Най-приятна и най-просташка TV РЕКЛАМА - 3

  • 61 001
  • 743
  •   1
Отговори
# 120
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 851
Брех, как съм я пропуснала тая тема! Досега четох и със сълзи се смях! На мен едни от най-противните ми са рекламите на "Лептен" и "Космодиск". За първите са избрали разни "девойки" - все 18-20 годишни студентки от София, които ми приличат на чалга-певици от зората на този жанр.
А пък за "космодиск"-а думи нямам - от няколко дни се върти тяхна реклама, в която една женица обяснява как не сваляла космодиска от нея си, ама иначе се редували с мъжа й да го носят. И как го дала за една вечер на съседката си магазинерка - "Направо ми спази живота", всички болежки изчезнали с магическа пръчка.  Айде чак пък толкоз... Направо се изприщвам като ги видя.

# 121
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
абе тези(незнам и аз точно кои), които са създали рекламата за олиото "Бисер" и са я пуснали на екрана май четат тука. Забелязали ли сте, че от 2-3 дни са отрязали кадрите с пилето, направо от картофа почва ThinkingАз, както и други съфорумки бяхме писали,че пилето ни дразни :А за репликата на картофа не се бях вслушвала, направо е ужасна     Да ,такъв спор се разгоря с  милото Той е сигурен ,че картофа(преди го мислеше за хляб)е рекламното дупе на олиото ,а как да го убедя ,че имаше и чисто голи Joyпиленца които участваха ,ама ги пускат само след 12ч

# 122
  • Банкя
  • Мнения: 823
Точно се заслушах, какво пее картофът и те пуснаха съкратения вариант... Rolling Eyes
Нищо де, аз ще си драсна, какво съм чула, пък вие ме коригирайте, където бъркам: Mr. Green

"Дори да те нарежат
и бъдеш цял одран,
да легнеш сред чинии
от капчици облян.

Щом ще сме салата
сложете ни във сос.

Нарежи ни, обели ни..... с олио на вкус...
...................."


didka_2 Аз се чудех, на какво ми прилича, наистина е като песен от "Цар Лъв" или "Мадагаскар". Peace

А в онази реклама за шунката и сбилите се хлапета най ме дразни, че момчето, влизайки от вън мръсно, директно отива на хладилника да яде, а майка му нищо не казва. Naughty

# 123
  • Мнения: 148
Най-много ме дразнеше рекламата на водка"Флирт"с Аксиния,направо  Sick http://vbox7.com/play:0598c5b0 Най-ме кефеше тази на чипс"Лейс"със старците,малко е старичка,обаче е супер http://vbox7.com/play:c50aae3d

# 124
  • Мнения: 1 064
Снощи по време на Мюзик Айдъл пуснаха тази реклама на КитКат, само че по-кратък вариант...Хареса ми! Peace

# 125
  • Мнения: 4 306
Снощи по време на Мюзик Айдъл пуснаха тази реклама на КитКат, само че по-кратък вариант...Хареса ми! Peace

И аз я гледах и много ми хареса Grinning.

# 126
  • Мнения: 674
Снощи по време на Мюзик Айдъл пуснаха тази реклама на КитКат, само че по-кратък вариант...Хареса ми! Peace

Тъкмо влизам да кажа че тази реклама ми харесва  Peace

# 127
  • София
  • Мнения: 15 473
Коя е силиконовата мацка- ковач в рекламата на Вип Брадър?

# 128
  • Мнения: 3 993
Коя е силиконовата мацка- ковач в рекламата на Вип Брадър?
Не знам, но и мен ме впечатли. И аз искам да разбера коя е.

# 129
  • Варна
  • Мнения: 16
Здравейте!
Мен много ми става гадно като дават оная реклама на Орбит с лапането на мухата -"неочаквана закуска". Що за т.....р я е измислил? Пфу... Иначе дъвките са си супер.
Иначе рекламата с баба Койка много ми харесва.
Рядко има реклама да ми хареса, например на Глобул с Хей, хей, хей  е супер! Новата на М-тел с песничката също е прекрасна!
За разлика от мен на дъщеричката ми всички и харесват.

# 130
  • Мнения: 4 785

И на мен тази с детенцето много ми харесва.
Дали я има някъде,откъдето мога да я дръпна?
Рових в youtube,vbox и я няма.

И аз бая се порових, ама не можах да я намеря. Някой да знае дали и къде я има?
Има я във vbox, открих я там, обаче от там не може да се сваля. Sad


А може, може  Peace
http://svalqi.com - с ето този сайт става

Orbit Downloader - програмка, безплатна

Ако си с Мозила - DownloadHelper от сайта им и теглиш всичко

Става и с Real player  Mr. Green

А що се отнася за дразнещи реклами - много са. Напоследък много ме дразни тази за спиралата с колосалния обем. Дразни ме и тази за Биг Брадър - сама по себе си рекламата е много готина, а раздразнението ми идва оттам, че в един рекламен блок от 5 мин. я виждам поне 3 пъти  Tired

Пък умирам за рекламата на Уискас, само заради сивото коте....  Crazy

# 131
  • Мнения: 1 159
Снощи по време на Мюзик Айдъл пуснаха тази реклама на КитКат, само че по-кратък вариант...Хареса ми! Peace
И на мен ми е любима!Чак ми повдига настроението!И друг път ми се е случвало да имам реклами-фаворити!

# 132
  • Мнения: 11 693
Снощи по време на Мюзик Айдъл пуснаха тази реклама на КитКат, само че по-кратък вариант...Хареса ми! Peace

Аз пък първо чух децата да вървят из къщи и да "бийпкат"  Crazy
После видях и аз реклама и вече ми е любима. Просто веднага се сещам за малките и падам от смях  Joy  Joy  Joy

# 133
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 354
Пак се завърна една готина според мен реклама-"Бисквитка! Карамел! Шоколад!"  Mr. Green

# 134
  • Мнения: X
Коя е силиконовата мацка- ковач в рекламата на Вип Брадър?
Не знам, но и мен ме впечатли. И аз искам да разбера коя е.
Казва се Ралица и е една от балерините в Шоуто на Азис.

Общи условия

Активация на акаунт