Сити Център!

  • 8 248
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 63
Съвсем европийски вид ще придобием - като отворят и МОЛ-а на Стамболийски - може би юни, и още един срещу ИЧС-то - на 1 юли, съвсем ще се разчекнем от обикаляне по МОЛ-овете Rolling Eyes

Къде това срещу ИЧС-то. На една "такова" разтояние ми е от къщи Hug

Ми то е на една ръка разстояние от свекървината къща, та затова минавам често от там.

На ул."Коста Лулчев" е - точно срещу ИЧС-то. Не може да не го видиш - довършителни работи на един супер голям обект - целият в синьо! То и аз преди около месец го видях, та чак се идненадах - откриват го на 01.07.2006 г.!!! Shocked
Като гъби след нъжд никнат тези МОЛ-ове, ама няма лошо в тая работа... Laughing Laughing

# 31
  • Мнения: 3 153
В офиса имахме покани за откриването на Пикадили, но малкия тръгна да се разболява и си останах вкъщи днес да го лекувам, та не стигнах до ССЦ-то. А така искаааах ooooh! Нищо, и утре е ден и вече си чукнах среща там с една приятелка да "разцъкаме" по магазини и кафета Whistling

# 32
  • Мнения: 5 468
И да не го освините бързо, бързо  Mr. Green Нека да бъде новичко и чистичко по-дълго време  Grinning

Свине сме викаш, а ?

Да не би да те възбужда  Grinning
Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

# 33
  • София
  • Мнения: 888
Здравейте:)Обещах да докладвам:)С  малкото  бяхме в Сити-то към 16ч.Нямаше кой знае каква тълпа и си разгледахме спокойно.На мен ми се сториха горе- долу нормални цените. Най - голямо впечатление ми  направи огромния страхотно зареден супермаркет, където имаше всичко. Даже си купих свински ребърца, да не кажат после,че само сме разглеждали LaughingМалко се пообъркахме с  асансьорите, защото има два  подземни етажа и  два отогоре:)Иначе Сити-то си го бива.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 289
Е друго няма ли,че само за супермаркета говориш,разкажи по подробно,не бъди толкова пестелива. Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 888
Е друго няма ли,че само за супермаркета говориш,разкажи по подробно,не бъди толкова пестелива. Mr. Green
  ооо,има, има GrinningВсичко беше в балони.На най - долния етаж има подземен гараж, после следва  - 1, - 2 етаж където е супермаркета и магазини,после са 1, 2 и 3 етаж. Има магазини за  дрехи,  магазин на "2 be", техномаркет-а, банка, бар,  магазини за бельо.Май само аптека не видях newsm78.А бе страхотно е. Като че ли за пръв път има такова нещо в България   - един голям търговски комплекс. Голямо впечатление ми направи охраната  - униформите са им по -специфични и интересни. Имаше жени - охрана и те бяха в поли униформи и шапки. Сградата има няколко изхода. Има ескалатори и асансьори до всички етажи. Вътре е топло и всичко е стъклено:)Ааа има и кино. Има много промоции до 14 - ти май. Все още всичко е чисто и приятно и се надявам да не си покажем българщината:)Има и детски кът:)Ама видях само едно момиче там да се занимава с децата:)

# 36
  • София
  • Мнения: 2 100
Ееееееееее в Неделя съм там! smile3521

# 37
  • Мнения: 2 180
Уф,направо си плаче за атентат.......Сори,ама само това ми е в главата като си представя търг. ц-р.  Confused

# 38
  • Мнения: 66
Много добро.Ама голяма лудница.Супермаркета Пикадили е супер наистина.Но с двете челяд днес само толко.

# 39
  • Мнения: 5 622

 Варненки, къде във Варна се строят Мол-ове бре?  Shocked  Аз не знам  Embarassed

Знам за един център, който правят близо до изхода на Варна в посока магистралата, но той ще бъде офис сграда, не мол  newsm78

# 40
  • Мнения: 13 512

 Варненки, къде във Варна се строят Мол-ове бре?  Shocked  Аз не знам  Embarassed

Знам за един център, който правят близо до изхода на Варна в посока магистралата, но той ще бъде офис сграда, не мол  newsm78

Никъде не се строят молове във Варна. Евентуално ако се разберат Общината,Феста и Гергов може да се започне ЦУМ на мястото на дупката. На Акациите се строитърговски център, но не мол.

# 41
  • Мнения: 13 512
Честито "Пикадили" на софиянци!

# 42
  • Мнения: 1 180
Току-що се върнахме от туй място! Изобщо не съм във възторг - като идея е добро, но.....Първо, половината помещения още не са отворени, детския кът никакъв го няма, в техномаркета се балтавеха на всички каси. Има точно 3 интересни магазина, но поне на мен са ми непознати като марки и не ги запомних, но има доста добри неща - цени горе-долу /симпатично спортно роклЕ в моден зеленикаво-убит цвят, къс ръкав и ниска талия 130 лв./. Направихме едно кръгче и решихме да влезем в нещо като ресторант-пицария, имаше много хора - пицата ми сурова, сосовете свършили, кетчупа също.... Не мога да разбера - ако аз управлявам това заведение, ами ще сляза до "Пикадили" и ще купя два кетчупа, да му се не види! Две пици, айрян, 1/2 вино и мляко с какао - кръгло 20 лв.
Най ми хареса "Пикадили" - невероятно голям избор на предлаганите стоки, подредено, приятно - минахме набързо, че затваряха.....
Та така... В 22 часа имаше 5 човека на кръст. Мисля си, че в тоя МОЛ ще има хора, мястото е много добро, но за другия не ми се мисли.... В чужбина такива центрове по всяко време бъкат от хора, ама тук... Ще погледат първите дни, ще поцъкат,  толкоз - е, поне аз така мисля...

# 43
  • София
  • Мнения: 2 530
И какво по- хубаво от това. После ще си пазаруваме на спокойствие.

# 44
  • Мнения: 13 512
Някой ще каже ли какви магазини има там? Има ли  някакви нови марки? Пума чух,че щели да имат официално магазин там...нещо друго интересно?

Общи условия

Активация на акаунт