Слинг - от какъв плат?

  • 37 532
  • 223
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 043
ох и ние взехме да натежаваме и вече късият слинг май не ми върши толкова добра работа затова взех да се оглеждам за други варианти , купих си тензух лятото но така и не го направих на слинг , аз съм от асеновград и тук няма голям избор на платове - да не кажа никакъв  Rolling Eyes, много ми се иска да си намеря пак един по дълаг дидимоски и да се свърши с мъките  Mr. Green ,е да ама не ми се и дават толкова парички за такава на вид простичка вещ / макар че е невероятно удобна и мнооого потребна /
много се чудя дали да не ссрежа на две и да съединя едно бархетно чаршафче и да докарам дадена дължина поне за някой видове вързвания, 4 метра не са малко пак само че ще е малко по тесничак  55 см  ние сме с малко дупе и все пак неси го представям затова да ви питам какво мислите - добра ли е идеята newsm78

# 196
  • Мнения: 96
Момичета, до колко килограма издържат слинговете? Моята беба е малко над 8 и ми се иска да си ушия. Кой ще ми препоръчате?

# 197
  • Мнения: 1 043
 те слинговете държат  Mr. Green зависи ти колко можеш да носиш
ние сме също 8 килца и си я нося със възел като слинга с халки , само че ми е много хубаво тъкан дидимоски слинг и незнам как ще е със някой друг вид плат

# 198
  • Мнения: 5 602
Здравейте,много ме "зариби" темата за слинга.Аз нося детето ми(4 м.) в кенгуро,но след 1/2 -1 час му посиняват крачетата,а на мен гърба ми се схваща.Колко време може да се носи в слинг?Зимата дали ще е удобно-може ли в/у яке да се сложи? Видяла съм се в чудо,като писне детето като ужилено ,щом го сложа да легне в количката и доста се носим на ръце.Мислех си да си търся по-голямо кенгуро,но сега обмислям за слинг.какво ще ме посъветвате?  Rolling Eyes

# 199
  • Мнения: X
Определено е по-удобен за носене от кенгуруто,не натоварва толкова гърба/или врата,както беше при мен-на 5-тата минута вече едвам издържах/,има повече варинти за слагане на детето/включително и да спинка/ и в общи линии може да се ползва до по-голяма възраст/стига детето да желае да стои в него,а не като мой дивак,който вече хич не ще,но все пак на сериозна възраст вече/...в/у яке не съм го ползвала,но под по-широчка връхна дреха става идеално....

# 200
  • Мнения: 1 947
Зимата дали ще е удобно-може ли в/у яке да се сложи?
   ПОД якето е по-хубаво! Simple Smile Едно широко яке, на което можеш да затвориш ципа върху бебето,
е много удобно.

Момичета, до колко килограма издържат слинговете?
   Аз знам докъм 15 килца, но то вече натежава на мама, пък и детето иска да ходи - добре е да
си носиш един в чантата за спешни случаи на умора. Wink

много се чудя дали да не ссрежа на две и да съединя едно бархетно чаршафче и да докарам дадена дължина
поне за някой видове вързвания, 4 метра не са малко пак само че ще е малко по тесничак  55 см  ние сме с малко
дупе и все пак неси го представям затова да ви питам какво мислите - добра ли е идеята newsm78
   Мисля, че не са малко, пробвайте.

# 201
  • Мнения: 373
Момичета, до колко килограма издържат слинговете? Моята беба е малко над 8 и ми се иска да си ушия. Кой ще ми препоръчате?
Аз имам слинг с халки. Донесоха ми го от Украйна. На етикета пише,че може да се ползва от 0 до 2 години. Но ми се струва че всичко зависи от издържливостта на родителя, а вероятно и на плата. Моят е от лен с памучна подплата и е с ватирани ленти  покрая
http://www.sling.kiev.ua/colors.html
Много е удобен и са показани доста положения за носене на бебето.

