Гладете като професионалист вкъщи

  • 29 240
  • 333
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 3 711
" За следващия тест избрах поизмачкана ленена риза, отново изсъхнала преди доста време.
Този път отне повечко време на генератора да достигне необходимата температура, но това е напълно очаквано - това е най-силната програма.
Трябва да отбележа, че тази риза винаги ми е създавала проблеми и винаги в края съм с успокоявал с мисълта, че като е лен може и да не е идеално изгладен. С тази ютия нещата вече не стоят така - само с няколко минавания гънките изчезват напълно.
Крайният резултат е страхотен - тази риза никога не е била толкова добре изгладена досега, може би само в случаите, когато съм успявал да я сваля от простора още влажна резултатът се е доближавал до постигнатото днес:


# 331
  • София
  • Мнения: 3 711
Понеже наближава края на тестовия период, искам отново да изкажа благодарност към Тефал и Бг-мамма за възможността! Надявам се и за потребителите тук да е било полезно и да сме ги направили свидетели, че това е един наистина страхотен уред, които (за мен поне) най-важното пести времето ви (и нерви Simple Smile)
На линия съм за всеки, който има колебания или все още се чуди  Simple Smile
Поздрави!

# 332
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Аз също искам да изкажа благодарности за възможността да получа този страхотен уред.
Повечето хора, които ме познават и знаят какво и колко гладя казват, че уредът е при най-подходящия човек  Laughing
ММ често ми казва, че само гледам да пера още повече, за да има какво да гладя с новата придобивка  Grinning
Аз също съм отворена за това да споделям още впечатления и да отговарям на още въпроси  Hug

# 333
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Ето и две снимки, на които съм се постарала да се види бутонът за парата



Общи условия

Активация на акаунт