Децата на България пътуват по света

  • 39 627
  • 518
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
А какво стана с презентацията на Испания?Материалите ги пратихме преди да по4не лятото.
Имаме материали за Испания, но нямаме презентация на лист или диск. Затова ще ни е необходимо време да подготвим нещо което да разкажем на децата.

Mили, а аз пратила ли съm ти презантацията за Канада, че не си споmняm ве4е?
Снежи ми донесе доста неща за Канада. Смятаме да се подготвим с тях за рождения ден. Ако имаш нещо което да свалим на диск, още по-добре. Ще ти изпратя имейла си да ми го изпратиш.

# 481
  • Мнения: 3 932
Mили,
иmаm ти адреса mисля, 6те ти я пратя утре...

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Mили,
иmаm ти адреса mисля, 6те ти я пратя утре...
Ок, ще чакам Hug

# 483
  • Мнения: 3 932
Mили,
иmаm ти адреса mисля, 6те ти я пратя утре...
Ок, ще чакам Hug

Пратих, пиШи като получиШ mейла  Peace

# 484
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Получих имейла. Благодаря ти  bouquet

# 485
  • Мнения: 3 932
За нищо, радвам се, че най-после трудът ми ще послужи за нещо...

# 486
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Привет на всички Hug Вчера направихме презентацията за Канада. Включиха се група деца, на които им беше интересно да научат нещо повече. Презентацията мина с голям интерес. Децата много харесаха снимките. Накрая отговориха вярно на всички въпроси. Затрудниха се само с този за паричната единица. Естествено заслужиха си почерпката и подаръците. След това отпразнувахме рождения ден на децата родени през септември и октомври. Ето тук можете да видите снимки: http://milenatodorova.snimka.bg/other/rojden-den-v-asenovgrad-29 … g.437519.15685073
Албума е с парола. Ще е изпратя на ЛС на МaНЕВрата. Ще помоля да си е препратите.
Благодаря ви за всичко  bouquet Най вече за труда който сте положили да разнообразите знанията и ежедневието на децата  bouquet

пп. Презентациите и останалите материали, ще изпратим в Пазарджик.

# 487
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Чакам паролата  Hug

# 488
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Така newsm78,зна4и като по4на цялата идея за този проект имаШе някой който беШЕ направил презентация за Испания.Както и да е....явно някьде се е загубила по трасето.НО до колкото разбирам не е имало ден на "Испания" newsm78...не мога да разбера само заЩо тогава си дадох вси4ките пари за да купувам подарьци и книжки,които бяха за ИУни и ИУли ако не се льжа и Силвето да дава пари да се праЩа колета до БГ ,като не се прави представяне на страната.
Дано се появи моми4ето което беШе направило презентация за Испания .....за да не останат неЩата просто така....
Дано поне в Пазарждик моми4етата да измислят неЩо. Thinking
Може да ме извините ,но на мен това ми струваШЕ много средства и нерви......и сега виждам ,4е смисьл е нямало....Преди август пратихме колета....те книжките ве4е са стари Cry.

# 489
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Колета си стои. Никой не е казал, че няма да правим презентация за Испания. Поне аз не си спомням да съм писала или казвала подобно нещо. Просто казах, че нямаме нищо в готов вид което да покажем на децата. За Пазарджик ще изпратим половината неща, тъй като те ще са достатъчни и за двата дома. Но аз все пак, ще помоля, ако има нещо в готов вид, да ми го изпратите или поне да ми подскажете от къде да си набави интересни материали за страната.
Може да ме извините ,но на мен това ми струваШЕ много средства и нерви......и сега виждам ,4е смисьл е нямало....Преди август пратихме колета....те книжките ве4е са стари Cry.
На нас също всичко което правим за децата ни коства средства, нерви, усилия, лишаване от свободно време, лишаване от времето прекарано със семействата ни. Но всичко правим в името на тези деца и това да ги зарадваме и разнообразим по някакъв начин. Трудно ми е да отделя време да подготвям презентация за страна която не ми е позната. Още преди време казах, че при нас няма нищо и ще ни е трудно на базата на книжки които не мога да преведа да подготвя нещо.

# 490
  • Мнения: 3 932
Mили,
иmаm възmожност да пратя сниmки (около 100-на с изгледи от Канада, които да останат за децата), в кой доm и на какъв адрес 6те е най-удачно? В Пажарджик ли  newsm78. Ако да, пра6тай адреса...

# 491
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ще взема адреса на дома и бройката на децата от Яна и ще ти ги изпратя. Децата в Асеновград също много харесаха снимките на презентацията, коментираха ги и ги разглеждаха с интерес. Ако искаш да ги разделиш, ще ти изпратя адреса и в Асеновград.

# 492
  • Мнения: 2 257
Мога ли да запитам къде и в какво състояние се намират Щатските материали? Мерси.

# 493
  • Мнения: 3 932
Ще взема адреса на дома и бройката на децата от Яна и ще ти ги изпратя. Децата в Асеновград също много харесаха снимките на презентацията, коментираха ги и ги разглеждаха с интерес. Ако искаш да ги разделиш, ще ти изпратя адреса и в Асеновград.

Ок, чакаm  Peace

# 494
  • Мнения: 2 577
Момичета, отдавна не съм влизала, но чета как вървят нещата. Аз съм Яна от Пазарджик. Както бях писала и в преден пост - почти не пътуваме до Брацигово и съответно няма как да се ангажирам лично да представя презентацииите. Между впрочем за това и не се включихме в този проект. Просто няма как да се ангажираме с това, а все пак вие полагате страшно много труд и усилия, както и желание за тези презентации.
Прочетох, че има предложение да се изпратят директно на дома в Брацигово. Мога да ви уверя, че в  Дом "В. Петлешков" в Брацигово са доста отговорни възпитателите, както и директорката. Следобяд имат занималя и мога да говоря ако имат желание самите възпитатели да  покажат и презентират материалите. Снимков материал - също. Ако това ви устройва ще се обадя да говоря с директорката и да им изпратим материалите, които са били в Асеновград, както и други. Друго лично аз не мога да се ангажирам.

Общи условия

Активация на акаунт