Отговори
# 90
  • Мнения: 367
Добрютро и от меня.
Бравос за кафенцето , ранобудни девойки сте вие.
И мен ме е яд, че не излязоха снимките, ама май много му дойдоха на поста . Сори.
Аз съм мома англичанка пак - мъж ми замина за 2 седмици.
Аз си пия хапчетата за закуска и дано всичко да е наред.
Много режимно нали хи хи ...
Уф не знам кво да закусвам , хич нямам апетит  Thinking
Както и да е важното е да качвам само по половин кило на месец и всичко ще е под контрол.
Като ще врътна едни задушени броколи и отгоре с настърган кашкавал май  newsm78   
Елат аз стартирах със 9 кг за сваляне. За 3 месеца свалих 7кг. Това с Великденското оакване с козунаци  hahaha
Ако имаш повечко за сваляне и по-бързо ще тръгнат. Само трябва да си стриктна. Иначе режима е безотказен с някоя и друга консултация от Оги по нататък и ще видиш че ще си като нова в края на зимата.
Хубав ден сладурки   love001
Питченце кво прай майстора , плочкаджията де  newsm47
Деситка ти някой снимчица , туй онуй  Hug

# 91
  • Мнения: 13
 Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesЗдравейте всички симеоновски момичета! Кажи-речи цял месец не успявам да ви чета, та сега наваксвах с цялата нова тема.
Първо, на снимките сте  СТРАХОТНО ХУБАВИ И С Л А Б И  bouquet Много ми харесаха всички и се надявам на другата среща да дойда и аз. Всъщност ако бях прочела навреме щях да се появя и на тази, но здраве да е!
Второ, на всички очакващи нови мами пожелавам най-здравите, хубави и ненегледни бебоци! Hug Ние от групата на бъдещите баби ще ви се радваме и даваме акъл ( Partyако питате, естествено Laughing)
Трето,  диетата е наистина велика - аз го ударих на грозно преяждане и нагрухване почти 2 седмици Embarassed Embarassed Embarassed и въпреки това не сложих нито грам!! Сега се връщам в режимния ред и вярвам, че ще постигна каквото съм намислила!  Rolling Eyes Все пак трябва да благодаря на всички ви тук  bouquet, защото без вашата подкрепа и вяра нямаше да бъда така упорита!!

Успешен и хубав ден на всички!  Hug Hug

# 92
  • Мнения: 3 118
ех, Талула, браво на теб!
Колко стимулиращо! Ама си е верно де, ако си режимствал някое и друго преяждане хич даже не ти се отразява  Mr. Green

Майстора днес е обещал да свърши до обяд, аз като го знам че до обяд само си пие кафето, нема да му се разсърдя все пак да свърши до вечерта. А не да ми се помотва цяла седмица.
Иначе банята става много симпатична.  Sunglasses Изводът от цялата история е, че койт си прави помещение с големи плочки - мойте са 50/33, да си приготви 15-20% за фира, особено ако помещението има повечко чупки!

# 93
  • Мнения: 290
Ей, Талула, вече си мислех, че си ни зарязала...  Hug Радвам се да те видя и браво за резултатите!  smile3501 smile3501 smile3501
Много е хубаво режимчето ни!  Hug
Айде, Петче, видя му се края! И после снимки  Naughty , нали си знаеш!!!
ФелинчеHug Hug Hug! Ооооххх, броколииии с кашкавалчеее мммм! Аз днес съм на гъбки с месце и кашкавалче  smile3521

# 94
  • София
  • Мнения: 415
Момичета, благодаря за подкрепата  Hug Като гледам лентичките ви, всички сте постигнали много добри резултати.
С нетърпение чакам 23 ти октомври, когато е часът ми. И после веднага ще докладвам.

Приятен ден на всички  Simple Smile

# 95
  • Мнения: 699
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 3 нови отговора.

Е, това е. Докато се намотам и вижте к'во става. Ми аз докато си сипя кафе, докато закуся и вие сте изписали света.

Питче, Борянче, мерси за кафето и закуската.
Това за плочките ще си го запиша, че и мен баня ме чака да ремонтирам.

Талула и аз си помислих, че си се отказала, ама ти държиш фронта. И аз имах сега такъв период, но днес закусвах режимно и ще продължа така и за напред. Вчера си заредих хладилника с режимна манджа и пак се захващам, да им видя сметката на тия 5-6 кг., които останаха.
^desika^, кажи как е по Испанско дееееееее, дай малко инфо, не ни дръж в напрежение. Кога ще се връщаш?

