Гладете като професионалист вкъщи

  • 29 309
  • 333
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 437
Директно върху апликациите ли се глади  Shocked Страхотни снимки качвате. Радвам се, че има обратна връзка bouquet

# 316
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 514
Никога не гладя от лицевата страна на дрехите. Peace

# 317
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Рокси, тюлената част на коя настройка изглади? С пара или само с ютия?
Мерси! bouquet
С ютия и пара едновременно. По принцип тази рокля, в частност тюлената и част няма нужда да се глади, но исках да пробвам.

# 318
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Директно върху апликациите ли се глади  Shocked Страхотни снимки качвате. Радвам се, че има обратна връзка bouquet
Да, директно върху апликацията я изгладих - нищо не залепна.

# 319
  • София
  • Мнения: 1 593
Някои апликации и аз ги гладя директно. Ако не са гумирани/лепени, а щамповани/боядисани нищо не им става от гладенето.
Но пък с гумирана апликация ми се е случвало да се отпечата и на гърба на блузата, защото я бях обърнала да гладя от нелицевата страна  Laughing

# 320
  • София
  • Мнения: 3 716
Това е много хубаво видео ревю на малко по-различен модел.
От 6:33 нататък жената разтопява малко гняс върху ютията и после пръс-пръс с парата и всичко изчезва. Аз не смея засега да тествам аутоклийн функцията Simple Smile
https://m.youtube.com/watch?v=AC5DA9UYdvE

# 321
  • Мнения: 2
Благодарим за активното ви участие в темата!

Предлагаме ви едно интересно видео, в което стилистът Антония Йорданова съветва как да изберете най-подходящия за вас уред за гладене.

# 322
  • София
  • Мнения: 1 593
Имам въпрос към момичетата, които тестват. Парата с еднакво налягане ли е през цялото време или накяга когато намалее водата в генератора? Имам парна ютия и всъщност единственият ми проблем с нея е непостоянната и недостатъчно силна пара на моменти.

# 323
  • София
  • Мнения: 3 716
Адри, няма промяна в налягането. Парата си е със същите 7 бара и в края на цикъла. Затова и няма капки вода, излиза само пара.

# 324
  • Мнения: 4 188
Мен ме интересува бутонът за парата, с цк ключ ли е newsm78 Чува ли се цък-цък, като го натиснеш newsm78 Нещо подобно http://tpetrov.com/pictures/dop/ck-asw30_1.jpg

# 325
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Бутонът за парата е от вътрешната страна на дръжката на ютията. Използва се много лесно.

# 326
  • Мнения: 4 188
Бутонът за парата е от вътрешната страна на дръжката на ютията. Използва се много лесно.
Значи е с цк ключе, като на професионалните , мерси bouquet

# 327
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 725
Обичам да гладя, но ризите са ми най-трудни. особено ленените ризи са най-времеемки и трудни!

# 328
  • София
  • Мнения: 3 716
Мъжката половинка в нашето домакинство тества уреда. Самичко си гладело Smiley Говорим за човек, които в (есенните и зимни обикновено) недели медитира, пуши нервно и после изважда куп ризи и панталони; има дори спрей за по-лесно гладене от Лидл; задължително глади ризите леко влажни и пр. Бе, има опит с гладенето Relaxed
Останал е очарован. Казва, че единствено му липсва възможност за застопоряване на бутона за пара (ако решиш да прехвърлиш ютията в другата ръка, а не искаш да прекъсваш парата).
По-долу опит с памучен чаршаф и ленена риза.

# 329
  • София
  • Мнения: 3 716
" За първото гладене избрах памучен чаршаф, който отдавна беше изсъхнал - в тези случаи за стандартните ютии е малко по-трудно да се справят:



За тази ютия обаче нямаше проблем, като удобната поставка върху генератора облекчава при многобройните премествания на чаршафа, които е необходимо да направите докато го изгладите целия. Много приятно впечатление прави синята светлина, с която ютията свети. Крайният резултат е впечатляващ, като беше необходимо много по-малко време, отколкото със стандартна ютия:


Бутонът за пара е разположен много удобно и усещането при използването му е много добро, има едно цъкане, което създава усещане за добър контрол."

Общи условия

Активация на акаунт