Малък сечко вън царува, ЮНЧО у дома лудува

  • 10 684
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Добро утро и от мен  Simple Smile

На крак съм от 7, но от малкия нямах време да се разпиша. Да кажа и аз за пюретата. Ако не успея да му приготвя домашно му давам на GERBER. Много са вкусни и са на приятна цена. Бурканче от 130гр. е 1.55лв. в магазина от който ги взимам. Нямат сол или захар, но и те като SUNVAL, куцат откъм асортимент. Ето ТУК чета асортимента на пюретата. Ние със захранването сме малко назад, но аз не бързам. На обяд между кърменията хапва зеленчуково пюре около 130гр. (повеч ене успявам да напъхам) и следобяд или по-скоро към 18ч. давам каша с плод (от нея вече ядем около 180-200гр., като след 1.30ч. пак се кърмим). Наскоро въведох глутена, като му дадох коричка хляб. Малкия беше много доволен. Ето и снимков материал:
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=2082583
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=2082585
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=2082586
Ако искате да видите още снимки на малкия, добавила съм в албума, който е в подписа ми Wink

И една снимка от моите младини. За сега други нямам. Трябва да сканирам, а тази си беше сканирана.




Вили1Hug. Дано Нана и татко и се оправят възможно най-бързо.

И по въпроса за проходилките. Нямаме и не смятам да му взимаме.
Причтен слънчев ден от нас  Hug

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 458
Привет и от мен
Пепитка мерси за красивата ни темичка както винаги е суперска

Моля се всички бонички да оздравяват вече,че е много гадно
На падналите духом горе главата ние сме с вас
26-мила дано всичко се оправи по-бързо
Вили-1 и на теб ти се струпа много,но ти си силна и този път пак ще се справиш не губи надежда и само позитивни мисли

За проходилката и килима при нас са на ти.Аз го пускам моя бяс ама той неще много да седи там иска в на мама ръчичките и това е отърване няма до 1клас ще се дондуркаме ние.
За пюретата аз вече от почти месец давам и месни зардаи ниския хемоглобин въпреки,че мислех да изчакам.Спрях да се треса и да се втилявам за сол и захар ,но просто нямам физическата възможност да и правя домашни,че и ние помощ от никаде нямаме,а и помагам на мажо в кащи да чертае.
За пълзенето аз и постилам на земята един спален чувал и тя се търкаля на него,а от микробите спасение няма все пак витамин М е много важен.

И за да разведря днешния мрачен ден ето и малко сн от старите ленти:
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo
целувки и горе главите

# 32
  • София
  • Мнения: 2 227
Здравейте и от нас.
26, дарлинг нямам думи. Дано по-скоро се оправите!!!
Привет на мама Пенелопе и бебе Мариела.
Ние сме си все така, аз продължавам да си пия АБ, но вече ми става много лошо от него, сякаш съм 3-ти месец бременна Sick. Май ще звъня на док да я питам дали няма начин да го спра по-рано Confused.

Честита месечинка на Дара на мама noneto и Даная на мама _Bogi_
. Да растат здрави и усмихнати дечица.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 458
май не съм сложила правилен адрес я пак да опитам
http://snimka.bg/album.php?album_id=100501

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Добър ден! Поли, за мен ако може 3 кафета  morning, че пак не спахме добре. На всичко отгоре снощи и днес сутринта Криси кашля и го водих на лекар. Казха, че няма нищо обезпокоително, но да давам един сироп и по една ампула вит.С сутрин. Сега чакам мъжо да дойде и да го пращам до аптеката, че не ми се излиза пак. Питах педката и за честото акане на Криско- по 4-5 пъти на ден. Щях да питам и вас, но не ми се искаше вчера да "омирисвам" първата страничка. Та тази "екстра" била заради никнещите зъби. Ами то при нас от 3 месеца само екстри, а зъби няма.... smile3511
26, много неприятно....дано намериш свестен лекар и всичко с малката сладурка се оправи скоро.

