Как се преборих с бялото течение ?

  • 495 524
  • 523
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 798
Момичета, мисля, че всяко течение си има първопричина-никъде не прочетох , че е правена МБ и тест за хламидии.Течението е провокирано от нещо, лекува се причината, а не следствието.

# 46
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
от както се помня имам 3 ниво  на вагиналната фауна,която саздава цервикалната слуз.т.е. няма лек,хап4ета нонстоп за намаляване на секрета.Таината/според моята лекарка/без гелове,само по време на цикъл,без ежедневни превразки_вместо това обикновени носни карпи4ки/хартиени/които сменяме всеки пат,когато ходим до тоалетна.Аз така намалих зна4ително коли4еството,но при мен е така.И на това сам доволна,за6тото не ми се вземат никакви лекарства.Успех. Simple Smile

# 47
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Момичета, мисля, че всяко течение си има първопричина-никъде не прочетох , че е правена МБ и тест за хламидии.Течението е провокирано от нещо, лекува се причината, а не следствието.

Лично при мен причината за "гъбната популация" hahaha се откри след МБ. Не вярвам (и се надявам да няма Praynig) някое от момичетата да си "самоназначава" лечение с антибиотик единствено по симптоми (или след споделяне/съвет от приятелка), или защото преди е имала подобни симптоми и ги е лекувала с точно този антибиотик, или пък търсейки в нета точно опреледена болест и приписвайки си симптомите й.  newsm78
Ако пък е така, лошо. Вместо да се изпишат вежди, се избождат очи Crazy

# 48
Преди известно време това беше най-големия ми кошмар. Независимо колко упорито да спазвах всичко което съм прочела на тази тема(само специални интимни гелове, гладене на бельото задължително, честа смяна на хавлийте, без басейни и т.н.т.) течение все си имах. Бях посещавала 4 различни лекаря, който ми изписваха всевъзможни лекарства, (два пъти сме давали с мъжа ми по 90лв. за лекарство, което в крайна сметка не подейства).
Накрая след щателно проучване на добрите гинеколози в града, открих една жена която преди да предприеме лечение ме прати на МБ, след пова ми изписа точното лекарство и сега 6 м. нито течение нито друг проблем. Иначе съм много доволна от интимния гел на Lactacyd.

# 49
  • Мнения: 1 798
открих една жена която преди да предприеме лечение ме прати на МБ, след пова ми изписа точното лекарство и сега 6 м. нито течение нито друг проблем.
Без МБ и други изследвания как иначе...Не се лекувайте `на око`, момичета!Нито мазилата и хапчетата се предписват безпричинно, нито здравето ви е за един ден.

# 50
  • Мнения: 9 093
Мини, споко, тука не сме расли в саксия Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 798
Стеф, бъзикай се ти, но колко момичета съм срещала, които мислят, че раничките са нормално нещо и че горенето им е враг на бременност след това ..или че бялото течение  е диагноза.Та затова не се стърпявам от време на време да пусна по някой `скандиращ` Crazy постинг.

# 52
  • Мнения: 651
Момичета, мисля, че всяко течение си има първопричина-никъде не прочетох , че е правена МБ и тест за хламидии.Течението е провокирано от нещо, лекува се причината, а не следствието.

Лично при мен причината за "гъбната популация" hahaha се откри след МБ.
Кажете при кого да ида, за да съм сигурна, че ще ми направят или назначат изследвания, а не просто да ме изпратят с дълга рецепта за лекарства с космически цени и начин на използване, достъпен едва ли не за вишисти.
Понякой път се отчайвам, че ще си го отнеса на оня свят гадното течение  smile3511

# 53
  • Варна
  • Мнения: 917
момичета, извинявайте за глупавия въпрос, но как става миенето със сода(бикарбонат ли) ? Какво количество?

# 54
  • Мнения: 9 093
В литър топла вода се разтваря една чаена лъжичка сода.

# 55
  • Мнения: 674
И тази сода с дамси душ ? newsm78 Embarassed вагинално,не е ли вредно newsm78
И колко  пъти ?

# 56
  • Мнения: 9 093
Прави се с цел да се неутрализира средата.
На мен ми го предписваха преди да започна лечение с глобули и след като го завърша.
Ако го правиш с цел временно облекчение, направи го само веднъж. Докато успееш да идеш на лекар, колкото временно да те облекчи. А вече с тантум роза промивките се правят по продължително време, те са по схема мисля.

# 57
Като прочетох някои мнения та се поуспокоих, аз преди няколко месеца се лекувах с какви ли не глобули, антибиотици, бабини деветини и понежеили не ми минава или ми минава само временно бях решила, че нещо съм сбъркана и спрях да ходя на лекар, че станах като химически завод

# 58
Здравейте момичета! Форума е прекрасен!
Аз да питам за дамския душ. Моят гинеколог ми каза, че въобще не е полезно да се ползва защото е трудно се дезинфекцира самия уред. Ако се ползва трябвало да се ползва такъв за еднократна употреба. Та да питам вие такива еднократни ли ползвате, защото и аз имам течение, но от това нормалното и бих искла да се попремахне до някаква степен.

# 59
  • София
  • Мнения: 791
Предписа ми разни глобули и хапчета за пиене (Низорал), след което каза да разкарам интимния гел, сапун и каквото друго ползвам и - само сода. Всеки ден.
 А как използваш содата? С дамски душ ли? Защото ако е така, то е необходимо да го преваряваш всеки път преди употреба, за да си сигурна , че нищо ни се е завъдило в него от последната употреба.

Общи условия

Активация на акаунт