Ползвали ли сте WELEDA-масло за перинеум???

  • 40 197
  • 187
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 013
Позлвах маслото на Веледа, но въпреки това имах доста разкъсвания. Но и дъщеря ми се роди с доста голяма глава -обиколка 38 см.  Crazy
Маслото все пак не прави чудеса Wink Но, помага значително!! А и бебчето ти е било големичко.  Thinking Има също значение и как е минало самото раждане. Ако е излязло много набързо бебето, мускулите са нямали достатъчно време да се разпънат добре, затова може да се е получило разкъсването. В такива случаи, няма спасение, за жалост. Така че, освен масла, масажи и тем подобни, много зависи и как протича раждането.  Peace

**Rbaby1**, като се притесняваш, по-добре спри с масажа!  Naughty Или просто масажирай само външно. При следващия контролен преглед при доктора ти, той ще ти каже имаш ли основания да се притесняваш. Но, като му кажеш, че правиш подобен масаж, нищо чудно да те изгледа малко скептично Wink Много лекари и акушерки в БГ все още не са чували за подобно нещо, камоли и да го препоръчат.
Точно за това не смятам да му казвам за масажа.Просто ще го оведомя за течението,а той като ме види ще ми каже какво е!Сигурна съм че ще ме изгледа иронично,затова ще си спестя тази реакция  Embarassed

# 61
  • Мнения: 12
Направо съм бясна.  #Cussing out Как е възможно чак сега да научавам за това нещо? А си мислех, че съм се подготвила добре за раждането. Може би при мен нямаше да помогне, защото малкото човече не се беше завъртяло правилно, но със сигурност щях да имам по - малко разкъсвания. 
Знаете ли дали помага за възстановяване на перинеума след раждане? new

# 62
  • Мнения: 2 013
Мисля,че за възтановяване се ползва някакъв спрей,който се пръска там доло.За Веледата-тя е за преди раждане,за след това едва ли ще помогне.Има тема за възтановяване на перинеума,прочети там  Peace

# 63
  • Мнения: 12
Ще проверя.
Благодаря!  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 152
А някой, който е го е ползвал знае ли какво съдържа маслото?

# 65
  • Мнения: 826
От тук разбрах- ще си го купя по-нататък. Но ще кажа резултати май месец Grinning

# 66
  • Мнения: 2 013
А някой, който е го е ползвал знае ли какво съдържа маслото?

Комбинация от бадемово масло,житен протеин и естесвени етерични масла.Изцяло е на билкова основа,НЕ ВРЕДИ!!! Peace Grinning

# 67
  • Мнения: 233
Побут!  Laughing

**Rbaby1**, докъде стигна с масажа?

# 68
  • Мнения: 2 013
Ами продължаваме си все така....По веднъж-двапъти на ден и......чакаме!!!! pregnant

# 69
  • Мнения: 2 013
Хей,бременните до къде стигнахте с масажите,учудвам се че още няма отзиви за ефекта на мазилото.Аз скоро ще дам своите,ама очаквах че ще има и другиииии  newsm12 smile3521

# 70
  • Мнения: 2 013
Момичета,обещах да пиша за ефекта на маслото след като стана мама и ето ме  Crazy
Ами какво да ви кажа,мазах,мазах като луда и по 2 пъти на ден дори и ефекта... Shocked не този от листовката,а за мое съжаление точно обратното! Истински вярвах в това мазилце,а то какво стана-имам си една прекрасна бродерия доло и най-красивата (за НАС разбира се) принцеска на света!!! Heart Eyes
Е,това е-при мен ефекта се оказа обратен  Flutter

# 71
  • На топло...
  • Мнения: 584
Бях се сетила за тази темичка, но пак ми е изхвръкнала от главата...
На мен ми помогна мазането (или по-скоро масажът) много - започнах през 36-тата седмица и вечер разтягах преинеумчето хуубаво по указанията. И въпреки множеството вътрешни имам само един външен шев!
Следващия път само ще знам по-отрано да започна Wink.
Препоръчвам с две ръце! Peace

# 72
  • Мнения: 755
За първи път чувам! Rolling Eyes Но какво ли не измислят вече.... Laughing
Запис ! Ще следя темата, предстои ми живот и здраве второ раждане началото на юли! Peace

# 73
  • Мнения: 2 495
Бихте ли ми дали някакъв линк, където да мога да прочета за тези масажи.? newsm78 Чувала съм за тях, но уви, никаква информация не можах да намеря....въобще ме интересува целия проце за тези разкъсвания:как и защо се появяват, как да ги избегнем и т.н.Много ще съм ви благодарна Hug

# 74

Общи условия

Активация на акаунт