Най-приятна и най-просташка тв. реклама - 2

  • 43 195
  • 459
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 11 672
Много ме дразни рекламата на Кока-Кола - кой носи кола за вечеря?  Shocked В последно време не правят хубави реклами  Tired

Иначе си имам една любима, доста старичка. На тест за бременност. Рекламата беше българска и доколкото си спомням спечели и някаква награда. Щъркели строени в редица, като войници. Маршируват и пеят. Вече съм забравила песничката, но ми се върти " Тестът е валиден, Жоро е невинен"  hahaha  Дано някой си я спомни  Hug

# 106
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Много ме дразни рекламата на Кока-Кола - кой носи кола за вечеря?  Shocked В последно време не правят хубави реклами  Tired

А, правят, ама тези с "кой носи кола за вечеря" и "скъпа, много е вкусно" и на мен са ми тъпички на фона на останалите им. Иначе тази с момчето, дето страда за любимата си, е страшно готина. И музиката е убиец Peace

# 107
  • София
  • Мнения: 38 476
Много ме дразни рекламата на Кока-Кола - кой носи кола за вечеря?  Shocked В последно време не правят хубави реклами  Tired

А, правят, ама тези с "кой носи кола за вечеря" и "скъпа, много е вкусно" и на мен са ми тъпички на фона на останалите им. Иначе тази с момчето, дето страда за любимата си, е страшно готина. И музиката е убиец Peace

И на мен са ми странни тези реклами с вечерята. Мисля си даже, че въобще не си пасват с имиджа на КокаКола. Като че ли са правени в България newsm78 или в някоя смотана рекламна агенция на Балканите.

# 108
  • Мнения: 24 467
Онази простотия със салама на попа, дето бил все един и същ- повдига ми се.

# 109
  • София
  • Мнения: 1 105
На мене ми е мнооого, ама много тъпа рекламата на някакъв джип беше, но не помня марката. В някаква виелица, двама алпинисти срещат семейство дето е на пикник там, шот било много хубаво Crazy. После жената пожелава добър апетит на гледащите тъпо и отпрашват към върха. Това е върха на тъпотията сред рекламите...не знам кой я е мислил, но незабавно трябва да сменява професията.

# 110
  • Мнения: 776
Харесва ми рекламата Flutter на шоколадчетата Киндер, в която детенцето казва на майка си, че ще се справи Heart Eyes и слага едно в чаната за "кураж" през тежкия работен ден Hug Много приятна реклама Peace

# 111
  • София
  • Мнения: 15 460
Рекламата на Рефан, с една проскубана магистралка, която гледа ровешката, като разгонен бик някакъв дъртичок , и после се втурват един към друг и се целуват. Отврат! А още по-гадно става, като бабето каже, че иска от същия парфюм - иска да мирише като магистралката. А пък детенцето съвсем пък не е на място там.

На другата реклама с плюенето на кръв и зъби, вече по плюнките има червени надписи, вместо кръв.

# 112
  • Мнения: 11 672
На мене ми е мнооого, ама много тъпа рекламата на някакъв джип беше, но не помня марката. В някаква виелица, двама алпинисти срещат семейство дето е на пикник там, шот било много хубаво Crazy. После жената пожелава добър апетит на гледащите тъпо и отпрашват към върха. Това е върха на тъпотията сред рекламите...не знам кой я е мислил, но незабавно трябва да сменява професията.

Ужасна е. Направо ми иде да  #Cussing out  Не знам кой я е мислил, но този дето я е одобрил и на него му хлопа дъската  hahaha

# 113
  • Мнения: 417
Рекламата на Рефан при мен води класацията за най-тъпа реклама Sick

# 114
  • Мнения: 347
Харесва ми рекламата Flutter на шоколадчетата Киндер, в която детенцето казва на майка си, че ще се справи Heart Eyes и слага едно в чаната за "кураж" през тежкия работен ден Hug Много приятна реклама Peace


и на мен тази реклама ми харесва много

# 115
  • Мнения: 592
последно време много ми простеят рекламите на кока-кола, а спрайт ме кефят с идеята за истинските неща

# 116
  • Мнения: 11 672
Намерих си рекламката за теста за бременност http://www.vbox7.com/play:32babe3c  Дано Ви хареса  Laughing

# 117
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236


На другата реклама с плюенето на кръв и зъби, вече по плюнките има червени надписи, вместо кръв.

Това е най-отвратителната реклама за всички времена. Бих избила зъбите на този,който я е измислил.  box box box box box

# 118
  • Мнения: 347


На другата реклама с плюенето на кръв и зъби, вече по плюнките има червени надписи, вместо кръв.

Това е най-отвратителната реклама за всички времена. Бих избила зъбите на този,който я е измислил.  box box box box box

aa stiga be
изкачената кола на ледения връх, дето тази, която се вози вътре сваля стъклото и ги пита как са, парфюми рефан и да речем четенето на наследството, племенницата и прах за пране бонус направо я бият по тъпота   #Crazy Sick
тая може да е гнусна, но поне е кратка, ясна и по темата

# 119
  • Варна
  • Мнения: 1 840
А гледахте ли новата реклама на дъвки "Орбит", за един мотоциклетист мисля беше, дето хапна една муха в движение?  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт