Мама Коледна песен запява и с Августинче елха украсява

  • 12 469
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 388
Ок, Шоши- после да докладваш за резултати и отзиви  Wink За вкуса гарантирам- нищо общо с Тирамису-то по повечето бг-заведения!
Само гледай яйцата да се супер-фреш, тъй като се използват практически сурови.

Аааа, Тиги, добра си  Peace И аз въобще не слабея  Confused Къде го тва отслабване с кърмене, не знам  Rolling Eyes

# 241
  • Мнения: 1 216
misheto17, аз бих ги степенувала вело, крос и степер. Аз съм с велоергометър и не съжалявам  Peace

Sonita,  promesso!

Тиги-Мигъл, фен съм на идеята да се пробваш с книга скоро!

# 242
  • Мнения: 200
 Misheto17 и аз съм за велоаргуметър.

 Момичета днес най - после си възстанових албумчето, даже накачих много повече снимки. Направих го обаче в семейния акаунт, за да не стават повече фалове. А това момиченце само да ми падне!  smile3508. Даже качих малко снимки и от днешната разходка.

  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=199756&photo=150

# 243
  • София
  • Мнения: 1 724
Ребус, и аз се тръшках с това малко наддаване, влачих Яна по Токуда и да я бодат за кръв, дебнах я за стерилна урина,нооооо вече - без мен. След 4 тия е наддала 530 гр, сега е 5,610, така, че има и по-малки бебета от вас. Яде кърма колкото иска /изцеждам се, но не изяжда повече от 120-130 мл 6 пъти и то не наведнъж, а на два пъти по 60 мл през 40 минути. Това е, децата са различни и не е нужно да са еднакво дебели.
Мишето 17, имам кростренажор, уреда е добър, Wink, ама питай дали го карам.
Тиги, аз много внимавам да не отслабна, че и без това все съм на тръни да не ми намелее кърмата. Както чух Марта Вачкова някои били с пълна промяна, други само пълни...Решила съм обаче от февруари да ходя на диетолог, за да видя съвместим ли е с кърмата някакъв вид  хранителен режим.А Като я отбия - право при Емилова. Party
Шоши, да се оправя баткото бързо.
Сонита
, мерси за рецептата
Мери -джейн, много сте красиви.

# 244
  • Враца
  • Мнения: 173
Сонитка мерси за рецептата  Hug  bouquet Аз май ще из4акам с приготвянето, заради яйцата, не знам като още кърмя дали няма да навредя на Влади нещо  Rolling Eyes И да питам, някой знае ли сирене Маскарпоне намира ли се в България и ако не с какво може да се замени  Thinking

# 245
  • Враца
  • Мнения: 173
Мери-Джейн, раскошни сте и двете  Grinning

# 246
  • Мнения: 3 388
Hari, ако е заради токсоплазмозата- не се притеснявай, опасна е само по време на бременност. Хапвай тирамису и не се тормози  Wink Аз ям яйцата полу-сурови и на карбонара спагети и пак нямам грижи  Peace

# 247
  • Мнения: 223
Ммммного хубави Магдалена и Мама!. Много
Шоши, някоя дебела книга, нали?   bouquetАз умишлено не записах аспирантура, защото за мен писането е болест - слизам до Ада си и пиша от там. Отказах се -  състояние в болест е. А и вече съм глупава след 4-те години "асистиране" на тоз и онзи работодател. Карам Венелин(мъжа ми) да напише детска книга с измишльонки.
Велева, аз не се старая толкова с не-дебелеенето. Висшият разум вътре в тялото ми явно се старае. Вече дори не огладнявам както в началото. Яд ме е , че в бремнността не качих, а сега(е не съм колкото бях като бремнна, но време има). Ще ме видите
Май обещах днес да не пиша, нали. И да не се наливам с вода, заради прилива на кърма, нали? Е, нула от две

# 248
  • Мнения: 998
Хари, в Метро продават Маскарпоне  Peace

За килограмие продължава да не ми се говори, все ое съм около 76  Shocked и не мърдам  Embarassed

# 249
  • Враца
  • Мнения: 173
Гера и Сонита  Hug

# 250
  • Мнения: 3 388
Gera, ако си височка сигурно не ти личат.
Аз съм 171 см и съм около твоята цифра, ама ме е срам  да кажа точно колко  Blush

# 251
  • София
  • Мнения: 1 724
Май обещах днес да не пиша, нали. И да не се наливам с вода, заради прилива на кърма, нали? Е, нула от две
пи

Писах ли ти за запушването да пиеш Лецитин? Посъветва ме мис Бу.

# 252
  • Мнения: 1 216
hari_77, маскрапоне има и в Била. Замества се с извара, а за яйцата освен бебо да почне да пръцка и ака миризливо не мисля, че има лошо.  Whistling
veleva, аз след предишната бременност се оправих с гладуването на Лидия Ковачева и Емилова, но не е за всеки. Дисциплинирано се справих самичка, направих на два пъти по 20 дни градуване с 10 дневно захранване (през 5 месеца). Ефектът е много готски и траен, като се съчетава със спорт междувременно, но пък ми имаше един период дето ми се прецака имунната система . И то точно от гладуването. Така че за килца най-добре е да се гладува по-начесто по макс 5 дни с 5 захранване. По темата мога да напиша докторат, но повече от 5 дни вече не бих гладувала  Peace
mary_jane, вие сте си две изтупани мацки. А приятелката ти от снимките е приятелка на моя приятелка.  Grinning
Тиги-Мигъл, хайде дайте една детска книжка ще е велико!

# 253
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Мимсат, мерси за темата, сега ще я погледна.
 писах на доктор Слънчева, но не вярвам да ми каже нещо различно. Имам наблюдения, че е доста лаконичн в отговорите си.

За уреда и велото и кроса са супер. Аз имам крос, голям мързел ме гони, но става супер тренировка, доволна съм. Степера не го препоръчвам, развива много бедрените мускули, както и шрасцте и се получават набити крака, вместо издължени, стегнати бедра  Wink

# 254
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Уауу, Мимсат, много ме трогна, че си се поинтересувала за нашия проблем. Много ти благодаря  Hug Включих се в дискусията, надявам се да открием нещо.

Общи условия

Активация на акаунт