Строеж - къде, как, колко? Тема за взаимопомощ-12

  • 35 351
  • 371
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 770
Мисля , че са 25 , обаче това ще е последната тема , която пускам.Търси се кандидатка - активно строяща !  Mr. Green

ВЯРА , чакаме включване от мястото на събитието , по възможност с видео материал , не само снимков !  Mr. Green Успех !   Peace

# 361
  • Мнения: 2 255
Мисля , че са 25 , обаче това ще е последната тема , която пускам.Търси се кандидатка - активно строяща !  Mr. Green

ВЯРА , чакаме включване от мястото на събитието , по възможност с видео материал , не само снимков !  Mr. Green Успех !   Peace

защо тъй бре девойко  newsm78 и ти си още активно строяща  Peace

а материал ще има със сигурност само да стигнем до там  Joy

# 362
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Аааа, Диди, не се приема! Naughty Що така? Rolling Eyes

# 363
  • Мнения: 3 770
Момичета , като сложим керемидите и приключваме.Ще оставим къщата да се слегне , не искам да ми се напукат мазилките после.Затова се търси кандидатка , която сега започва със строежа , да е интересно.

# 364
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Искам да попитам, ще пристрояваме 1 стая към къщата, колко време горе-долу ще отнеме направата на плана от архитект?

# 365
  • Мнения: 3 770
Искам да попитам, ще пристрояваме 1 стая към къщата, колко време горе-долу ще отнеме направата на плана от архитект?

Зависи от архитекта ! Нашият беше голям мотльо , вятър го вееше на розова кобила !   Joy

# 366
  • София
  • Мнения: 4 397
която сега започва със строежа , да е интересно.

Освен аз да почвам да пускам темите, щом такава кандидатка трябва  Mr. Green


Искам да попитам, ще пристрояваме 1 стая към къщата, колко време горе-долу ще отнеме направата на плана от архитект?

Зависи от архитекта ! Нашият беше голям мотльо , вятър го вееше на розова кобила !   Joy

ДАААА много зависи от арх.  Peace

# 367
  • Мнения: 3 770
kimba77 , направо и тази може да пуснеш , обаче , я първо кажи докъде стигнахте ?  Grinning Не съм чула за нещастни случаи с архитектка по новините !  Mr. Green

# 368
  • София
  • Мнения: 4 397
kimba77 , направо и тази може да пуснеш , обаче , я първо кажи докъде стигнахте ?  Grinning Не съм чула за нещастни случаи с архитектка по новините !  Mr. Green

Тази сега не мога излзиам до 5мин., мога да я пусна довечера като се прибера.
Ами не си чула, защото чакаме да си оправии бакиите  Tired, че пак щом тя е почнала тя трябва да си прави промените и поправките друг не може  ooooh! шантава работа закъсахме го в мирно време с тази  #2gunfire

# 369
  • Мнения: 3 770
Колко месеца вече я чакате да си направи промените ?!?!  ooooh! ooooh! ooooh! Ужас !!!
Пусни я довечера , тя няма да мине днес на 26-та страница !
  Peace

# 370
  • Мнения: 2 255
........... Не съм чула за нещастни случаи с архитектка по новините !  Mr. Green

за арх. на кimba ...незнам  Sick ...ама за нашата може да чуеш в новините   #2gunfire щом вече и мъжа ми дето досега само ми викаше "СПОКО"  Praynig почна да беснее  #Cussing out май ще загазим и ние в мирно време  #Crazy
каквото и да я накараш да промени ...а пък камо ли нещо да "щръкне" нейде извън рамките на къщата и все вика НЕ МОЖЕ  no ставало сложно ... скъпо ...много се смятало  #Crazy а основите веднага се увеличават ...ама абсолютно автоматично  #Shocked с тез нейни фундаменти на равно с най-изнесената част от всякъде на къщата  smile3556 направо ми идва да я  bash
Половинката вчера рече, че ако продължава в тоя дух си взимал 90% от капарото и да си гледала работата тая консерва ....че му писнало на ... да не изпадам в подробности  Mr. Green

# 371

Общи условия

Активация на акаунт