като си купя нещо дори за свестна торбичка да им се досвиди да го сложат  ooooh! От Ла Редут съм купувала няколко детски играчки-излязоха най-здравите досега,тукашните се чупят след броени дни  Confused
Аз таковата  Embarassed...за форумската чанта и аз да питам, ама нещо по-различно: колко см са дълги дръжките от край до край и на какво разстояние са двата края един от друг? Че да знам дали мога да си пъхна пухкавата ръчичка и да ми е комфортно  newsm78
Laughing Дръжките са дълги по 55 см от единия до другия край (без катарамите)и са на 14 см една от друга.

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Пфу  Tired Не се класирам значи  Rolling Eyes За пъхането - ще се пъхна, но кой после ще ми я сваля от рамото, не знам  Mr. Green Благодаря ти, че ми спести малко пари  Hug

# 179
  • София
  • Мнения: 2 296
ketito,най-добре дай размерите на майка си,за да ти помогнем в оразмеряването И.  Peace
За 50№ например трябва да е с ГО около 150-12см,или с талия над 100см. и ханш над 115см.

Аз колко-крилен-гардероб тогава ще да съм? Mr. Green С ГО-130см?!
Добре,че е ЛР да си напазарувам подходящи сутиени на супер цени!!!


Алекс,благодаря за темата!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт