Мама Коледна песен запява и с Августинче елха украсява

  • 12 467
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
добро утро мами!
поредната безсънна нощ...ве4е съм свикнала май.боб4енка при вас как мина?
в4ера 2 мами ме светнаха къде има най богат избор пюрета,и то е в нашия квартал Grinning.има на гербер,хип,сънвал,бейбивита,голям избор.мисля,4е хери питаше.намира се магазина до пицария орфей.аз купих няколко за захранване,ама 4ак догодина ще се захранване.
за кг-реших да се ограни4авам в яденето,кърмата много ми намаля и май пак ще хапвам,а и 4етох,4е до 7 месец организма не допуска отслабване,за да има мляко за бебо.аз бях 72 септември,сега съм 75 Embarassedвърнах се на теглото от изписването.на това безсъние щом не отслабвам...не знам кога.

# 256
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро от мен, аз съм будна от 5:30 ама си играх с малката. Тазиу нощ поспахме от 00:30 до 5:30, преди малко също дремена за 15 минутки.
Днес ме чака среща с оше 3 българки.
Ох и аз качвам килограми, все ми се яде и то все сладко. Но от днес започвам диета заради малката. Решила съм да я карам на картофи и оиз и да включвам постепенно други храни, за да видя и изолирам от какво ми прави алергична реакция. Ако е алергия де, това с акото. Може и да отнеме месец и два, но съм готова да го направя, само да се разбере къде е проблема, че ми писна вече  Tired

# 257
  • Видин
  • Мнения: 685
Здравейте момичета Hug Как сте?
Ние сме добре. Вчера бях до Сф за изпит (е не го взех) но по пътя беше голямо шоу. Автобуса, с който пътувах скъса ангренажен ремък. Та докато го сменят мина час. Автобуса, който тръгва от Видин малко след нашия пък километър след нас блъсна едно 200кг прасе и скупи бронята и резервоара. И те са чакали час докато дойде друг автобус да ги вземе. Абе беше страшно весело.
А иначе аз се оправих от депресията, която ме беше налегнала. Още щом мъжо ми се обади вчера сутринта че са пристигнали живи и здрави и на мен ми падна камък от сърцето. Сега чакам да се обади кога ще тръгват от там и 20-тина часа по-късно си е тук.
Излях си душата Blush
Мери, много сте сладки с Йована. пупупу

# 258
  • Мнения: 223
Браво, Бобченка. И аз само това ядях доста дълго време, защото всичко ми се струваше забранено.
А за килограми няма говоря, защото цял живот пробвам 'режими", та и на една именита диетоложка се "подложих". Извинявайте, отворих болна тема, но просто исках да предупредя мамите, с които ще се срещнем, за това, което ще видят до Явор Laughing Embarassed. Яд ме е малко, но и по-тежко е бивало положението. Сега си имам гукаща причина. Радвам се, че апетит нямам чак такъв вече.
Велева, някъде бях прочела за този препарат. Този път не допуснах(мисля си) тежко запушване, но ще го имам като вариант. Благодаря.
Явор се буди поне по 3 пъти нощем и от 5:30 започва да се приготвя за окончателно  събуждане, а аз го приспивам и така. В резултата на лекия сън, сънувам дивотии, които вече са в цветове

# 259
  • София
  • Мнения: 5 733
Добър ден!  bouquet Hug
Честити 4 месечета на:   bouquet
12.08.2007г мама didisv и бебе Виктория
12.08.2007г мама Nora ^august20^ и бебе Кристиан
12.08.2007г мама tani4ka em и бебе Моника

# 260
  • Мнения: 3 388
Привет и от нас   bouquet

Сънувахте ли снощи Тирамису?  Mr. Green

Да са честити месечинките на всички малки бебоци и на техните мами  Heart Eyes

Тук днес има слънце, дано успеем да отидем до центъра, че имам да правя покупки и да купувам подаръци, а нямам достатъчно бензин. Тук стачкуват тираджиите и има криза с продукти и бензин!  Outta Joint  Ужас!

Тиги, аз съм те виждала на снимки преди, беше си супер мацка, стига си се оплаквала, ааамаха  Crossing Arms Mr. Green Hug Ела да видиш майчета на Самуел и после ще си говорим  Laughing А нали знаете, че ударението в нашето именце е на "а" -то  Wink


От известно време и аз имам желание да пиша книга за деца или за италианската кухня! Еееееххх, какви сем писателки! Аз обаче засега съм си останала само с желанието явно  Whistling Все време няма, а и да има малко, докато ми дойде музата, то дошло време за кърмене  Laughing Сега пък е мой ред за папане  Crazy Хайде до после!   bouquet