Пепитка, твоя Любчо е направо 100% твое копие. А ти си много сладка с народната носия  Grinning

Вили, бъди силна! Стига вече с тези болести, не им се давайте! Скоро не си ни показвала Нана  smile3509

Добре дошла на мама Пенелопе и бебка Мариелка. Дайте снимки да ви видим  photo

И аз бях против проходилката, но откакто го сложихме за пръв път в една стара от племенницата ми вече си промених мнението. Друго си е да се позанимава малко сам докато мама готви, простира или глади (а най-често форумства  Embarassed)

Сега трябва да се погрижа за реда в къщи  newsm79 wash hang 1ironing
Лек ден и да оздравявате всички!

# 35
  • Мнения: 903
Здравейте  wavey

 welcome на мама Пенелопе и бебе Мариела  newsm51 Дано да си щастлива с ,нас, юнската ни групичка  newsm10

Честит рожденник на юнака на мама Ливиана(на патерица) много здраве, щастие и успехи  baloni

Иванна снощи заспа в 1 и 30 часа и стана в 5 часа, после в 7 и 30 и накрая в 10 и 30 часа  #Crazy #Crazy #Crazy
Направо незнам какво да правя, че да й променям режима, голяма борба ще е  smile3512

Вили, мила, направо нямам думи... През какво преминаваш само ти си знаеш  Weary Стискам палци всичко най- сетне да мине и само положителни емоции да има  newsm17 Силно те прегръщам и изпращам целувки на Илиянката и поздрави на тате Цецко  yes
Анни този е плажа ама аз го знам като "Силистар"Simple Smile И на нас ни е любимия и за това всяка година сме там Simple SmileSimple SmileSimple Smile Може тази година, живот и здраве, да се видим там  smile3521

Всички сте много готини на снимките smile3501
И ние нямаме още зъби и сигурно това я тормози, че е толкова мрънкаща  smile3511

Лек ден от нас с лошата Йодиванна  jedi

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Здравейте и от мен!
Честито на всички месечинки и празнуващи днес!
 PraynigБолничките да оздравяват бързо!
Включвам се набързо и се разписвам само със смешен снимков материал.
Няма да казвам кой е фотограф и автор на снимките - вие се досетихте, че само на татковците им хрумват подобни идеи. Joy




на последните две снимки Алекс е на 2 седмици baby_neutral

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 16:19 от mle4ko

# 37
  • Варна
  • Мнения: 365
Здравейте!
Ох, моя дребосъчко е болен. Надявам се да не е сериозно, ама ни правиха рентген и ни поснаха кръвна картина. След малко ще ходя за резултатите(дано да са добри Praynig Praynig Praynig)
Вчера беше добре, а днес се събуди с ужасна кашлица и Т. Няма апетит и от 6.30 яде чак в 12.00ч. само 130 гр. АМ. Много е отпснат и вече цял час спи и си мрънка насън.
Но пък кой е казал че цената на свободата е ниска Wink

Определено ако бяхме сами детето ми нямаше да е болно. Дядо му е болен и не искаше да сложи маска и...ето резултата.
Ох, оставям ви сега, че ще ходя за резултатите

# 38
  • Мнения: 789
Привет и от нас!
 welcome на мама Пенелопе и бебе Мариела! Чакаме снимки Simple Smile
Аgne6a и аз обвинявам свеки, че е заразила Ива. Дойде на гости за Коледа и след няколко дена се почна с кашлицата и сополите. То беше едно целуване, едно носене на ръце и прегръщане, а й беше казано да не прави подобни неща. Та тия възрастни хора не знам какво ги прихваща, ама май колкото по-надалеч, толкова по-добре. Дано скоро се оправите  Praynig
За проходилката мисля да вземем на Бертони. Гледах ги в интернет-магазините, че са по 26-27 лева. Някой има ли такава, чудя се колко са качествени  newsm78 , ама 100 и отгоре не ми се дават.

