Гладете като професионалист вкъщи

  • 29 239
  • 333
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 546
Не обичам да гладя. Правя го само когато много се налага и винаги се изгарям. Уж внимавам, уж се пазя и пак, всеки път,   Confused

# 46
  • Мнения: 3 199
За мен най-труден за гладене е униформения панталон на мъжа ми, който е с ръб.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 098
Цитат
Споделете като коментар в настоящата тема кое е нещото, което ви отнема най-много време и е най-трудно за вас да изгладите перфектно.
За мен е трудно да гладя ризи или нещо плисирано и с естествени гънки, които трябва да следвам.

# 48
  • Мнения: 1 389
За мен най-трудни за гладене са мъжките панталони с ръб  Rolling Eyes

# 49
  • Варна
  • Мнения: 469
Имам дъщеря на 2години и ми се налага да гладя много често,което да си призная не ми е любимо занимание.Но въпреки честото гладене на детски дрешки,най-трудно ми е да гладя ризите на мъжа ми.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
За мен повечето тъкани са трудни за гладене. Не обичам да гладя и полагам огромни усилия да го правя. Крайният резултат често е разочароващ.

# 51
  • Мнения: 1 431
Най - трудни са ми ризите за гладене, както и дрехи с ластици, които са нагънати- ужасно е. Гладя всекидневно и ми отнема по 30 минути. Това е дрехи за двама, не мога да си представя за повече хора какво ще е.

# 52
  • Мнения: 6 022
За мен пък всичко е трудно за гладене, защото постоянно носим дрехи, които са с по -особени материи. Най - ми е трудно да гладя лен, както и ризи, а мъжът ми има много. Аз също нося доста ризи и изобщо всичко си изисква време и е трудно за гладене. Бих направила и ревю, което да публикувам публично в блога си, само и само да съм улеснена в това "начинание".

# 53
  • Мнения: 2 516
Налага ми се да гладя доста често, искам или не.
Най-много се изнервям, когато гладя ризите на мъжа ми.Понякога малкият не ме оставя да гладя, а вечер не ми се глади след цял ден игри, и се насъбират доста дрехи.Тогава ми иде да хвърля всичко и мъжът ми да ходи намачкан  Mr. Green Но не бих го направила  Whistling

# 54
  • Мнения: 452
не обичам да гладя,а и не ми се получава много  Grinning най-трудно обаче ми е с поли и рокли,а на блузите с дълъг ръкав винаги става ръб където не трябва

# 55
  • у нас
  • Мнения: 5 727
Гладя всеки ден. Онзи ден ми се наложи да гладя сако. Много зор видях, някои гънки изобщо не се повлияха от ютията. Няколко пъти изключвах ютията като си мислех, че вече съм се справила отлично със задачата, но уви, трябваше пак да включвам ютията да започвам гладенето отново. Друго, което ми е трудно да гладя е ризите и панталоните с ръб. Не винаги уцелвам и понякога стават с повече от един ръб  Blush

# 56
  • Мнения: 1 028
Трудни са ми ризите и панталоните, да не говорим за сака и  рокли, които нося на химическо чистене, точно заради гладенето.

# 57
  • Мнения: 188
Здравейте! Моите летни дрехи почти всички изискват гладене, а детските дрешки по принцип си ги гладя. Гладя непосредствено преди обличане, защото нямам време да гладя цяла пералня на куп. Това, което не мога да изгладя, са плътните пердета в спалнята. Пера ги и ги нанизвам на корниза мокри, уж от тежеста сами да се изправят, но стоят супер намачкани. Откачам ги, гладя ги с пара на пълна мощност и пак не могат да се изгладят. Свекърва ми се възмощава, че уж не съм си изгладила пердетата, но какво да направя!?

# 58
  • Мнения: 3 841
На мен ми е най-трудоемко да гладя дрехи с комбинирани материи: примерно  трикотажна  блуза с гръб от тюл или дантела или пък панталони с кожени кръпки и разни такива комбинации... Другото,  което ми е трудно,  са зимните якета и палта...  Tired

# 59
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 782
Най-трудни за гладене са ми ленените дрехи, както и дантелените и еластични материи.

Общи условия

Активация на акаунт