# 202
  • Мнения: 1 043
определено слинга е много по удобен от кенгуро - аз си взех на чико уж ахубавко а накрая си седи като съм го ползвала само няколко пъти - просто за слинга като че ли трябва малко да се схване точният начин на носене - поне при мен докато свикна няколко пъти си мислех че не е много удобен - даже ме беше страх постоянно бебка да не падне или дали съм го сложила добре - не ми беше много комфортно, след третото слагане обаче всичко си дойде на мястото и аз започнах да го слагам с един замах и видях положителните му качества , бебка  я нося спейки, седнала - кърмя я в него, просто не съм се разделяла с него кадето и да сме откакто го имам

днес пробвах тезнух с размер 4 метра и не ми е крайно удобен , разубедих се да си режа чаршафчетата  Mr. Green късичко ще ми е ако е от един а нямам еднакви десени все едни шарении

вижте това предложение за летен слинг : http://cgi.ebay.com/NEW-KALI-MEI-TAI-BABY-CARRIER-Slings-Wrap_W0 … #ebayphotohosting
а и видях че став ане само с халки ами и с това дето се кликва на раниците - как се казва не се сещам  newsm78
и аз имам спомен че някаде до 15 кила може да се носи - иначе ще ти трябва по стабилен корпус нещо като самар

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 18:44 от krissie

# 203
  • София
  • Мнения: 1 877
Момичета, до колко килограма издържат слинговете? Моята беба е малко над 8 и ми се иска да си ушия. Кой ще ми препоръчате?
Аз имам слинг с халки. Донесоха ми го от Украйна. На етикета пише,че може да се ползва от 0 до 2 години. Но ми се струва че всичко зависи от издържливостта на родителя, а вероятно и на плата. Моят е от лен с памучна подплата и е с ватирани ленти  покрая
http://www.sling.kiev.ua/colors.html
Много е удобен и са показани доста положения за носене на бебето.

Ау, тези са страхотни! Не ги ли доставят до БГ?!

# 204
  • Мнения: 1 924
Наистина има много хубави модели, но май не дсотавят в чужбина.И все пак, можеш да попълниш един формуляр за поръчка и да пишеш дали могат да ти изпратят.Аз ще пробвам,но първо трябва да си намеря руския разговорник Joy

# 205
  • Мнения: 3 810
Погледнах тук:
http://www.sling.kiev.ua/models.html
и забелязах, че джоба, който ми изглеждаше много функционален, май само пречи...
Крайчето, което виси, аз си го напъхвам за да не ми пречи, а като има и джоб там...става малко по- сложно.
Иначе наистина са свежи десени! Mr. Green

# 206
  • Мнения: 1 924
На мен джобовете са ми много полезни-имам три слинга с джобчета.Като тръгна да излизам,не ми се налага да мъкна и чанта,а бутам в джоба.Но ако самият джоб е голям и плътен,а халките са малки,това създава известни неудобства.

# 207
  • София
  • Мнения: 1 877
На мен джобовете са ми много полезни-имам три слинга с джобчета.Като тръгна да излизам,не ми се налага да мъкна и чанта,а бутам в джоба.Но ако самият джоб е голям и плътен,а халките са малки,това създава известни неудобства.

Съгласна съм! И аз муша к'вото ми падне в джоба Mr. Green. Granny, аз мисля, че и на английски да им пишем на тези в Украйна, пак ще ни разберат Wink. Ако пращаш формуляр, брой ме и мен за един.

Иначе изчислих, че този най-скъпият модел излиза 51 лева (180 UAH), което си е супер!

# 208
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Моят слинг е със халки. Свеки ми го ши. Използвах два шала. Изглежда доста прилично. Катето е на година и 10 месеца, още ми е удобно да я нося в слинга.
Ето малко стара снимка, на голямо дете в слинг.
А тук детето виси на баща си Mr. Green

# 209
  • Мнения: 394
а как си ги шиете джобовете?

Общи условия

Активация на акаунт