Най-приятна и най-просташка TV РЕКЛАМА - 3

  • 61 005
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Ами аз като на всеки час слушам по радиото: лаксал - за редовно изхождане  Sick
Така ми се е набило в главата, че ...  ooooh!

 hahaha hahaha

# 91
  • Мнения: 5 173
Ужасно мн ме дразнят 2-те деца на БТК.
Особено по-слабичкото, светлото, такива жестове прави с ръцете, че ми идва да скоча в телевизора и да му ги извия зад гърба и 1 такова, престорено Sick, а как бута др дете Close. Ужасна реклама #Crazy.

# 92
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз не я харесвам, на фона на всички останали, които са луди по нея.

Има някаква част от Закона за Радиото и Телевизията в която се забранява или по скоро ограничава по някакъв начин рекламирането на лекарства, имат уж жестоки ограничения, а това са лекарства, не са хранителни добавки... Май беше за лекарствата с рецепта, абе имаше някакви ограничения.

# 93
  • София
  • Мнения: 604
дразни ме рекламата за някакво олио беше, напоследък много я въртят. По-точно пилето, пъхнато във фурната, което танцува от радост, че ще бъде изпечено с това олио ooooh!

# 94
  • Мнения: 5 173
Ама сте и вие едни Whistling
Сигурна съм, че сте против пилето, защото показва модни стъпки, а вие не можете Whistling Hug

# 95
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
тази и тази на ОББ са ми любими.
Онези от реда "тъпи" са много, за да ги изброявам.

# 96
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Ужасно мн ме дразнят 2-те деца на БТК.
Особено по-слабичкото, светлото, такива жестове прави с ръцете, че ми идва да скоча в телевизора и да му ги извия зад гърба и 1 такова, престорено Sick, а как бута др дете Close. Ужасна реклама #Crazy.
Е,чак пък да му извиеш ръцете  PraynigВСЕ ПАК Е ДЕТЕ ,нищо ,че не е твойто ,което е толоква умно ,напреднало...и сигурно по-добре ще направи реклкамата..пък ние които я гледаме ,ще му извиваме ръцете newsm78

# 97
  • Мнения: 5 173
Нямам деца Stop

# 98
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Кефи ме рекламата на радио Енерджи-момичето,което се вихри пред огледалото за разсънване.Много  свежа реклама,според мен.

# 99
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 354
Кефи ме рекламата на радио Енерджи-момичето,което се вихри пред огледалото за разсънване.Много  свежа реклама,според мен.

Да, като я гледах за първи път, не видях на какво е рекламата, днес сутринта пак я гледах и тъкмо мислех да я добавя.


Ясно тогава

# 100
  • Мнения: 397
Ужасно ме дразни рекламата на "Регал" на Роза Импекс - "Не си ли виждал коткааа...." ooooh!

# 101
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Харесвам рекламата на Нес кафе. Peace
За разлика от онази на Орбит - с дъвките и ревящата и подсмърчаща булка в ресторанта... Tired Sick

# 102
  • Мнения: 3 675
Мен много ме дразни рекламата на баница Фамилия с бабите, както и рекламите на прах бонукс.От рекламите за лекарства ще спомена онази на проспан, много тъпа.Иначе най-готини са рекламите за коли и на М-тел.Много хубава беше тази с бабата, която идва в дома на семейството, за да им пусне интернет.На Глобул са много тъпи-тази с къщата която свети наполовина е показателен пример.

# 103
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Песента на картофа (по заслушах се и това успях да чуя): "Дори да те нарежат и бъдеш цял одран, да бъдеш във чиния със капчици облян."  Много съдържателно!
Дразни ме рекламата на спиралата Мейбълин за КОЛОСАЛНИЯ обем! Повтарянето на КОЛОСАЛЕН е....  Sick

# 104
  • София
  • Мнения: 2 430
Може и да повтарям някой,но страхотно се забавлявам на рекламата на наденицата с бабата.Особено репликата
"Сакън да не развалиш времето" Joy

Общи условия

Активация на акаунт