30-та Хелоуинска тема на канадките

  • 21 023
  • 221
  •   1
Отговори
# 210
Благодаря ви (не знаех че имало държавни детски градини в Канада....  явно не ме е интересувало навремето)..

Милена...
точно това ми допада на мен в образованието в Канада и САЩ, че не побъркват децата и не ги карат да зубрят и запаметяват простотии като че ли са суперкомпютри...

От що годе лични наблюдения и коментари на мои познати докато живеех в Канада моето лично мнение е че на ниво основно и средно, образованието в Канада не е толкова натоварено като в БГ но  в Университета ситуацията е съвсем друга...
Аз лично нямам нищо против това защото университета и колидже е важното за живота образование...  и доколкото аз имам наблюдение завършилите университети в Канада са добри професионалисти в своите области...

# 211
  • Мнения: 3 271
daman, университетите са много добри и нивото е добро. Точно това се чудя като гледам началното и основното образование, кога става прехода и как  Thinking Другото е, че определено стават доста по-дълбоки, но тесни специалисти, ние имаме по-широк поглед, което е супер полезно, но пък е ясно, че не можеш във всяка област да влезеш толкова надълбоко. Не мога да си отговоря на въпроса кое е по-добро. А и може би е индивидуално. Но изместваме темата. За дете на 3 до към поне 10 е много по-добре от БГ, пак казвам не искам да обобщавам, защото много зависи от учителя, особено в тази възраст. А за теб много зависи с къде сравняваш, БГ или друга държава.

# 212

Милена сравнявам с "друга държава" но и тя има доста деспотична подобна на БГ образователна система.. 

На мен този тип образователни системи не ми допадат... 

# 213
  • Мнения: 313
Градината до работата на мъжа ми била за 45$ на ден и приема бил труден въпреки това. Та с други думи има и над 25$ /ден  - за съжаление.

# 214
  • Мнения: 39

Сега е времето да се правят календари и Артскау имат много добра оферта за 6.99 за календари, качеството на календарите за разлика от книжките им е много добро, а са чудесен подарък за бабите в бг и не само Laughing Също от там е много изгодно да се пращат снимки до бг... общо взето само време да има човек  Mr. Green
ето моя календар за 2009


Цената за транспорт е колкото цена на книгата ... така ли да разбирам ?
А за 10 картички е 30 $ доставката .... ???  Или пак нещо не съм разбрала ...
8x8 Photo Book (20 pages)
Quantity   Price
1   $7.99
+$7.99 for each additional

# 215
  • Мнения: 3 271
На мен този тип образователни системи не ми допадат... 

Ясно. Както казах за мен това беше една от най-важните причини да загърбя носталгията, въпреки, че знаехме вече колко трудно я понасяме, и да дойдем тук.
В такъв случай, мисля, че би бил добър избор за вас, поне за няколко години, докато детето е малко и е лесно да се мести. После става по-трудно, знаеш. Но избори като този са трудни. Все пак щом не сте в БГ, най-сложното на това да си далече от близките си вече сте го приели.

# 216
  • Мнения: 919
B52, не разбирам въпроса ти
къде ги гледаш тези цени? на Артскау като се регистрираш получаваш с многото други неща 3 безплатни книжки от 20стр и календар за които плащаш само 7.99 шипинг всяка. Но има промоция в момента за календарите и ти излизат 6.99.. на кравичката не се плаща нищо освен шипинг, за нищо!! ако ти трябва нещо специално питай в другата тема, най-вероятно някой ще има купон и ще ти услужи Hug За Шътерфлай цените за шипинг верно са соленички за Канада, но с купон от памперс за безплатна книжка пак си заслужава си мисля.. Виж в другата тема.. има доста места от където може да се вземе безплатна книжка, мисля че в инкубук ако се регистрираш още можеш да вземеш безплатна книга 120 стр. твърди корици до нова година..


картичките на кравичката са едностранни и излизат 2.99 за 10 или 4.99 за 20 с пликовете Peace
Още не съм намерила добър дил за двустранни картички

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 15:21 от Гаргамелчо

# 217
  • Мнения: 9
Гаргамелчо, да те питам нещо.Ти видя ли този сайт за календари който сложих в кравичката?
 
П.с. календара ти е много хубав.Като получа  моя ще ви го покажа.
 Заколко време ти го изпратиха?
 

# 218
  • Мнения: 9
Момичета вижте какво открих в сайта на Staples. Можеш да си поръчаш календар като вторият е фри до ноември 28.
Също така можеш и коледни картички да си направиш със твои снимки.Аз го разгледах и се чудя дали да си поръчам картички 12бр.са за $19.99 /на мен ми трябват само 6 затова се чудя/
 Действат така поръчваш нещата и си избираш от кой магазин на Степълс да си ги вземеш.Плащането е в магазина.
 Дано да съм ви била полезна. Hug

Сега и сайта www.staplescopyandprint.ca

# 219
  • Мнения: 919
кивито, пиши в другата тема Peace
Staples искат и 5$ допълнително за ъплоадване на файл Rolling Eyes по добре си поръчай колкото ти трябват от пикабу на 50%офф с 5.99 шипинг.. пуснах кода в другата тема Grinning

# 220
  • Мнения: 9
Гаргамелчо не видях къде пише че искат $5 за ъплоадване на файл/може би съм го пропуснала/.На ме лично не ми трябват повече календари, нали си ги поръчах от кравичката.Просто ми се видя интересно и затова пуснах линка.Чудя се за картичките,наистина стават хубави за тях ми искат $19,99 както писах вече.

# 221
  • Мнения: 4 390
Цитат
С оглед по-бързото зареждане на страниците, броят постинги, които се показват на една страница, е намален с 5 бр.
Това е причината да е увеличен броят на страниците в дадена тема
Заключвам темата, моля, отворете нова!

Общи условия

Активация на акаунт