Най-приятна и най-просташка тв. реклама - 2

  • 43 224
  • 459
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 15 474
А гледахте ли новата реклама на дъвки "Орбит", за един мотоциклетист мисля беше, дето хапна една муха в движение?  hahaha
Не знам защо, но очаквах, че ще се блъсне в някоя от насрещните коли мотоциклетиста,така го показват, а той муха лапна.

# 121
  • Русе
  • Мнения: 278
Може и да е коментирана вече, но много ме дразни рекламата на Киа.
Как може при условие,че рекламират кола да твърдят:"В свят, в които нищо не е вечно" и дават как се разпадат телефони,лаптопи и други коли.Тяхната Киа едва ли е вечна.

# 122
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами това е идеята, де. Simple Smile

# 123
  • София
  • Мнения: 38 589
И новата на Кит Кат ме дразни. Горките пирани, гледат кат натровени след като го изядоха тоя боклук.
Пък и изполването на риби в всяка втора реклама вече ми идва в повече. Sick

# 124
  • Русе
  • Мнения: 278
Кое? Само тяхната кола е вечна може би?

# 125
  • София
  • Мнения: 1 375
Има още една ужасно тъпа реклама на някакви дъвки напоследък. В нея мъж и жена вечерят и жената лее крокодилски сълзи, а той я успокоява с думите: "Знам, че боли, мила, ще мине.... ще видиш".Цялата ситуация създава впечатлението, че най-малко баба и е тежко болна или че любимото и куче се е споминало. А то какво се оказва, че била яла нещо пикантно и въпросните дъвки разрешават цялата трагедия, спотеляла я в живота.
Друга безумна реклама е за някакво лекарство за простата - Простабор или нещо подобно, в което някакъв изпитва една мацка и я пита дали жените имат простота. Тя му казва, че нямали, ама страдали от нея и решението било въпросното лекарство. Той я поглежда похотливо и казва отлично, а тя се мята на бюрото му, докато той намига. Голяма простотия.

# 126
  • Мнения: 11 693
[quote author=loni_0902 link=topic=309337.msg8922199#msg8922199 date=122424470
Друга безумна реклама е за някакво лекарство за простата - Простабор или нещо подобно, в което някакъв изпитва една мацка и я пита дали жените имат простота. Тя му казва, че нямали, ама страдали от нея и решението било въпросното лекарство. Той я поглежда похотливо и казва отлично, а тя се мята на бюрото му, докато той намига. Голяма простотия.
[/quote]


На тази не съм попадала, но като чета надявам се и да не я видя  Praynig  Mr. Green

# 127
  • UK
  • Мнения: 3 959
Кое? Само тяхната кола е вечна може би?
Да, това е идеята. В никоя реклама няма да ти кажат "Ми, виж сегха, и нашата кола е същата като всички останали, ама защо не вземеш да си я купиш?". Тогава няма да е реклама, все пак. Това е суперстановище - само тяхната кола е най добрата и е вечна, всички знаем, че не е, както и че Ред Бул не дава крила, но затова е реклама, а не емисия новини. Simple Smile

# 128
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Има още една ужасно тъпа реклама на някакви дъвки напоследък. В нея мъж и жена вечерят и жената лее крокодилски сълзи, а той я успокоява с думите: "Знам, че боли, мила, ще мине.... ще видиш".Цялата ситуация създава впечатлението, че най-малко баба и е тежко болна или че любимото и куче се е споминало. А то какво се оказва, че била яла нещо пикантно и въпросните дъвки разрешават цялата трагедия, спотеляла я в живота.
Същите дъвки имат още една тъпа реклама с един велосипедист, на който в устата му влетява някакво насекомо и той вади дъвките, за да си оправи вкуса.
Ужасно гнусно.  Sick

# 129
  • София
  • Мнения: 15 474
Близначките и Активия! Особено едната близначка , как си къдри ужасно устата на дясно, като говори.

# 130
  • Мнения: 337
Най-любима вече от много време ми е тази на Киндер Буено:
http://www.youtube.com/watch?v=mxI4mobVaUc , даже съм си я сложила песничката на телефона. А сладко и шоколади ям мнооого рядко.
Харесвам и тази на Беко, пак заради мелодийката.
А най-противна за всички времена е Лептен във всичките й разновидности! Ужасно гнусна е!

# 131
  • Мнения: 38
в момента страшно свежарска ми е рекламата на Флорина и песничката...ммм даже си я изтеглих Simple Smile

противни ми са-праховете Бонукс (офф тая Мария!); Лептен;Евтерпа

# 132
  • Мнения: 347
не мога да се въздържа да не пиша пак за рекламата на рефан  Shocked
как може такава тъпанарщина и простотия и грозотия и излагация и елементарщина направо не ми го побира ума  Shocked
че чак продължават и да я дават всеки ден

# 133
  • Мнения: 776
Има още една ужасно тъпа реклама на някакви дъвки напоследък. В нея мъж и жена вечерят и жената лее крокодилски сълзи, а той я успокоява с думите: "Знам, че боли, мила, ще мине.... ще видиш".Цялата ситуация създава впечатлението, че най-малко баба и е тежко болна или че любимото и куче се е споминало. А то какво се оказва, че била яла нещо пикантно и въпросните дъвки разрешават цялата трагедия, спотеляла я в живота.
Същите дъвки имат още една тъпа реклама с един велосипедист, на който в устата му влетява някакво насекомо и той вади дъвките, за да си оправи вкуса.
Ужасно гнусно.  Sick

Снощи  hahaha имах "честта" да ги гледам за първи път, коя умна главица Mr. Green ги е измислила, ужасни са Sick #Crazy

# 134
  • Мнения: 347
кефи ме лутеин комплекс с катето евро  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт