Отговори
# 75
  • Мнения: 71
благодаря много за отговора:)  режимен ден утре Hug

# 76
  • Мнения: 367
Здрасти нас сичкии Grinning
Ходихме на дофтор , чухме му сърчицето на мъничето.
Малко ще пийвам хапченца 1 месец, докато пак всичко си е нормално.
Леле как се стреснах сутринта. Имаме си запис на бебо има си вече растящи ръчички и краченца.
Днес съм само на плодове и зеленчуци и 2 яйца.
Ми срам ме хвана. Моя доктор и той нещо подобно хранене ми препоръчва - симеоновско  Grinning
Ох спокойна съм вече.
Чакаме снимки на банята Питче  Hug
Джинджи 30 дена ли лелееее - шубе ли те е ? Hug Hug Hug

# 77
  • Мнения: 572
Felina, да се оправяш бързо! Всичко ще е безпроблемно Simple Smile
Малко, но готини снимки Simple Smile

Що да съм бебе? Какво ми е ?

# 78
  • Мнения: 699
Джинджи, двенки, ама пък компрометиращи (мали, че съм гадна). И по-полека с тоя сърцетуп, поне 2 седмици задръж още. Аз на 3 пъти познавам дата на раждане и за теб съм си намислила дата, та да видим. Но засега ще си трая, че така много гадно да очакваш. Па де да знам може и случайно да е.

Фелинче, абе всички стискахме палци и нямаше как да не е наред всичко. Сега по-лекичко.

Иле, ми мънинко си още. Иначе всичко ти е ОК.

Питче, и аз и аз чакам снимки, тия дни ще взема да покажа и моя хол, нищо че е недовършен. Щото обещах.

# 79
  • Мнения: 35
Приемате ли нови в групата Wink
От 16 дни съм с индивидуална програма ( и въпреки леките прегрешения)  и в момента съм (-2 кг). Мисля, че не е много, но някак си съм доста по-прибрана, и много хора забелязват, и даже казват "много си отслабнала"!
Аз съм все още кърмеща мама (имам дъщеря на 1годинка и 1 месец), и мисля, че режима дори увеличи кърмата ми  Thinking
Нещо, обаче не мога да открия Огнян Симеонов за последващи въпроси, в скайпа все нещо ми е по тъча, на ГСМ два пъти съм звъняла и все не вдига. Та да питам вас като по-вещи : Може ли заедно с режима да се Лунува (преди правех всеки месец детоксикация по време на пълнолуние и за три дни ефекта все беше (-2кг), но най-вече го правя за изчистване на токсините.
Вие как го намирате, аз ли нещо съм карък Shocked
Благодаря предварително за топлото посрещане  Embarassed - знам, че ще бъде такова  1dating

# 80
  • Мнения: 290
Добро утро!  Hug Hug Hug
Сипвам по кафе

и да не забравяме чайчетооо
бабините курабийки са за бременлийките! Другите да не пипат!!!  Stop
 welcomeДобре дошла  в нашите редици, Elat   newsm51 Оги верно зачезва и понякога е трудно откриваем. Аз му пиша в скайп и чааакам да отговори. На мобилния понякога не отговаря и аз го отдавам на това, че е извън България. Знам ли. Аз никога не съм лунувала - не мога да карам на вода и чай толкова време  Whistling
Аууу, Хаясче, и от тебе компромати... Ама сме готини! Новичките да не вземат пример от нас с Питчето Blush
ФелинчеHug Hug Hug добре сме стискали палци  Hug Давай го по-полека и занапред.
Джинджи, споко, бе миличка... До сега беше, каквото беше. Съвсем скоро ще гушнеш бебо и тогава ще видиш какъв сърцетуп ще е!!!  Peace Толкова е хубавоооо!!! Айдеее, пак се размечтах.
Режимен ден от мен!   bouquet Hug Hug Hug  love001  love001  love001

# 81
  • Мнения: 699
Ох, налитам на кафето. Аз взех да се чувствам зле от нережимстването и от утре съм режимна. Днес ще си напазарувам здраво и започвам. Борянче, мерси за кафето. Ма вярно сте си готини с Питчето, спор няма. Абе, всички сме готини.
Снощи писах, писах, писах и ми спряха тока.

Elat , добре дошла. Оги го откривам най-вече по телефон, дали GSM или в клиниката досега все съм успявала. На скайпа е много трудно вече. Но има вероятност и да е в чужбина. Бъди по-настоятелна и ще успееш. Като кърмеща мама сигурно ядеш повече и е нормално да сваляш по-бавно. Но има и един такъв момент, че при някои се получава стопяване на мазнини, но и възстановяване на мускулна маса. Това ще ти го каже Оги обаче най-подробно и най-добре като се консултираш с него.
Хубав и режимен ден на всички.

