photo books

  • 32 519
  • 607
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 919
***Cvete*** , това ми го пратиха и на мен, ама трябва да похарчиш 50$ за да ти дадат безплатна книга 12х12, надявах се на по добра оферта.. плюс шипинга е по-скъп.
Аз бих взела календара, но само ако никой друг го не ще, мерси много Peace


така или иначе стават валидни кодовете, смао след поръчката на първата книга, поканвашата. тоест, до тогава не може да се провери дали става.

не разбрах, поканеният не може да се възползва от купона си преди поканващият си купи книга, така ли? Чудя се, на поканеният човек трябва ли поканващият да му слага снимки или няма нужда? Crazy

# 496
  • Мнения: 74
Момичета днес получих втората си поръчка от artscow.com ,която е от 5 окт,а тази която е от 28 септ.ми я няма още,сигурно се е загубила,зашото така или иначе пише че е изпратена,някой имал ли е такъв проблем,дали ще ми изпратят нова?

# 497
  • Мнения: 74
Искам да попитам - преди малко са ми изпратили анкета от incobook,попълних я ми дадоха код за безплатна книжка - но сега не ми е ясно за каква точно книжка може да се ползва - за колко страници и какъв размер?

# 498
  • Мнения: 919
Задължително пиши на Артскау, кажи им че си получила следващата поръчка, но не и първата, не забравяй да сложиш номера на поръчката. Трябва да ти отговорят до ден два! На мен си ми пратиха орнамента отново, така че се надявам и твоята книжка да изпратят на ново.

пусни снимки от книжката ако искаш Wink

Кода от анкетата мисля че също е за каквато книга искаш, но не съм сигурна, само знам че важи до края на годината Peace

# 499
  • Мнения: 919
Мили дами, още една фри книжка, но неможах да видя дали пращат в бг.. някой ако има време да разгледа и да пише Mr. Green

MyCanvas.com купон за фри 8x8 книжка: code MCBOOK за $30 офф, плаща се шипинг и не знам колко е до бг или дали изобщо пращат Peace

също 10$ офф Шътерфлай ако се регистрирате през този линк
Също фри шипинг за щатите купон FREESHIPPING!

Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 02:24 от Гаргамелчо

# 500
  • Мнения: 50
Здравейте момичета,
много бързо ме зарибихте и сега по цяла нощ съм пред монитора, а през деня ходя като зомби ... Mr. Green

Имам един въпрос относно книжката на Blurb тип Dust Jacket - какво представляват страниците title и copyright или по-точно това твърдата корица ли е (под меката подвързия) или първия лист от книжката? Не знам дали ме разбрахте?

Мерси Wink

# 501
  • Мнения: 919
корицата под дъст джакета е едноцветна, страниците за които пишеш са си нормални страници от книгата, можеш да ги смениш да са фото страници, няма нужда според мен от копирайт страница за обикновена фото книга, тайтала си е абсолютно достатъчен като първа страница на книгата Laughing
ето книгата дето приготвях за онзи купон.. http://www.blurb.com/books/392390
също виж моите фото книги в подписа ми, тази от май публишър е с дъст джакет Peace

# 502
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 852
Гаргамелчо не се вижда линка.
Аз направих книгата си за кравичката, сега трябва да се ориентирам в сайта, къде да кача страниците и да я оформя

# 503
  • Мнения: 50
Мерси Гаргамелчо!

# 504
  • Мнения: 919
Miriel, страниците ги качваш като снимки, .jpg през Upload Photos, горе в ляво.
по-напред съм пускала обяснения със снимки Peace

# 505
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 852
А къде да сложа снимките, които ми се полагат безплатно?

# 506
  • Мнения: 30
Какво трябва да значи Hardcover, Dust Jacket? Твърда корица и...?  Embarassed

# 507
  • Мнения: 919
Miriel, на същото място, от там се и поръчват ако поръчваш снимки

Видяхте ли че са дали безплатни страници за скрапбукове.. незнам за какво могат да се ползват обаче 30SCRAPBOOKPAGES


Орхидея Неземна, дъст джакета е като хартиена обложка, на твърдата корицата на книгата няма нищо изпечатано Peace Виж в подписа ми линка към моите книги, там имам една на MyPublisher с Dust Jacket

# 508
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 852
Голям майтап при мен. Посвещавам толкова време на първата си книжка, качвам снимките и влизам да я правя и.... Оказва се, че аз съм разбрала, че става въпрос за 20 листа - 40 страници със снимки , а то се оказа 10 листа - двадесет страници. Сега трябва да си редуцирам страничките ooooh!

Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 22:29 от Miriel

# 509
  • Мнения: 2 109
мириел, защо не ги направиш в инку? 120 страници имаш.

Общи условия

Активация на акаунт