Най-приятна и най-просташка TV РЕКЛАМА - 3

  • 60 979
  • 743
  •   1
Отговори
# 105
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
Една идиотка, дето къса маргаритка и с още по-идиотски глас - ще ми дойде, няма да ми дойде.... #2gunfire

# 106
  • Мнения: 5 173
Имам котка, казва се МАргаритко и се шегувам, че като имам такива съмнения, ще започна да го скубя и да си задавам екзистенциалния въпрос от рекламата Whistling. Доста ще има да скубя hahaha.

# 107
  • Мнения: 3 993
Една идиотка, дето къса маргаритка и с още по-идиотски глас - ще ми дойде, няма да ми дойде.... #2gunfire
И за мене това е най-просташката реклама в момента.  Peace Дразнят ме и рекламите на банките, защото са суховати и безмислени.
А най-приятна сега ми е рекламата на маргарина Томи, дето гаджетата (филийките) се избиват за него.  Joy

# 108
  • Мнения: 2 590
Във всеки случай досега не съм виждала реклама на Мерцедес или Лаваца, например. Защо ли? newsm78
Има на Мерцедес реклами, бяха пускали преди време по Бг. телевизиите, но не си спомням сюжета, а иначе тази ми е една от любимите , много е смешна http://www.youtube.com/watch?v=m6-E4PGHcJA&feature=PlayList& … xt=1&index=28   Joy Joy Joy

Сетих се, тази са я пускали в Бг, но беше доста отдавна  http://www.youtube.com/watch?v=pYDhhNsMmfU&feature=PlayList& … xt=1&index=77

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 23:04 от vili_2703

# 109
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Тази на олиото Бисерно май беше е отвратителна...... ooooh! особено с тези голите пилета които се "кълчат4.......ужас.Това е за най-просташка.

# 110
  • София
  • Мнения: 604
абе тези(незнам и аз точно кои), които са създали рекламата за олиото "Бисер" и са я пуснали на екрана май четат тука. Забелязали ли сте, че от 2-3 дни са отрязали кадрите с пилето, направо от картофа почва ThinkingАз, както и други съфорумки бяхме писали,че пилето ни дразни :А за репликата на картофа не се бях вслушвала, направо е ужасна!!!

Преди имаше еедна реклама за някакъв салам ако не се лъжа. 3 прасета танцуваха и пяха Бай-бай лайф...много се дразнех тогава

# 111
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, просто всяка реклама си има "пълнометражна" версия, така да се каже, която пускат в началото, и една съкратена, която пускат след известно време. Глупавото в случая с олиото Бисер е, че са дали сума пари за направата на тая реклама и значително по малко, да не кажа напълно недостатъчно, за разпространение. Аз лично съм я виждала два пъти, което е безкрайно недостатъчно за да ме накара да си купя точно това олио. Simple Smile

# 112
  • Мнения: 718
абе тези(незнам и аз точно кои), които са създали рекламата за олиото "Бисер" и са я пуснали на екрана май четат тука. Забелязали ли сте, че от 2-3 дни са отрязали кадрите с пилето, направо от картофа почва ThinkingАз, както и други съфорумки бяхме писали,че пилето ни дразни :А за репликата на картофа не се бях вслушвала, направо е ужасна!!!

Преди имаше еедна реклама за някакъв салам ако не се лъжа. 3 прасета танцуваха и пяха Бай-бай лайф...много се дразнех тогава

Аз тъкмо бях решила, че само аз не го виждам това пиле Joy Joy

# 113
  • Мнения: 4 306
Една идиотка, дето къса маргаритка и с още по-идиотски глас - ще ми дойде, няма да ми дойде.... #2gunfire
То не е само това, а и гласът зад кадър "Попитай гЕнИколог".
Напоследък често дават една реклама на шунка, дето майката пита "Мите какво става?". Децата се сбили и тя все едно нищо не се е случило.

# 114
  • UK
  • Мнения: 3 959
Коя майка би попитала сина си кой е победил след като той й каже че се е сбил? Освен това винаги имам чувството че са различни реклами това със сбиването и после шунката.

# 115
  • Мнения: 623
За олиото "Бисер"... Sick...Освен това някой пак е преписвал в час -  песента и танца на зеленчуците не ви ли приличат на сцени от аним.филмчета като Мадагаскар, Цар Лъв и др......то,затова и нищо не му се разбира на пеещия - запазили са наречието. Wink
Докато една друга реклама,която се върти в момента - за маргарина Томи - свежа,оригинална,добре изпълнена,много точни реплики.....а сигурно и по-евтина. PeaceБраво за нея,въпреки,че аз маргарин въобще не консумирам и нямам намерение.

# 116
  • Мнения: 5 207
Най-тъпи и просташки са ми рекламите на прахове за пране и омекотители за дрехи.
В същото време двете ми най-любими реклами са точно на прах за пране и омекотител, само че не са български, разбира се.
Едната е на прах OMO/Persil - разкошна реклама.
Другата е на омекотител Comfort - забавна ми е на мен.

Да се научат най-после тия нашите "гении" как се правят реклами и да престанат да ни тормозят с лели Марии.

# 117
  • Мнения: 27
Днес попаднах на една много красива реклама - http://www.youtube.com/watch?v=1OVHccQSGfI


# 118
  • Мнения: 1 367
Песента на картофа (по заслушах се и това успях да чуя): "Дори да те нарежат и бъдеш цял одран, да бъдеш във чиния със капчици облян."  Много съдържателно!
Звучи много...садистично,маниашко....гнусно...одран картоф... Sick
Още от тази реклама-"...ще ни пекат на бавен огън..."Да не са копирали нещо от китайските методи за бавна смърт?!?Кой идиот е измислил това недоразумение?!?

# 119
  • Мнения: 2 590
Днес попаднах на една много красива реклама - http://www.youtube.com/watch?v=1OVHccQSGfI



Ау тази реклама е страхотна, много оригинално, страшно ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт