Децата на България пътуват по света

  • 39 612
  • 518
  •   1
Отговори
# 510
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Вчера мина презентацията за Норвегия. Направихме е с по-големите деца, на които наистина им беше интересно.След това се почерпиха с изпратените бонбони и бисквитки. Разделиха си знаменцата, а накрая отпразнувахме и рождения ден на децата родени през декември и януари. Тук може да разгледате снимки: http://milenatodorova.snimka.bg/holidays/rojden-den-v-asenovgrad … 4-02-2010g.470256

# 511
  • Мнения: 1 062
Вчера мина презентацията за Норвегия. Направихме е с по-големите деца, на които наистина им беше интересно.След това се почерпиха с изпратените бонбони и бисквитки.
Много се радвам най-накрая да прочета, че е имало презентация на Норвегия някъде. Радвам се, че им е било интересно на децата. Но за снимките ми иска парола......

# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Изпратих ти паролата на ЛС. Тя е същата като от миналата презентация Peace

# 513
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Мили, за март имате ли нещо планувано?

# 514
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Мили, за март имате ли нещо планувано?
За какво по точно?

# 515
  • Мнения: 3 932
Уф, затрила съм предишната парола, може ли някой на лични, плийЗ  Hug

# 516
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Мили, за март имате ли нещо планувано?
За какво по точно?
Държава за представяне имах предвид.

# 517
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
pepelyashka, нямаме нищо планувано. Исках да направим за Испания. Но на този етап не сме получили презентация или нещо което да разкажем на децата. Имаме само книжки. Аз си мислех да подготвя нещо сама, но за в момента не мога да отделя време. Иначе плануваме ходене при децата за баба Марта.

# 518
  • Мнения: 1 062
Благодаря за паролата, Мили. Беше ми много приятно да ги разглеждам.

Общи условия

Активация на акаунт