Тайната на дългата и гъста коса - 2

  • 196 686
  • 675
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 694
Страхотна коса имаш-и преди и след Whistling

# 346
  • Мнения: 9 104
Аз не виждам разлика Blush
Красота, наистина...  bouquet

# 347
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Е как да не виждате, на втората стои по-плътна и пухкава,а за лъскавото, тя сие лъскава  newsm10

# 348
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Страхотна коса, бравос!!!
Мацки с кво си миете маската, аз със веро и вероятно то изсушава много косата ми. Вече ще я мия само с шампоан.

# 349
  • Мнения: 9 104
Мацки с кво си миете маската, аз със веро 

Ти сериозно ли  #Crazy

# 350
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ами да. Пробвах първия път с шампоан нищо не стана и после прочетох че я мият с веро някои мами и аз пробвах, видях че се мие идеално и продължих така. До днес. Повече няма, ама много мазна остава. Кажете вие как я миете?

# 351
  • Мнения: 9 104
Ами аз така:
Първият път като правих маската, не сложих мас, щото нямах. Измих се много лесно, два пъти с шампоан, после сложих балсам. Не миришеше, всичко си беше нормално.
Вторият път, днес, когато сложих мас, вонята беше ужасна, както писах и по-горе Sick Измих много трудно, 4 пъти с шампоан, след сушенето пак миришеше на същата гадост, повторно влезнах в банята и измих с бебешки, после сложих маска за 5 мин и изплакнах...сега се намацах с разни неща за коса, та да убия зловонието...

# 352
  • Мнения: 299
Аз прибавям към маската 1 с.л. балсам или готова маска за коса и после измивам само с шампоан

# 353
  • Мнения: 7 186
Мацки с кво си миете маската, аз със веро и вероятно то изсушава много косата ми. Вече ще я мия само с шампоан.

Как с веро бе? Shocked

# 354
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Прочетете темата отначало. Доста беше коментирано това че не може да се мие маската, косата остава страшно мазна и тогава някой предложи с веро и така. Хич не ми се искаше но то просто беше невъзможно. Вие само с шампоан ли успявате, как става? newsm78

# 355
  • Мнения: 9 104
Това с верото и мене ме шашна, за пръв път чувам, даже и да е трудноотмиващо се нещо, просто нелепо е да се слага веро на коса Rolling Eyes Жаклинс, какъв шампоан ползваш? Няма начин да не се измива, ако трябва мий няколко пъти едно след друго, като мен, трий добре, в корените особено, да стане хубава пяна, после измиваш и слагаш балсамче, да постои повече и така...но верото го остави Simple Smile

# 356
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Обещавам вече само с шампоан пък каквото  ще  да става!!! Ползвам шампоан на Лореал Професионел за изглаждане Лис Екстрем.

# 357
  • Мнения: 9 104
Ами не ти е калпав шампоана, така че съм сигурна че с гореописания метод ще стане Peace 

# 358
  • Варна
  • Мнения: 315
Да вонята е неуписуема въпреки, че аз още като прочетох за мас и газ и ги пропусках в маската, а слагах зехтин или бадемово масло, но въпреки това и след изпиване и преди това миризмата е  Sick.
Общо взето всеки път като се намажа и се заричам, че това е за последно просто не мога да дишам ooooh!
Та и сега съм наклепана, но свърши ли шишенцето друго няма да купя. Отказвам се. Whistling
Ще си се клепам с разни маски и масла на Икаров за мойта коса мисля, че ще е достатъчно.
А това наистина е убийствено първо да правиш маска на косата, а после да я търкаш 5 пъти с всякакви измивни препарати, някъде прочетах и за сапун за пране ooooh!, не виждам смисъл от маската ако после се третира така косата.
Жалко, но факт не ми понася маската, а и не виждам кой знае какъв ефект, пък камо ли от първия път, вече я правих 6-7 пъти и маска като маска само, че миризлива. Confused Cry

# 359
  • Мнения: 9 104
Ами аз първият път я направих със следните съставки: тривитаминол,оцет,бадемово масло,аспирин,жълтък. Нямаше никакъв аромат, стоях си спокойно 2-3 часа, измих я лесно. Тпзи път с тая мас направо ми с естъжни живота...а аз газ и ракия не слагам, щото косата ми е руса.

Общи условия

Активация на акаунт