Слинг - от какъв плат?

  • 37 511
  • 223
  •   1
Отговори
# 210
а аз си го купих моя от ebay - може да играете на търг или да си го поръчате за незабавна доставка. може да си го купите и без да имате кредиtна карта, а с банков запис - http://baby.listings.ebay.at/Kinderwagen-tragen_Tragetuecher_W0Q … dZListingItemList
Аз си купих на дидимос - те са най-добрите и най-меките, но и най-скъпи, но определено парите си заслужават - невероятни са, ако успея да схвана как се ъплоудват снимки тук, ще ви покажа и как седи - дъщеря си я носих доста дълго с него във варна и особено като пътуваме някъде сме само с него и с кенгуруто на куини. него също си го купих от ибей - спечелих го на търг. за да пазарите от ибей обаче трябва да имате регистрация - и може да пазарите от който й да е национален сайт на ибей по света. моят слинг изглежда така - http://cgi.ebay.at/Didymos-Babytragetuch-Katja-Gr-7_W0QQitemZ280 … dZ1QQcmdZViewItem

иначе може да видите и http://www.estetica-sling.ru. тези също имат много качествени слингове и може да си поговорите с каката  - но за целта трябва да поназнайвате руски. и ако имате възможност - ползвайте слинг шал, по-удобен е (личен опит), но всеки си решава сам Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 211
  • Мнения: 1 503
Моето дете е на 1г и половина и тежи 14 кг.Все още се носим щастливо в слинг.Имам от тези по 4,5 метра(моят е с ширина 50см.Купих си памучен плат с ширина 150см, разрязох го на три и я ползвах за дължина) и от този с халките,но съм го направила с връзване.

# 212
  • Мнения: 1 924
В таз връзка да си споделя , че преди месец и нещо си купих памучен плат, който се разтяга на ширина (май newsm78).Едноцветен,много приятно розово.Излезе ми малко над 20 лева-4 метра при ширина 1.40.От него,като го разрязахме на ширина,шивачка ми уши слинг с халки и слинг-шал за 10 лв.Купих халките за около 2 лв, а за слинг-шала взех апликация и украсителни ленти пак за някакви стотинки...та за по-малко от 40 лв се сдобих с два готини слинга.Ако можех и сама да шия,по-евтино щеше да излезе,ама Blush
Но пък готовите ме привличат заради интересните десени, та си ръся доволно пари...

# 213
  • Мнения: 5 597
Във Вис Виталис /Пловдив/ са пуснали някакво подобие на слинг(или поне аз си го представях различно) ,ватирано,около 15-тина лв. За сведение,де Simple Smile

# 214
  • Мнения: 1 503
Хеххе,а моят слинг шал ми излезе 5 лв Joy,а  е супер удобен

# 215
  • Мнения: 5 597
Хеххе,а моят слинг шал ми излезе 5 лв Joy,а  е супер удобен
Пък аз още се чудя "що е туй слинг?",той момъка ша тръгне на училище,докъто са наканя  Grinning

# 216
  • Мнения: 531
Пък моят син е вече на повече от две години, но аз продължавам да си нося слинга и да мисионерствам из Добрич Wink. Ми  удобно нещо си е, пък, особено ако чедито не ще да върви.

# 217
  • Мнения: 2 818
Днес един дядо идва при мене, отваря си някакво тефтерче и вади изрезка от вестник със статия - Кенгуруто задушава бебето. Tired На снимката беше дете в слинг. Само му казах Да, бе, да и му обърнах гръб. После се сетих, че вероятно него или поне родителите му със сигурност са носели в цедилка, ама беше късно да му го кажа.

# 218
  • Мнения: 394
а, свекърва ми е носена в цедило, не е било толкова отдавна. въпреки че на нея нищо й няма хич не обича да нося нина в слинга обаче.
някой шил ли си е джоб на слинга с халки? или някой който има джоб на купения слинг да ми обясни как изглежда ако може. че ми се иска джоб, ама нещо не мога да го наглася.

# 219
  • София
  • Мнения: 1 877
някой шил ли си е джоб на слинга с халки? или някой който има джоб на купения слинг да ми обясни как изглежда ако може. че ми се иска джоб, ама нещо не мога да го наглася.

Аз имам на готовия слинг - много лесно е направен. Но идеята е, че слингът е от два плата - вътрешен и външен. Та от вътрешната страна, на около 30-35 см от края е направен разрез по ширината на вътрешния плат (не от край до край, а цепка в средата, около 40 см дълга) и е сложен един цип и това е.

Но също така си мислч, че ако слингът, който си шиеш е от един плат, втори плат може да се сложи само на долния край, където да се направи джоба.

Ако съм го написала неразбрано, мога да го снимам и да ти покажа Hug.

# 220
  • Мнения: 394
разбрах те идеално,благодаря

# 221
  • Мнения: 37
Маме Мецанке, я кажи как така оцвети слинга - в смисъл, тук таме син, тук таме бял. Много се зарибих, даже и тензух си купих. Мерси предварително Simple Smile

# 222
  • Мнения: 147
Може ли аз да отговоря? Simple Smile
Връзваш слинга на възелчета, или го прошиваш с конец, който после стягаш така, че да се набере. По този начин, когато накиснеш слинга в боята, тя няма да достигне до стегнатите места, и те ще останат бели.
Успех

# 223
  • Мнения: 37
Мерси много Simple Smile
Супер сте   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт