Мама Коледна песен запява и с Августинче елха украсява

  • 12 449
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 324
Ира, явно много ти се е насъбрало, почивай повече сега, дано успееш да се откъснеш от затормозяващото те, да се отпуснеш и бързо да се възстановиш, за да глезоткаш Алекс!  Hug
Тиги, благодаря!
Честито, месечковчета!

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 16:46 от Nelly_Iv

# 286
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здравейте и от мен.

Йована за един месец е качила 400 грама и е пораснала с 2,5 см, сега е 6100 г и 64,5 см. Мисля, че е добре, само на кърма е.

Като заговорихте за детска градина и подаръци. Аз си спомням, как когато бях в детската градина, си поисках от дядо Мраз вълшебен пръстен (имаше тогава игрален филм за един такъв пръстен, като си пожелаеш нещо и го завъртиш и то се сбъдва  Grinning) Crazy Колко огромно беше разочарованието ми, когато получих кукла, направо ми потънаха гемиите. Незнам дали от това или по принцип, но никога не съм обичала да си играя с кукли, бяха ми тъпи и скучни.

Ира силно те  Hug. Почивай си. Според мен стреса много ти е повлиял. Мн ого ти се струпа последната година. Знам,ч е отстрани даден съвета е много леко, но наистина опитай да се успокоиш, мисли много позитивно, довери се мама и много си почивай.   bouquet

Шоши оправи ли се Дамян. От утре и аз се зареждам да видя рекламата. По БТВ-то ли ще я дават.

# 287
  • Мнения: 105
да се отчета и аз
сега се върнахме от консултация. Вики е качила 680г и е пораснала 3см. Доволна съм. Бихме си и последната ваксина - сега почивка 2 месеца!Ура!

# 288
  • Мнения: 3 595
Момичета много неприятности Sad Дано всички сте добре  Praynig
Аз нямам никакво време напоследък, а ваксините дори не сме ги почнали  Tired

# 289
  • Мнения: 1 216
Венера, гушкай си беб и му давай да цока, за да се чувства сигурен до теб. Не се наплашвай, сигурно се е стресирал.
bob4enka, беаво на Йована. Супер си е наддала.
За Арабела филмчето и сега се върти по Диема фемили. Спомени, спомени...
Колкото до рекламата знам ли къде ще я пуснат. Вивател е голяма фирма, може по повечето големи ТВ да тръгне. Ще дебна и аз. Дамян е доста по-добре, но още е с онзи блясък в очичките. Тези дни трябва да отида тайно до градината да видя списъка за дядо Коледа, били писали в понеделник...с какво ли ще ме изненада...

# 290
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ха, добър вечер! Дотътрих се до компа и аз. Ама така е....с мъж в болничен вкъщи-сложна работа.

Венера, Ира
  Hug Ира, какви са тези сърдечни удари на твоята възраст. Явно имаш нужда да се накрещиш на някого. Не трупай всичко в себе си. Вредиш си само така. Сега релаксирай, на баба й е паднало да гушка внуче  Wink

Танти иска за Коледа Ариел "дето й се маха опашката"  ooooh!, 'щото друга има. При тях на 18.12 е тържеството.

# 291

Общи условия

Активация на акаунт