Малък сечко вън царува, ЮНЧО у дома лудува

  • 10 693
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Пинк, и аз пуснах гласа си за Бейб. Ама тази Иса защо е толкова зле настроена срещу нея?Не можах да разбера, въпреки, че прочетох доста назад темата newsm78

ЧЕСТИТО НА МЕСЕЧИНКИТЕ!

# 286
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Иса не е съгласна Бейб да е модератор,защото е от скоро в подфорума и активно пишещите там не я познават,както и тя тях.Бейб ми е много симпатична,но Иса е права според мен!

# 287
  • Мнения: 946
Добър ден мацки!Днес имам малко настроение след снощното бързо излизане с русенските мами,днешните разкрасителни процедури та ще взема да ви почерпя за първата година от нашия брак married за пръв път свекито изявява желание да разходи Дидито с количката,излязоха ама съм на тръни  Rolling EyesТо и колата ми така трудно се управлява  ooooh!но дано да се справят.
Честито на месечинките от днес и които съм пропуснала!
Ох да знаете така не ми се прави нищо,а пък и кафе няма с кого да пия баш когато съм свободна всички са се изпокрили някъде  #Cussing outНие инъче сме добре папкаме,постоянно сме на разходка,много сме палави,снощи решихме да играем посред нощите  Tired ама бели кахъри.Дано и всички болнички вече са добре,че да могат да лудуват.
Е хайде да почерпя стига съм ръсила простотий  Mr. Green



Лек ден на всички радвайте се на хубавото време!

Общи условия

Активация на акаунт