Отговори
# 105
  • Мнения: 3 118
Питче, Борянче, чакам отзиви за рецептата.

Братлето утре има рожден ден, дали пък да не взема да му спретна сладкишче  Mr. Green
Ще споделя.
Хора, по данни на очевидци майстора си бил тръгнал  Mr. Green Шъ са къпем таз вечер ф нова баня! Само дет още няма мивка с шкаф, ма и той ша доде. Ще публикувам снимки при първа възможност.

# 106
  • Мнения: 699
Къде купонясвате бе момичетааааааааааааа? Никой  няма, събота и неделя съвсем ще се затриете. Емииииииииии, приятна вечер и хубав уикенд на всички.

# 107
  • Мнения: 22
вече и аз си имам диетка,само не ми е много ясно как ще стане номера с готвенето.
pitt белтъчините който мога да ям са яйца,риба,сирене,кашкавал(обезмаслени)и извара.само това,защото много неща от неговия списък не ги ям.
хора,как се издържа на такъв режим?
мисля си че трябва да имаш много силна воля и да не ти пука като гледаш как другите хапват пържени картофки до теб а те са ми любими,а и ориз не мога да слагам в устата,предимно салата,ядки,и яйца. baby_neutralбоже дай ми сили да издържа.от неделя и аз започвам с вас мили дами,влизам в режим"да отслабнем:10кг"
 newsm39 football

# 108
  • Мнения: 110
Привет от мен. Аз се включвам на бързо само за няколко въпросчета. Надявам се да ми отговорите.
1. Задължително ли е яденето по 5 пъти?
2. Как си готвите, че тея сухоежбини вече  Sick?
3. Имаше и трети ама .... ЕГН  hahaha  bouquet

# 109
  • софия
  • Мнения: 290
иииухууууууууууу  smile3538
Какво става тук ?  Hug Здравейте , отдавна не съм имала време да ви чета , камоли да пиша. Как сте бе мацки ?
Гледам тука срещички сте връткали. Браво на вас!
Добре дошли и на новите мадами , и успех със режимчето!  Wink Wink Wink

# 110
  • Мнения: 3 118
Здравейте, мацки!

Галичка, значи все пак не ти е дал изцяло вегетарианско меню. Ами спокойно ядеш от животински продукти. Аз си мислех, че ще ти даде соеви кашкавали, сирена и млека... ама. Ама то соята май не е много препоръчителна като белтъчини. А няма голям избор... особено пък за пълни вегетарианци. Стискам ти палци. Ти нямаш да сваляш много. Номера е в началото да свикнеш на темпото. После като си достигнеш желаните килограми, можеш да ядеш и картофи и ориз, /доколкото знам де/ като 200гр. са ти дажбата на въглехидрати от лист 2.
Мария–м, хапването по 5 пъти е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Даже ако се чувстваш гладна, ядеш още от веднъж лист 1.
А за готвенето - рецепти да искаш. Можеш да експериментираш - зеленчукови гювечета със сирене и яйце, зеле с месо, печено пиленце, булон с месо, тиквички пълнени, абе комбинации има много, зависи какво обичаш. И като си правиш някаква рецепта, просто комбинираш лист 1+лист 2 или повече.
То хаясчето е яко по рецептите - някъде имаше даже изписани, ма в по-старите теми, разгледай. Аз ще се повторя, ма в старите теми има доста полезни и интересни неща, хвърлете по един поглед.

# 111
  • Мнения: 290
Добро утро! Hug
Що така бе, милички, не сте писали в почивните дни?!? Аз си викам сега докато ги изчетааа, а то.... слаба работа Wink
Айде да пийнем по кафенце

и чайчеее

Аз се чудя дали да се оплаквам или да се хваляяяя newsm78 От три дни съм на един курс на Норбеков с физическо натоварване и сутринта се втрещих  #Crazy Кантара показа 62,2... Качила съм повече от 2 кг. Предполагам, че мускулите ми са се събудили и натежали и ще трябва да увеличавам храната. Вчера се чух с Оги и той точно това ме посъветва - яж повече и по-често. Дрехите все още ми стават, но крачолките определено ми стягат  newsm78 Курса е десетдневен и ще видим накрая какво ще стане...
Ей, Щастийцеее, наминавай по-често и драсвай по някой ред  Hug
Мария, пратила съм ти нещо на лични  smile3503 Ще ти е от полза!
Питче, пробва ли рецептата? Домашните я одобриха, нищо че малко я прегорих и пропуснах орехите  hahaha
Благодаря ти, Хаясче!
Режимен ден, милички!  Hug Hug Hug  love001  love001  love001

