Децата на България пътуват по света

  • 39 624
  • 518
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 932
Става разбира се,чакаме ги!  Simple Smile

Току що си издирих презентацията, 4е беше потънала вдън горите тилилейски.

Роси   bouquet

# 466
  • Мнения: 1 062


" горите тилилейски."


 Ъъъъъ, не де - норвежки Joy Няма проблем, май се оказа хубава идея да си разменяме презентациите Grinning
Аз бях малко отпуск и попътувах насам натам, но я кажете за новия дом? Какво изпращате освен презентациите?

# 467
  • Мнения: 2 577
Здравейте, момичета, аз съм Яна от пазарджишкото ДБМ, интересува ме имате ли идея тази година да изпратите пак картички в Брацигово и да зарадвате децата?
В проекта, с който сте се заели, няма как да се включим, защото реално нямаме транспрот, не пътуваме често и Брацигово ни идва далеч Hug
Поздрави за началото на проекта в Асеновград.

# 468
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Здравей Яна, добре, че каза че си ти Hug
Да, пак ще изпращаме картички. Към края на септември ще пусна нова тема и тогава ще ти пиша, за да ми пратиш актуален списък на децата.

# 469
  • Мнения: 1 959
Sneji аз ти пуснах лично съобщение онзи ден да те питам за картичките но явно не си го получила ако имаш нужда от помощ да знаеш че съм на среща. Peace

Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 20:15 от aniji мама на Джозеф и Кейт

# 470
  • Мнения: 2 577
Здравей Яна, добре, че каза че си ти Hug
Да, пак ще изпращаме картички. Към края на септември ще пусна нова тема и тогава ще ти пиша, за да ми пратиш актуален списък на децата.
Супер, Снежи! Много се радвам! Очаквам да ми дадеш задачка! Между другото в Брацигово има още един дом/ около 40 деца са/.
В момента в този, който пращахте са 61 деца.

# 471
  • Мнения: 29
За съжаление много рядко се включвам, но винаги тази тема чета с най-голям интерес! Момичета, страхотни сте! newsm74
Аз съм твърдо "За" картичките в Брацигово, а и в останалите домове!

# 472
  • Мнения: 872
Днес проведохме първата презентация на Белгия в дома в Асеновград.Публиката ни беше разнородна по възраст,но затова пък любопитна и нетърпелива.Опитахме се да поднесем информацията по достъпен и забавен начин,и в резултат получихме многобройни въпроси....Най-голямата награда за разказвача!Потанцувахме на детските песнички,посмяхме се на чудатият език,децата се възхищаваха на красивата архитектура.Похапнахме шоколад в духа на Белгия.Раздадохме част от картичките като спомен от урока,прекрасните книжки за оцветяване запазихме,защото нашите деца скоро получиха дарение с подобни,преценихме,че ще са по-полезни в друг дом.Беше интересно и непринудено.С нетърпение очакват следващите презентации. Ще ви разкажем и за тях.Материалите за Белгия,очакват следващите любопитковци.........!

Много се радвам  Hug Надявам се за децата това да остане приятен спомен

Може ли останалите картички и материали да се изпратят в Брацигово например? До директорката на дома и тя евентуално да каже 2 думи за Белгия и раздаде картичките?? Яна от Пазарджик, можеш ли да звъннеш до дома примерно, а Асеновград да изпратят до Пазарджик?

Идеята ми е материалите да не залежават , а да са при децата , да ги разглеждат, да си четат, дори не във вид на официален урок презентация, както бе замислено в началото.
Ясно е че явно момичетата нямат време или транспорт или друго, но поне изпратените материали да се използват...

# 473
  • Мнения: 872
Децата от домовете учат География, може директорката да ги даде на уителя по география, едва ли ще ги върнат.
Може тези материали да се използват  като част от уроците по география; поднесени по по-интерактивен начин

Само си говоря, не мо обръщайте внимание  #Crazy

# 474
  • Мнения: 3 932
Като mи пееШ Пенке ле, стана тя наШта...

Mайка mи е на4ална у4ителка и съm и пратила mойто представяне на Канада, аки някой друг иска да се вкл^4и е добре доШъл...Ства дуmа за на4. у4или6те в гр. Елена, където у4ат и mного от децата от доmа в Илаков рът (В. Търновска обл.)

# 475
  • Мнения: 3 932
Ясно...

# 476
  • Мнения: 872
Кое?
На мен пък нищо не ми е ясно  newsm78
Има ли презентации на другите държави във Видин?  Къде са изпратените материали? Пристигнали ли са, получени ли са, представени ли са?
Продължава ли се проекта? Има ли други домове желаещи?

# 477
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Мога да отговоря за Пловдив. Насрочили сме празнуване на рожден ден в Асеновград. Смятаме да го съчетаем с презентацията на Канада. Да занесем почерпката. Да представим материалите които имаме. На 4-ти ноември ще идват от Пазарджик в Пловдив и ще им предадем материалите за Белгия.
За картичките съм изпратила списък на децата от Асеновград на Снежи. Това е за сега, ако има нещо ново ще пиша.

# 478
  • Мнения: 3 932
Мога да отговоря за Пловдив. Насрочили сме празнуване на рожден ден в Асеновград. Смятаме да го съчетаем с презентацията на Канада. Да занесем почерпката. Да представим материалите които имаме. На 4-ти ноември ще идват от Пазарджик в Пловдив и ще им предадем материалите за Белгия.
За картичките съм изпратила списък на децата от Асеновград на Снежи. Това е за сега, ако има нещо ново ще пиша.

Mили, а аз пратила ли съm ти презантацията за Канада, че не си споmняm ве4е?

# 479
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
А какво стана с презентацията на Испания?Материалите ги пратихме преди да по4не лятото.

Общи условия

Активация на акаунт