Слънчев ден и болните бързо да се оправят!!!

# 39
  • София
  • Мнения: 2 227
Tani4ka_04, нашата проходилка е на Бертони само, че не тази от 27, а от 40 лв. Тази от 27 лв. ми се видя с много тънка пластмаса... един по-сериозен сблъсък и е на прачета + това тази за 40 е много по-широка и по-стабилна. Та за това взех по-скъпата. Определено не съжалявам.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 365
Оказа се, че с сме с начален стадий на бронхит. Идва ми домашните да ги fight
Горкото ми детенце е толкова омърлушено и само спинка и хленчи. Надявам се бързо да се оправи
Tani4ka_04, и ние сме с проходилка Бертони от 40 лв. и засега съм доволна.

# 41
  • Мнения: 363
Здравейте момичета!
Моята бебка днес се събуди с 2 зъбчета! Shocked И по този повод ви черпим newsm38 Надявам се мъките и малко да стихнат и да си почине детенце преди да започнат да го мъчат следващите! Горкичкото,какво ли е преживяло и болничко и с 2 пробили зъбчета!
Анитка, Агнеша,Пенелопе, и всички други болнички  Praynig Praynig Praynig бързо да се оправите! А тези,които са здравички пазете се много че този грип направо е като някаква чума Close
Таничка, вземай най-евтината проходилка,защото верно ,не си струва инвестицията Peace Аз слагам отскоро Тея,на нея и харесва,но се измаря бързо и я вдигам,а иначе батко ни откара с нея 3-4м и направо летеше с нея из къщи!Та искам да кажа че всяко нещо ,ако се използва разумно е ОК и няма опасност от нищо Grinning
Тези пюрета на Сънвал, не съм ги пробвала,но и без това сега я караме само на мляко и то по-малко от обичайното
Вили, прегръдка и за вас и Нана и татко и бързичко да оздравяват!
Целувки на всички!

# 42
  • Мнения: 1 267

Моята бебка днес се събуди с 2 зъбчета! Shocked И по този повод ви черпим newsm38

Как хубаво звучи, Нинани. Не едно, а цели две  Grinning Честити зъбки-гъбки на Тея  tooth smile3522

Агнешка, дръж се! Всичко добро на Хриско и на всички други болнички  Praynig Hug

Млечко, с каката сте като сестрички  Wink

Да аз купих евтиния вариант на Бертони, но продавачката ми обясни, че по скъпата имала повече мелодии, в това била разликата. И при двата варианта в никакъв случай не трябва да се оставят бебетата без надзор. Относно твърдия под, съм категорично против - много е опасно ( мрамор, теракот или каквото и да било друго).
Купих и гърне, но не смятам скоро да го ползваме по предназначение,( много е рано, да се градят навици на този етап, мое мнение)а за игра. От 2 дни това е любимата играчка на Стеф, пълни, изпразва, пълни, изпразва с играчки, де   Laughing. Купих най- обикновенно на Бертони. Държах да е с облегалка.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325

Пепитка, твоя Любчо е направо 100% твое копие. А ти си много сладка с народната носия  Grinning


Анита, какво пиеш мила. До сега повечето ми познати казваха, че прилича на баща си. Вярно, че като се усмихне очичките му се смеят и стават малки като на баща му и може би това ги подлъгваше.

...ох, исках и още нещо да пиша, но малкия ми отвлече вниманието. Обещавам като се сетя да го напиша.

До скоро и приятна вечер от нас

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 17:25 от Peppita

# 44
  • Мнения: 903
Pepitko, сори миличка , ама и аз го виждам целия на баща му. Нали не се сърдиш.... то и нашия само очите са му моите.... нищичко друго Laughing.
На всички болни душички... стискам палци бързо да минава тази гадост и да са пак щастливи и усмихнати.
Добре дошла и на мама Пенелопа и малката Мариела bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт