photo books

  • 32 507
  • 607
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 74
titi789, от кравичката ли ти е книгата? ако е, виж тук дали е изпратена и номера на поръчката, после иди тук и им пиши че  не си получила още поръчката си. Дай номер на поръчката и и-мейл на който да ти пишат Peace

mixilena, 300 пиксела препоръчват другите, сигурно и Блърб са така.
Да,от там е.....ще изчакам до другата седмица и ако още я няма,ще им пиша...

# 481
  • Мнения: 74
Момичета, купона radioblurb вече е спрян... до сега бързах да си направя книгата ама не би, жалко, другият път Rolling Eyes
Май само аз успях да използвам купона - ама то нямах време за оформление - правих цял ден снимки да детето и после направих на цяла страница само по една снимка и за няколко часа я поръчах,излезе ми към 9 долара и нещо всичко,като я получа ще ви я покажа.....

# 482
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Еех, тъкмо снощи подредих абитуриентските снимки... май човек трябва да има готови, но неотпечатани книги, за да грабва веднага купоните.

# 483
  • Мнения: 806
Здравейте  bouquet
Гаргамелчо,поздравления за темата  и идеите-страхотни са  bouquet Hug Peace
на мен също ми подейства невероятно като магнит и изапочнах да творя нашата сватбена книга  в artscow.com с едни от кодовете ми в Credit & Discount ,които ми дадоха за безплатна книжка подарък за това че поканих 3ма мои приятели.
И затова имам два въпроса и ще бъда много благодарна за помощта:
1.Единственият начин за заплащане чрез кредитна карта ли е и ако -да, как става заплащането?
2.Проверих и като краен тотал ми дава 0,00 с купона, но незнам откъде да провера колкщо ще струват пощенските разходи?
Благодаря предварително и пожелавам успех на всички Hug  bouquet Grinning

# 484
  • Мнения: 919
Dime, пощенските разходи за всички книжки 8х8 и календарите са 7.99 всеки. Освен с кредитна карта може и през пей пал Peace

Да напомня че днес е последният ден да се регистрирате в инкубук за фри книжка до 120стр. (15$ шипинг до бг)

Dime, може би ще е по-добре там да направиш сватбения си албум, предполагам имаш бая снимки..

Кравичката са пуснали 12х12 книги, но нещо не дават купони за тях.. Wink

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 16:55 от Гаргамелчо

# 485
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Голяма зарибявка тези книги ей  Mr. Green
Три дена ходя като зомбирана, защото по цял ден ровя из дисковете за снимки на малката.  Whistling
А тази нощ даже не съм спала от притеснения, защото днес си бях планувала да пусна поръчка за една книжка в кравичката
/което и направих все пак  Peace/.
Но...сънувах, че съм пуснала поръчка и в бързината не съм видяла тотала, който естествено се оказва някаква космическа сума и аз цъкам, ли цъкам за да я спра ... сайтът им не работи ... потя се защото си представям мъжът ми какво ще каже за тези неща  ooooh!
Добре, че на сутринта с истинската ми поръчка всичко поне засега е ОК и успях да ползвам намалението.  Party
Сега ми остава само да чакам творението си  Mr. Green

# 486
  • Мнения: 919
Но...сънувах, че съм пуснала поръчка и в бързината не съм видяла тотала, който естествено се оказва някаква космическа сума и аз цъкам, ли цъкам за да я спра ... сайтът им не работи ... потя се защото си представям мъжът ми какво ще каже за тези неща  ooooh!

 Joy
колко ми е познато Laughing

Още една безплатна книжка тънки корици, 8х6, 20 стр., но само за Щатите и Kанада
picaboo
До декември месец е така че има време, незнам обаче за шипинга..

# 487
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Имам едно въпросче - някъде четох, че в кравичката създаденото се пази една година, в случай че искаш да си поръчаш още копия от него. Наистина ли е така ? Защото на мен ми се иска, в случай че няма корекции по книжката ми да си пусна някой слънчев ден още 2-3 копия от нея за баби, дядовци, лели, вуйчовци... Laughing
Още нещо - за инкубук и книжката от 120 стр. трябваше ли покана от някой?

# 488
  • Мнения: 2 185
Ива мога да ти пратя покана за Инку-то ако искаш. Така и двете ще получим безплатни книжки  Peace

# 489
  • Мнения: 919
За инкубук, не ти трябва покана задължително, но ако се регистрираш сама трябва ти да поканиш някой и той да ти качи 1-2 снимки. Имаш 1 месец след като се регистрираш да поръчаш книгата Peace
Аз моята я поръчах вчера Mr. Green Можеше и по-добре да стане ама нали бързах и за блърба ooooh! Ще видим какво ще излезе на края

Артскау не знам колко ги пазят, но не вярвам да ги изтрият скоро.. Шътерфлай ги пазят повече от година със сигурност. На Блърб ги пазят 15 дни ако нямаш нито една закупена и 1 година ако някой купи поне 1 Peace

# 490
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Момечета някоя от вас успя ли да се самопокани в инку? Качила съм около 10 снимки и си изпращам покана, но адреса от поканата ми дава грешка newsm78

# 491
  • Мнения: 473
На мен и поканите ми не виждат, камо ли да се самопоканя. Само ми пращат емейли, че поканените от мен не са разгледали книжката или нещо от сорта и винаги дава грешка.
Ето какво получих от кравичката, но нещо не ми е ясно - май безплатна книжка по-голяма, но никъде не си я намирам

https://www.artscow.com/Images/Cache/edm/edm_24_10_2008_web.html

П.П.  ooooh! Голяма съм патка, върнах се да добавя нещо в поста си и сега не мога да се сетя какво още исках да кажа   Thinking Ще помисля още малко, пък дано се сетя  Crossing Arms

Сетих сеееее. Имам четири книжки 20 стр. които изтичат след 6 дни, ако някой ги иска да пише. А също и един календар, той изтича май след два дни.

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 23:45 от ***Cvete***

# 492
  • Мнения: 2 185
На мен и поканите ми не виждат, камо ли да се самопоканя. Само ми пращат емейли, че поканените от мен не са разгледали книжката или нещо от сорта и винаги дава грешка.l

И при мен е същата история. Мисля, че Калина успя да се самопокани успешно с различни имейли, но не съм сигурна, нека тя да каже  Wink.

# 493
  • Мнения: 2 109
На мен и поканите ми не виждат, камо ли да се самопоканя. Само ми пращат емейли, че поканените от мен не са разгледали книжката или нещо от сорта и винаги дава грешка.l

И при мен е същата история. Мисля, че Калина успя да се самопокани успешно с различни имейли, но не съм сигурна, нека тя да каже  Wink.

вече не си спомням. направих си 4-5 акаунта. за 2 ми пратиха анкета с книжка и една анкета без книжка. ама нещо се отчаях от живота и спрях да правя книжки. сега пак почнах...
така или иначе стават валидни кодовете, смао след поръчката на първата книга, поканвашата. тоест, до тогава не може да се провери дали става.

току що видях че инку продължават до 31 окт промоционална регистрация.

# 494
  • Мнения: 153
Гаргамелчо, благодаря ти и на всички други момичета също. И мен ме хвана музата много бързо и 3 дни и 3 нощи събирах снимки, но накрая си пуснах книжката в кравичката. Сега ще чакам 2 седмици и после ще покажа, дано да е станала хубава. Естествено няма да се задоволя с една книжка и вече ме сърбят ръчичките за 120 страници. Ако някой иска да ме кани в инкубука сега е момента Hug Имало някакъв проблем пишете?

Общи условия

Активация на акаунт