Сити Център!

  • 8 246
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
be edva li sa ni tolkova jalki stotinkite, shtom se otvariat takiva skupi magazini i zavedenia.. da ne govoria, che zavedeniata v tsiala sofia sa pulni vsiaka vecher i trudvo da si namerish masa.. iavno ne sa tochno taka neshtata.

# 16
  • Мнения: 2 180
И нашата фирма има вътре 2 магазина и офиса се е поизпразнил-колегите са на откриването.
Айде варненки,скоро и ние ще имаме МОЛ-ове - знам за 3 които са в строеж. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 468
be edva li sa ni tolkova jalki stotinkite
Ми де да знам... всеки говори от собствената си камбанария Rolling Eyes.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 63
И нашата фирма има вътре 2 магазина и офиса се е поизпразнил-колегите са на откриването.
Айде варненки,скоро и ние ще имаме МОЛ-ове - знам за 3 които са в строеж. Mr. Green


А кой е третия в строеж? newsm78
Щото аз се сещам само за този на Стамболийски и Опълченска и за другия на Коста Лулчев срещу ИЧС-то... Rolling Eyes

Дай ни инфо... Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 2 100
И нашата фирма има вътре 2 магазина и офиса се е поизпразнил-колегите са на откриването.
Айде варненки,скоро и ние ще имаме МОЛ-ове - знам за 3 които са в строеж. Mr. Green


А кой е третия в строеж? newsm78
Щото аз се сещам само за този на Стамболийски и Опълченска и за другия на Коста Лулчев срещу ИЧС-то... Rolling Eyes

Дай ни инфо... Simple Smile

То май за Варна ставаше въпрос! Thinking

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 63
Ама знам си аз, че всичко, което не е на морето е провинция, но ето - пак сбърках като си мислех, че става въпрос за София.... Embarassed

Моля варненки да приемат моето извинение!  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 2 100
Мисля и аз да го посетя в Неделя, но дотогава ще умра от любопитство!
Имало и много промоции в началото/ първите дни/.
Явно още нямаме човек от мясртото на събитието!

Чакаме, Чакаме.................... newsm56 newsm56 newsm56 smile3539 smile3539

# 22
  • Мнения: 7 837
И да не го освините бързо, бързо  Mr. Green Нека да бъде новичко и чистичко по-дълго време  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
Дали ще ни премажат на мястото на събитието, ако след 18 часа отидем с детето newsm78

Ако може мамата "на една ръка разстояние" да се включи.

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 15:26 от Лекси

# 24
  • Мнения: 3 569
И да не го освините бързо, бързо  Mr. Green Нека да бъде новичко и чистичко по-дълго време  Grinning

Свине сме викаш, а ?

# 25
  • Мнения: 7 837
И да не го освините бързо, бързо  Mr. Green Нека да бъде новичко и чистичко по-дълго време  Grinning

Свине сме викаш, а ?

Да не би да те възбужда  Grinning


Току що една приятелка ми сподели в кю-то, че от малкото, което е успяла да мерне в лудницата, е място, идеално за разходка с колички  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 2 100
Детски кът дали ще има newsm78?
Та да си пазаруваш на спокойствие или  на лафче в заведение Laughing, а то да щуреееееееееееееее Whistling Whistling Whistling

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 16:28 от Ybag

# 27
  • София
  • Мнения: 1 320
Пратих систара и мамката да хвърлят по едно оче, че аз с детето не съм за тая лудница. Бас ловя, че банда пенсионери са тръгнали на хайка в сити-то!  Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 2 100
Бас ловя, че банда пенсионери са тръгнали на хайка в сити-то!  Crazy
Ама ти какво говориш, къде без тях! Naughty

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 63
Дали ще ни премажат на мястото на събитието, ако след 18 часа отидем с детето newsm78

Ако може мамата "на една ръка разстояние" да се включи.

Твойто детенце колко е голямо? Щото като гледам бая навалица си има - от вън на вътре и обратно.....лудница.... Rolling Eyes
Мойто детенце е на 8, и понеже е по цял ден на училище, от една седмица ме моли да съм я била завела на откриването, /разбирай да я взема по-рано - около 11 часа от училище/, категорично отказах..... Crossing Arms
Малко егоистично, но пазя си нервите - такава навалица ме изнервя... #Crazy
 
В събота или най-вероятно  в неделя - ще отидем, ще споделя! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт