photo books

  • 32 515
  • 607
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
  • Мнения: 2 305
laguna, книгата е разкошна, страшно ми хареса!

дано се наканя да си довърша и поръчам моята, докато им траят отстъпките.

# 466
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 851
Само аз ли не виждам книжката

# 467
  • Мнения: 473
Много е готина книгата. А колко ти излезна ?

# 468
  • Мнения: 71
Благодаря момичета!!!
Ето колко ми излезе

Subtotal: $44.95

Tax: $2.69

Shipping: $7.99

-----------------------------------------------------------------------
Total: $55.63

и там някаква такса на Първа инвестиционна банка, през която привеждам парите

# 469
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 851
Книгата наистина е станала страхотна. Браво

# 470
  • Мнения: 919
laguna, книжката е станала страхотно, благодаря ти че пусна снимки, за първи път виждам image wrap от блърб Grinning

MardiGras, не е тайна, писала съм и преди, сайта е retailmenot.com
там има купони за много онлайн магазини и вече няколко пъти казвам да проверявате за купони преди да поръчате Peace

Бумеранг, първо, цената ще ти е същата за книжка до 40стр. и второ, да ще платиш само шипинга ако ползваш купона. Какво означава, не знам, предполагам че са се рекламирали в някое радио, имаше преди подобно нещо и са пуснали код който да е лесен за запомняне и изписване за да не се объркват слушателите Laughing

tanzen, най-вероятно искаш да поръчаш image wrap, ако поръчаш dust jacket или с тънки корици, ще ти е по евтино Peace Peace

titi789, може да се използва само по веднъж от акаунт.. предполагам можеш да си направиш втори акаунт евентуално Whistling
Мисля че само с кредитни карти може Peace

мишолина, супер много ме зарадва Laughing това е да е подготвен човек Grinning

# 471
  • Мнения: 1 065
Калина, първо едно закъсняло благодаря за отговора   bouquet
laguna, чудесна книга  Grinning. С тоз черен фон сериозно се замислих дали да не пробвам и аз.
Получих и аз вчера книжката от Артскау, но толкова бързах да я скрия от дъщеря ми, че ще е подарък за нея, че дори една снимка не направих  Laughing. Мъжът ми я покетри някъде нависоко и в някой от следващите дни ще снимам. Хареса ми, само дето някои снимки са излезли странно- преливат се някак цветовете, особено в участъците в сянка. За цветния шум, за който ми изяде главата, изобщо няма да споменавам  Laughing, ама там да речем сама съм си виновна. Не мога да посветя толкова време, колкото ми се иска на това. Един календар от кога правя, а почти изтича вече.

# 472
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
момочета и моята днес пристигна но не съм я видяла още....
да попитам как правите корицата на блърб да е с ваша снимка???? защото аз докато я правих ми позволяваше само с фон иначе размазана става....ох т.е. колко пиксела да е снимката за корицата?

# 473
  • Мнения: 74
Еееее,на всички са ви пристигнали,а моята още я няма,вашите кога са поръчани?Аз чакам три и първата е от 28-ми септември още....

# 474
  • Мнения: 919
titi789, от кравичката ли ти е книгата? ако е, виж тук дали е изпратена и номера на поръчката, после иди тук и им пиши че  не си получила още поръчката си. Дай номер на поръчката и и-мейл на който да ти пишат Peace

mixilena, 300 пиксела препоръчват другите, сигурно и Блърб са така.

# 475
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Еееее,на всички са ви пристигнали,а моята още я няма,вашите кога са поръчани?Аз чакам три и първата е от 28-ми септември още....

Да не би да не си получила бележката? Моите редовно се губят...Отиди в пощата и попитай дали има нещо на твое име от Хонг Конг Crazy, аз редовно го правя, че на пощальони вяра нямам Peace

# 476
  • Мнения: 203
Cvete, laguna... Hug Hug Hug страхотни книжки. Аз стягам една за blurb  и сега ще се възползвам от купона. Благодарности на Гаргамелчо! Искам и поне два -три календара да пусна, ама май ще мога само един от artscow. А най-много искам малко време....че хич не ми стига!

# 477
  • Мнения: 919
Момичета, купона radioblurb вече е спрян... до сега бързах да си направя книгата ама не би, жалко, другият път Rolling Eyes

# 478
  • Мнения: 473
Ееее и аз си приготвях една книжка, от една страна поне няма да бързам и като я направя дано има пак нещо така офертиращо.

# 479
  • Мнения: 354
еееййй, че кофти, аз също се засилих да правя, ама нищо, както казва Цвете, поне няма да си чупя ръцете от бързане за другия път

Общи условия

Активация на акаунт