Еййййййй, ама вярно е, че режимчето ни е супер.

Желая ви хубав и режимен ден.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug на всички.

# 96
  • Мнения: 22
Добро утро и от мен.Аз все още не мога да се похваля че съм се уредила с режимче,защото нямам късмета да се свържа с младежа.н го вдига... тоя телфон и това е,а за интернет чакам и чакам да ме забележи и да вземе да ми драсне някой ред.Днес си мислех да отида да си направя този VEGA TEST,докато г-н Симеонов ми отговори.Все  пак ще разбера кой храни не са подходящи за моята стройна фигура.понеже съм вегетарианка и набивам предимно картофи и ориз съм 100% сигурна че ще ми кажат точно това да не ям и тогава ще падне веселба в къщи #Crazy smile3518 smile3518 smile3518

# 97
  • Мнения: 3 118
Галичка, картофите и ориза са си въглехидрати. Трябва да се комбинират с белтъчини и малко ядки, няма начин. Някой каза че 200 гр. от тях са около два блока. Ти ще разбереш като мине прегледа за какво говоря.
Обаче след като си вегетарианка, Оги може би ще ти препоръча тофу или нещо от сорта...
Кажи, моля те като белтъчини какво ти е казал да вземаш, за да знаем по време на пости какво да правим и ние. Ще ти бъда благодарна.

# 98
  • Мнения: 22
Пит,нямай грижи,само да мога да се свържа,защото явно е много зает човека.при резултат веднага ще пиша.

# 99
  • Мнения: 3 118
Пит,нямай грижи,само да мога да се свържа,защото явно е много зает човека.при резултат веднага ще пиша.
Благодаря!
А той верно е много зает, пък може и да не е в BG. Но ти си знаеш - GSM, skype, e-mail. Като навсякъде оставиш съобщение и проверяваш периодично, все отнякъде ще изкочи заека  Mr. Green  Peace

# 100
  • Мнения: 22
ехо,най накрая се свързах  със Симеонов и утре имаме уговорка да се чуем в нета. Joy newsm62 smile3501 smile3501 smile3501 newsm44 newsm44.

# 101
  • Мнения: 3 118
Браво, Галичка! Честито!

Дубрютру на всички!
Ама хубав, ползотворен и супер щастлив ден на всички!

# 102
  • Мнения: 290
Добро утро, сладурки!  Hug
Чести  smile3558 smile3558 smile3558!!! Да не се преуморите днес!
Петче, благодаря за кафенцето! Как е банята?
Браво, Галичка! Упоритостта се награждава! Така е и с режимчето - ако си упорита, всичко ще е Ок. После ще разкажеш какво сте се разбрали, а след някой и друг ден постоянство, ще се хвалиш с резултати!  Hug
Режимен и спокоен петък!  Hug Hug Hug  love001  love001  love001

# 103
  • Мнения: 699
Ауууууу, пропуснала съм сутрешното кафе, дано сте ми оставили малко за следобед.
Къде сте зачезнали бе прекрасни, днес е петък и сте запразнили от обед май.

Джинджитоооооооо, къде си бе мила, взех да те мисля, минавай пиши едно "куку, тук съм" и бягай, ма да не се чудим к'во става с теб.

gali4ka , няма да съжаляваш ще видиш.

Хайде момичета минете на отчет.
Фелина, Десика, Лиони, Иле, Амора....................сигурно забравям някой,  ма да ме извинят.
Питче, Борянче, чакам отзиви за рецептата.

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 15:39 от hayasy

# 104
  • Мнения: 290
Прелитам да ви зърна как сте?
Ама като гледам все обичайните заподозрени сме  newsm62 Ехооооо, каде са другите?!?  newsm12
Хаясче, утре или в неделя ще го спретна това изкушение, че започнах един курс и .... нямам време да се погледна в огледалото ...
Ауууу, сериозно се замислям за "Симеоновския" режим... Току що се видях с мацката, която ме зариби на живо с режимчето.... И тя бременна, моля ви се?!?! Каза, че Оги и той чакал бебе  smile3521 Те са си доста гъсти с него.
Много  Hug Hug Hug и   love001  love001  love001 и да пишете събота и неделя, че аз може и да не мога да се вястна тука.
Цунки по муцунки и тумбачета  smile3503!

Общи условия

Активация на акаунт