Да обсъдим хомеопатите

  • 117 288
  • 319
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 341
Екатерина Чамурлийска отговаря на всичките изисквания, без откриването и нон - стоп.
И ни е сме при нея страшн съм доволна. Помогна невероятно бързо и на мен и на дъщеря ми

# 76
  • Мнения: 1 341
Искам да попитам за лични впечатления за д-р Тенева-лекувала ли е вашите деца?Какви са цените при нея внимателна ли е и т.н.?
Моя приятелка водеше при нея детето си. беше възмутена от отношението й. Но помогна на детето.

# 77
  • Мнения: 1 737
И аз открих един справочник, ето линк на заинтересованите:
http://www.homeopathybg.org/RegBMHO.html

Този списък не е пълен. Тук са само хомеопати , които не са много известни и сами са се регистрирали, а тези които имат голяма клиентела ги няма тук /поне ако съдя по имената на лекарите в София, Варна и Шумен, понеже ги няма имената на лекарите , при които със се лекувала/.

Вярно е! Точно най-известните ги няма изобщо.
Аз пък бях доволна много от Марио Бояджиев като хомеопат, както и майка ми и сестра ми, но спряхме да ходим, защото е много конфликтен и много голям особняк, много неоткриваем. Иначе - страшно кадърен хомеопат.

# 78
SadЗдравейте на всички!Можете ли да ми дадете координатите на добър хомеопат в Пловдив?Благодаря предварително! Praynig Peace

# 79
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Аз пък бях доволна много от Марио Бояджиев като хомеопат, както и майка ми и сестра ми, но спряхме да ходим, защото е много конфликтен и много голям особняк, много неоткриваем. Иначе - страшно кадърен хомеопат.
- Внимание! Вярно че Марио е много кадърен хомеопат, но, той и школата му последователи, като Д-р Иларион Ванков и други, ползват само свръхвисоки потенции СМ = 100М и нагоре, които предписани не съвсем точно и с чести повторения, могат наистина да увредят!
 - Така че винаги питайте за потенцията, и знайте че потенции по-високи от 10М - тези:  50М, 100М (или СМ), и особено ММ може да са и опасни! smile3528

# 80
  • Мнения: 8 769
Аз пък бях доволна много от Марио Бояджиев като хомеопат, както и майка ми и сестра ми, но спряхме да ходим, защото е много конфликтен и много голям особняк, много неоткриваем. Иначе - страшно кадърен хомеопат.
Аз такъв не бих го сложила към много добрите. Много добър, според мен, означава съчетание на много знания, правилно лечение, добро отношение, отклик при нужда...абе всичко. Peace

# 81
  • Мнения: 1 737
- Внимание! Вярно че Марио е много кадърен хомеопат, но, той и школата му последователи, като Д-р Иларион Ванков и други, ползват само свръхвисоки потенции СМ = 100М и нагоре, които предписани не съвсем точно и с чести повторения, могат наистина да увредят!
 - Така че винаги питайте за потенцията, и знайте че потенции по-високи от 10М - тези:  50М, 100М (или СМ), и особено ММ може да са и опасни! smile3528
Той никога не казва на никой от пациентите си не само в каква потенция го дава, но дори и като какъв хомеопатичен тип определя човека, какво лекарство дава, никога нищо не обяснява.
Обаче винаги е успявал да подобри състоянието и да излекува, без пропуск, мигновено и точно, направо като магьосник... Това от наблюдения върху цялото ми семейство и още няколко негови пациенти.
Иначе като човек - направо не може да се говори с него, дръпнат, сприхав, спонтанно избухващ... ужас просто.

# 82
  • Мнения: 494
Цитат
Моята "любимка", която завинаги ме отказа от тоз вид "лечение"!
Защо, какво е станало??? Ако е удобно, разбира се... Би било полезна информация за всички!

# 83
  • Мнения: 494
Цитат
...Енчо Николов.Той е боаронски хомеопат - изписа ни 9 препарата, които да редуваме по сложна схема. Повече не отидохме.
Д-р Николов от повече от 1 година работи в МЦ Хирон при д-р Вилма Михайлова и вече със сигурност не лекува така. Може би това е било преди да попадне при д-р Михайлова. Тя ми е казвала, че го е обучавала. И му прави забележки, когато предписва на пациентите по 5 гранули от дадено лекарство. Тя дава по 3.
И сега да допълня списъка с добрите (според мен и мои близки) хомеопати:
Д-р Вилма Михайлова - 0888/854-834
Д-р Енчо Николов - 0898/21-22-11
Д-р Галя Колева - 0898/60-68-37
Всички тези доктори можете да ги намерите и на стационарните телефони на МЦ Хирон: 02/981-4355 и 02/981-9310.

