Строеж - къде, как, колко? Тема за взаимопомощ-12

  • 35 369
  • 371
  •   1
Отговори
# 345
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Хм, пропуснах смеха.
Ама от отговора на Дидка подозирам какъв е бил повода.

Всъщност и аз мислех да се консултирам със специалист по фън шуй, но се отказах.
Прецених, че собственото ми чувство е най-вярно.


За цвета на galana_s, не се чудете толкова, и без това ще се смени поне 10 пъти, докато дойде време за външните облицовки.

# 346
  • Мнения: 1 243
Ами то и аз продължавам да се хикотя и не мога да обясня на мъжо защо  Joy
Камъкът е  Peace Много е свежо!

# 347
  • Мнения: 2 270
Само аз ли не мога да видя къщата.Дава ми грешна парола Cry

# 348
  • Мнения: 637
Ани, имаш поща Flutter

# 349
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Благодаря на galana_s за паролата, чудесна къща  bouquetКогато й видях разпределението за пръв път,  си я представих първо  като стилизиран кораб, защото имам слабост към този вид къщи Laughing Хванах се, че покрай обсъждането започнах умишлено да й търся кусури, за което се засрамих и спрях да я гледам по този начин Grinning  Докато я построите може да промените някои неща,но важното е на вас да ви харесва Hug

Басейна и на мен ми харесва така Simple Smile Имах идея нашето езеро да е под френските прозорци на хола,с един подвижен кей за лятото, но това усложняваше основите, а и имам страх за едно от децата, че редовно ще цамбурка Laughing

Голяма веселба е имало тук Laughing Аз,благодарение на Диди,  само се досещам за какво е била, но това не ми попречи да се смея и аз Simple Smile

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 15:37 от ljuboznatelna

# 350
  • Мнения: 206
galana s - и аз да те поздравя за проекта за къщата Peace Много ми хареса Simple Smile
Изглежда като в приказките Crazy
Успех и за напред Peace

# 351
  • Мнения: 2 255
galana УА-АУ  Shocked направо е страхотна  Peace
имах спомен, че е големичка и различна, но това 3D направо ме разби  Hug
пожелавам ви успешно построяване на къщурката ....че май няма да е леко  newsm78

п.с. На мен цветовете ми допадат  Peace но май докато стигнете до фасадата ще ти хрумнат още няколко варианта  Joy

# 352
  • Мнения: 637
Благодаря, ви  bouquet Много сте мили Hug

# 353
  • Мнения: 294
galana_s искам и аз да видя 3 Д-то!!!Ако е удобно, разбира се!
 newsm53

# 354
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
galana_s искам и аз да видя 3 Д-то!!!Ако е удобно, разбира се!
 newsm53
И аз, и аз Praynig

# 355
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз искам да видя ако може  Hug

# 356
  • София
  • Мнения: 4 397
galana_s  Ей, страшна е много ми харесва, и басейна ух мечта  Heart Eyes

# 357
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Галана, много е красива - влюбих се в големите прозорци Heart Eyes
На мен цветово ми допада

# 358
  • Мнения: 2 255
Момичета да се похваля и аз с нещо най-накрая  Joy
Получихме най-после прослувутото разрешение за строеж на оградата от общината  newsm44 след като искаха какво ли не ...и архитекта 5 пъти вика мъжа ми да си "говорят"  Sick че не му се влизало в конфортация  #Shocked накрая си сложи "заветния" подпис  Peace
Сега чакаме оферти от 2-3 фирми за строежа и после ....тъкмо като се оправи още малко времето  се почва приключението с генералното местене и битката със съседите  #2gunfire
та може и да ви позабавлявам с малко екшън кадри в следващата тема  hahaha

...та като стана дума за нова тема ...Дидка нещо се чуди тоя път май  Joy я колко стр. врътнахме  #Crazy Диди айде влизай си в ролята на отговорник на групата и я пускай, че баба зима е на път вече да си ходи и ще се разбързаме после всички ..... Peace

# 359
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Не бяха ли до 30? newsm78 Аз на пердетата се сетих на 31- та Laughing

Общи условия

Активация на акаунт