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 09:44 от БорянаІ68

# 112
  • Мнения: 22
Добро утро и от мен.днес започвам и аз да слабея.я да ви попитам могат ли да се ядат кисели краставички?и плодовете кога мога да ги ям?

# 113
  • Мнения: 290
Кисели краставички  Naughty
Какво имаш предвид?
и плодовете кога мога да ги ям?

# 114
  • Мнения: 290
 newsm12 newsm12  Ехооооооо!!!
Къде сте, момичетаааа?!?! Такова нещо не беше ми се случвало  #Crazy да пиша два поста един след друг. И от кафето никой не е пииил...  Rolling Eyes
  newsm78 Какво ли става?!?

# 115
  • Добрич
  • Мнения: 219
Здравей Борянче. Пих кафенце, надниквам от време на време и ми стана тъжно че си самотна. Може би момичетата се радват на хубавото временце и не им се пише, а ходят по разходки. Аз имам въпрос към вас за прясното мляко. Досега пиех Верея калций, но у наше село взе че изчезна и сега newsm12 незнам.  Да бягам че не съм си подадала ДДС-то.

# 116
  • Мнения: 699
Борянчееее, пих, пих, няколко пъти даже. Както не съм спала почти цяла нощ, едва успях да оставя на останалите. Малката ме разбива отвсякъде вече, никакво време да ям, камо ли да пиша и да свърша нещо.

gali4ka , аз имам в единия лист туршия, което според мен се отнася и за краставичките. Но да кажат и другите момичета. Плодовете се ядат барабар с другата храна, те са въглехидрати, ако не ядеш зеленчуци ядеш плодове, но не се оставят за после.
Ето ти малко идеи за готвено:
- тиквички пълнени с извара и яйца
- тиквички със яйце сирене мляко, същото го правя и с печени чушки
- миш маш
- зеле, тъй като не ядеш месо ,може да си го комбинираш със сирене, аз поне така го ям.
и всичко, което е на принципа на огретена и запеканките, може броколи, брюкселско зеле, домати, тиквички, печени чушки и др, зеленчуци леко задушени и заляти с яйце и прясно или кисело мляко и после печеш малко и готово, а може и сиренце или кашкавал да добавиш.

kate_p аз съм на My day 0.1% fitnes, за сега съм доволна от него, мъж ми пита дали става един негов бивш колега, който сега работи там и той каза "ДА".

Питчето сигурно не излиза от новата баня, аз съм по цял ден навън с детето, да използваме хубавото време, че не се знае докога ще е така.

Хубав и слънчев ден момичета.

# 117
  • Мнения: 290
Аз много не съм по прясното мляко, но и аз купувам Май дей - фитнес и ....   го изпива коткатаааа  Whistling Joy
Питчето в банята  hahaha  bath Хаясче, разсмя ме!  Joy Joy JoyГолям кеф да имаш използваема на 100 % баня.

# 118
  • Мнения: 3 118
Здравейте!  Hug
кефя се на банята, ма ще пусна снимчици кат монтираме и шкафа с мифката, че още го няма.
Теглих една дълга и продължителна без повтяряне на шефа на майстора.... и фчера се разплатихме. С една дума, доволна съм, ако пропуснем няколко местенца дет не се е представил особено добре, ма аз съм си професионално деформирана и искам сичко да е перфектно.

Рецептичката немах време да пробвам, падна великото чистене тез дни.

# 119
  • Мнения: 572
Борянче, я разкажи за кво е тоз курс на Норбеков?

Да ви кажа, че вече има и 0.1 % кисело мляко на Роса... не съм го опитала още но ги няма тия 3,5 гр растителни мазнини както при културата

Общи условия

Активация на акаунт