# 82
  • Мнения: 367
Добро утро ( то вече обед ама ...)
Аз още си допивам кафенцето от сутринта.
Ох добре съм бе .... май ... ха ха ха как се стреснахме не е истина.
Другия път няма да пътувам така на екшън.
Килцата са ми още 55 въпреки че в София се олях супер много с дънкин донутс Embarassed
Както и да е днес съм послушна и си папам ОК  newsm47 най - интересното е че моя доктор ми каза да се храня едва ли не както режимчето на Оги  newsm10
5 пъти на ден без пържено и да не набивам картофи и ориз много. newsm78 дали не се познават ааааа....
И аз чакам снимки от девойките ремонтьорки  smile3502
Обичкам ви всички пускайте палците да не ви изтръпнат  hahaha
Хубав ден сладурки  Hug
Иленце не си бебе бе мила, само шегичка, че си най-мъничка  Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 415
Здравейте, момичета ! Записвам се тук , защото ми предстои среща със Симеонов след 2 седмици. Имам да свалям 10ина килца и се надявам с негова помощ да се получи  Simple Smile Имам доста въпроси свързани с неговия режим и се надявам да ми помогнете. Трудно ли се приготвят менютата, изисква ли време, може ли да се яде навън и все такива въпроси. А можете ли да ми кажете какво горе долу се яде на ден. Знам , че за всеки е индивидуално, но все пак.

Все още съм скептично настроена, защото знам колко трудно се спазват такива диети. Но да се надяваме , че ще успея и ще се включвам тук да споделям резултати  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 22
здравейте отново,иммам само няколко свободни минутки докато бебата спи а баткото гледа филм.нещо ми е много сложно свързването със Симонов,но ще продължавам да нахалствам.Бихте ли ми казали как става изготвянето на индивидуалната диетка по телефона,на базата на какво ще ми каже как да се храня за да махна останалата излишна тлъстина от корема и любовните ми дръжки.

# 85
  • Мнения: 290
gali4ka, обикновено става по Скайп. Иска да знае няколко параметъра:
1. Ръст в см.;
2. Тегло в кг.;
3. Талия през пъпа;
4. Ханш;
5. Бедра - ляво, дясно по отделно (в най-тлъстата им част);
6. Рцете - горе под мишницата.
Ще ти прати един списък с продукти, където да отбележиш какво обичаш и какво - не и.... после ще ти подготви листчетата... Това е най-общо казано.
Бъди настоятелна и го търси да си уговорите сраща в нета.
Успех!  Peace

lorraine, добре дошла при нас!  Hug Не е никак трудно да се спазва режима. Това не е диета в смисъла, който влагат всички в тая дума. Това е режим на хранене. Не се спазва трудно, ако имаш мотивация. Всичко е в твоите ръце. Единствено от теб зависи какво ще постигнеш. Оги ще ти подготви почвата, а от теб се иска да си отгледаш желаното тяло  Peace

# 86
  • Мнения: 649
Хей сладурки здравейте,

Радвам се че Фелинчето вече е по-добре. Няма да се притесняваш миличка, бъди оптимистка  Praynig Явно пътуването не ти е понесло. Сега почивай повече и да те глезят и гледат повече.

Ама вие сте ми големи красавици,. Въпреки че не сте надписали снимките аз всичките ви познах. Ама красавици - пу-пу-пу.
Аморче, Питче, Борянче, Хаясче, Фелинче, Иле много ви гушкам и  Heart Eyes Уф не мога да ви се нарадвам. мале Хаясче, а ти направо ме смая. Спомням си една твоя снимка след раждането с количката. А сега, нямам думи, много добре изглеждаш  Hug

Джинджи хайде мила, изправи се на финалната права. Но ти си боец и ще се справиш с всичко, дано Бог да е с теб и с бебо, а ние ще чакаме скоро добри новини.

Добре дошли на новите симеоновки - на правилното място сте и с правилния режим, тези сладурки го доказват Simple Smile

Лека вечер  Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 35
Благодаря за посрещането  newsm53
Искрено се надявам  вашите добри резултати да успея да постигна и аз !
Когато - тогава - бърза работа нямаме с моята госпожица, пък и то нали бърза работа-срам за майстора  Peace.
Обаче нещо темата ми намирисва и се чудя дали да не се оттеглям , докато е време - много бременни -много нещо   newsm03 - шегувам се естествено. Няма нищо по-хубаво от повече сладки бебешочковци, които да осмислят дните ни ! На бременните искам да пожелая лека и безпроблемна бременност и здрави и кротки бебчета  newsm32
Това от мен -лека и спокойна нощ!

# 88
  • Мнения: 3 118
Дубрютру!


Хубав, ползотворен и успешен ден на всички!

# 89
  • Мнения: 290
Добро утро, сладурки!  Hug
Сепвам кафе за събуждане

и чайчето  Peace

Ех, Десика, репортажа на Фелинчето беше много добър, ама... снимчиците там не се появиха...  Blush коментарите предполагам са те насочили кой, кой е  Joy newsm03
Elat ,  всичко ще се получи, както го искаш. От теб се иска постоянство ...  newsm12 или по-точно инат! Ние ще ти биеме шутове, ако трябва (ама няма да се сърдиш, като те порицаваме, макар че съм сигурна, че по-често ще те хвалим)
Много  Hug Hug Hug и   love001  love001  love001 и режимен ден!
ПП: Питчето е сервирало и то кафенце, но и закусчицаааа.... Нападайте!

Общи условия

Активация на акаунт