# 84
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Може би това е било преди да попадне при д-р Михайлова. Тя ми е казвала, че го е обучавала. И му прави забележки, когато предписва на пациентите по 5 гранули от дадено лекарство. Тя дава по 3.

 - Я! аз пък предписвам по 1 - каквото и да означава това... smile3520

# 85
  • Мнения: 712
Благодаря на всички, които се включиха. Хайде сега аз ще ви "почерпя" с телефони на известни хомеопати, които открих. Става дума само за клесически хомеопати.

Атанас Гълъбов 9589795, 0898544676
Мариана Стоименова 0888268415
Виолета Тенева 0887225057   9440294
Валя Янкова 0888675497
Марио Бояджиев 0888984895   9731025
Калина Костова 8439326
Юлия Цанкова 0888341004
Миронова 0888878615
Ванков 0888373600


Ако разполагате с други телефони - изпратете ми ги и ще допълвам указателя. Ако сте пациенти на някой от изброените, моля да споделите личните си впечатления.


Аз още не съм била при хомеопат, но миналата година Боян много боледува в яслата и се размаза от антибиотици. Приятел на баща ми препоръча д-р Калина Костова. Каза, че се лекуват при нея цялото семейство от няколко години и са много доволни.
Посъветва ме да си отделя поне 2 часа за първия преглед.
Смятам скоро да я посетя и да видя какво ще стане. Имам неин мобилен телефон - 0888/32-55-32 и служебен - 958-79-97.
Ще следя темата и ще споделя после впечатленията си.

# 86
Вярно че Марио е много кадърен хомеопат, но, той и школата му последователи, като Д-р Иларион Ванков и други, ползват само свръхвисоки потенции СМ = 100М и нагоре, които предписани не съвсем точно и с чести повторения, могат наистина да увредят!
 - Така че винаги питайте за потенцията, и знайте че потенции по-високи от 10М - тези:  50М, 100М (или СМ), и особено ММ може да са и опасни! smile3528

Обясни моля те! Твърде силно енергийно съдържание ли се получава? Как пречи?

# 87
  • Мнения: 2 085
Aleksander, къде практикуваш?Може и на ЛС.

# 88
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Вярно че Марио е много кадърен хомеопат, но, той и школата му последователи, като Д-р Иларион Ванков и други, ползват само свръхвисоки потенции СМ = 100М и нагоре, които предписани не съвсем точно и с чести повторения, могат наистина да увредят!
 - Така че винаги питайте за потенцията, и знайте че потенции по-високи от 10М - тези:  50М, 100М (или СМ), и особено ММ може да са и опасни! smile3528
Цитат
Обясни моля те! Твърде силно енергийно съдържание ли се получава? Как пречи?

 - Както знаете, основен принцип в хомеопатията е: "Подобното лекува подобното"!
 - Всъщност хомеопатичното лекарство, ни изправя пред Проблема ни, и Изисква решаването му!, като същевременно дава и много голям обем информация!
 
- Един пример:

- ако сме успели да потиснем сълзите си, точното за случая хомеопатично л-во, ни изправя пред проблема, карайки ни да го решиме, но не чрез Потискане, както действат алопатичните л-ва, а чрез Отпушване на проблема - предизвиквайки плач, и след изплакване на потисканите до тогава сълзи и емоции, настъпва Емоционално-психическо облекчение!

 - Но ако всъщност проблема (или) симптомите на болеста са средни по интензивност, а хомеопатичното лекарството ни постави огромни задачи, на които Жизнената Сила не е в състояние да отговори, тъй като и се дава неверна (поради неточното, или частично близко предписание) , то влошаването (все пак симптоматично, не и патологично,) е доста интензивно, при повторения на лекарството!
 - например - ако е имало главоболие, то след такова неточно предписване на много висока потенция хомеопатично л-во и особено след повтарянето му, болката може да се усили много...

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 14:08 от Aleksander

# 89
  • Мнения: 3 405
Здравей Aleksander,
можеш ли да ми дадеш инфо за това как се повлияват стафилококите от хомеопатията.
За втори път откриват стафилококи в носа на детето, преди давах антибиотик Аугментин, сега мажа Бактробан в носа.
Знам, че ги има навсякъде и всеки е контактен, и вероятно ние също сме носители и се притеснявам дали няма да предадем коките на бъдещото ни бебе.
Къде мога да се осведомя подробно?

Благодаря!

Питам тук, понеже кутията за ЛС е препълнена.

Общи условия

Активация на акаунт