# 261
  • Мнения: 324
Здравейте, хубав да ви е денят!   bouquet
за книгата - ето, измислих го!  bowuu Тиги се материализира с букви, Венелин оригинално украсява. Аз тиражирам книжното тяло и печатна прослава, Сонитка е по мощния PR. И хоп - творението завладява всичките небългарски земи, искат шедьовърът да се филмира (много ясно!) Наред са Шоши, Кроки и скъпите половинки. В главна роля - всички августинчета, но не и без Танти, Ели, Теди, Нур и Цвети, Владко, Ради, Дани и Дамян. Следва продължение с включване на всички мами, чиито професии не знам
Сонита, страшно благодаря за рецептата! Ще сеоблажим тия дни  Grinning
Шоши, как си издържала по 20 дни  Shocked Аз досега съм правила 3 пъти по 10 с 5-дневно захранване и не мисля, че мога да издържа повече. Но съм много доволна от този режим, даже мисля, че ми помогна да забременея. Но като спра да кърмя, мисля да го ползвам за слабеене. Момичетата в Диети казаха, че не е добре да се прави, ако се кърми, защото токсините отивали в млякото.
Сега отивам в центъра за подаръци, че утре ще правим детски празник. Купих си костюм на Дядо Коледа и ще се маскирам  Grinning

# 262
  • Мнения: 105
Маскарпоне има и в Билла
Аз пък се мъчих да гладувам и еднствения ефект беше че станах зла и заядлива  Close Mr. Green
Спрях да гладувам, хапвам си но без да прекалявам и почнах да отслабвам.Остана само още едно килце bowuu

# 263
  • Мнения: 105
Каква беше паролата в snimki.bgНякой може ли да сложи стимка и на Вики в рожденните дати

# 264
  • Мнения: 1 216
Добро утро!
Ние сме поспаланковци днес!
Nelly Iv, много добре си го измислила, та ние си имаме филмов екип за късометражно филмче. Направо следващия път ще свиркам и готово, дори и рекламата ще ми е включена в пакета.
Тиги-Мигъл, стига си говорила така за майката на Явор!
Маскарпоне има и в Билла
Аз пък се мъчих да гладувам и еднствения ефект беше че станах зла и заядлива  Close Mr. Green
Е... има скрити рискове   ooooh!

Абе аз съм за разделното папкане (когато е възможно) и  ядене не по-късно от 20ч.

Хайде весел ден и честито на месечинковците!

# 265
  • Мнения: 3 388
И аз ставам много зла, когато гладувам  Twisted Evil Хич не ми се удават някакво строги режими  Tired
За токините в млякото и аз така знам.

Neli, супер сценарий!
Иначе, аз вземам маскарпоне Оптимус! Според мъжа ми било много по-добро от останалите и от прехваленото Санта лучия. В Бг коя марка внасят?? ...
А колко жалко, че си ми далече ... вие към Словения живеете и работите, нали ...
Ние сме вързани за това Милано! Искам в Тоскана, Умбрия ... еееххх, хълмове, природа, хората симпатични, сърдечни ... но пусто, всичко от работата се определя.

Може ли и на мен парола за снимките, плз?  Simple Smile

# 266
  • Мнения: 3 388
Имам вече паролата! Тиги   bouquet

# 267
  • Мнения: 1 037
Може ли и на мен паролата?Аз снощи писах,писах и в тъмното какво натиснах и всичко се изтри. ooooh!Иначе ви чета редовно,но време за писане не остава.Днес ходихме на ваксина-трети прием Пентаксим и сега ми е напрегнато,дано няма реакция.Иначе Радо е качил 450 гр за месец,но това не ме притеснява-вече е 7720гр и е 64см.,юнак голям.
Искам да честитя на всички,които съм пропуснала,честито и на днешните месечинки!  bouquet
Шоши84,и аз мисля като теб за гладуването,повече от пет дни е ад.Ще ми се наложи да премина през него щом спра да кърмя де Crazy
Тиги,за запушвания на гърдата Лецитина върши чудеса.Аз го пиех три пъти по едно няколко дни,докато се разкараха бучките,а бях направила и мастит с 40 гр.температура,ужассссс SickДано скоро отмине проблема при теб,успех!

# 268
  • Видин
  • Мнения: 685
Дидка, добре дошла отново bouquet
Имам да питам нещо: колко време държите изцедения сок? т.е. изцедихи той не изпи всичко. Мога ли пак да му предложа днес или аз да го изпия?

# 269
  • Мнения: 660
Здравейте от мен
Влизам само да кажа ,че засега няма да мога да дойда на пловдивската среща на 19,защото вчера наобед направих лек сърдечен удар,след консултацията с малкия като се прибрах,изведнъж ме удари ужасно силна болка в дясното полукълбо на главата и тъмни петна пред очите ми и леко съм схваната в дясно,лекарите казаха,че е много бързо вдигнато високо кръвно,пък аз по принцип имам ужасно ниско такова,засега си лежа,но ми е гадно,че не мога да се занимавам сега пълноценно с малчо,пък той все ме търси и иска аз да го държа не майка.Засега съм по добре,схваната съм още леко  в дясната половина,ако се оправя до 19 -ти и се чувствам добре ще се опитам да дойда,макар,че какво стана с пловдивската среща ще има ли вече такава???
Алкес иначе е добре,качил е 600 грама за 20 дни,притеснителното при него е че това бяло петънце на бузката му ,което  не се маха въпреки лечението и ще се наложи да се вземи проба за да се установи по точно какво е.,изглежда не е лишейче...
Това е засега от мене,лек ден Ви желая  Hug

Общи условия

Активация на акаунт