Мами в арабските страни-4

  • 20 627
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • у нас
  • Мнения: 660
Здравейте и нас маминки Simple Smile
Не можах да пожелая на Миленката лек път,че не съм влизала в нета от няколко дена.Празнувахме с наши приятели Гергьовден и бяхме извън града.Дано пътуването е било леко за нея и децата,а почивката в България-приятна.И ние тази година няма да пътуваме до Сирия,заради предстоящото раждане,но на мен не ми е домъчняло все още за там(след гостуването на лелята,ще ми държи влага доста дълго Wink).
Добре дошла на новата маминка SkyBlueWater .И аз като теб сирийче съм си взела за половинка Mr. Green,но си живеем в България(за сега поне).
Kremi_m ,много ти сладко малкото юначе.С риск да се повторя или потретя,ще ти пожелая да ти е жив и здрав и много радост да ви носи.Лелееееее таткото сега като го види на живооооо,какво радост ще е  bouquet
Ами от мен това,нища интересно и ново не се е случило при нас(което не е зле,в смисъл такъв,че дните минават без сериозни бели и произшествия:35:)

# 46
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Милена ми прати съобщение. пристигнали са благополучно, но са пътували зле. самолета бил много тесен. малкия бил на антибиотик.
времето е доста различно от тук. почти 15-20 градуса разлика.
утре се прибират в Несебър и се надявам скоро да са добре и да се включи с хубави новини.

# 47
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
 Peace Hug  bouquet Надявам се  да  са  в къщи!ehoooooooooooooooooo drugite?!

# 48
  • Мнения: 1 184
Ох, милата Милена. Дано поне като се приберат в Несебър има възможност да си почине малко.
Марси, другите май вече са във ваканция  Laughing. Ние какво ще правим самички през лятото докато се върнат. Аз определено ще изперкам, тъй като всичките ми приятели и съседи също заминават във ваканции към края на юни. Целия компаунд се изпразва и няма да има кой да напсувам даже  Twisted Evil. Добре че аз ще съм малко заета с новото бебече.

# 49
  • Мнения: 1 655
Надявам се миленка като се прибере в несебър и да се отпусне и успокои!
сега поне може малко да си почине!
ДОБРЕ ДОШЛА В БЪЛГАРИЯ!

# 50
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ох елип, да ще изкукъндрелкам това лято май! а то и лято ли е такова студено време не било откак съм тука по това време, нормално  едва се диша ве4е трябваше да си ходим само по боди (тениска).ама при тебе поне бебо ще дойде и ще мине бързо покрай него!  bouquet
дивиана мерси за помощта ,но адоб е платен и имам само рийдер, ще гледам да пиратствам на лимеуайр да си изтегля адоб фотошоп. после по4вам анимирането! аз не знам да ти кажа какво то4но отваря снимките , свързано е с някоя програма при инсталирането на уиндоуза.но са големи де, поне 3 по-големи от исканите формати!просто и споко време ми трябва, 4е бебка  ми виси като маймунка на дърво. Peace
миме ти кога ще заминаваш, то наистина не остана никой -вси4ки в бг, иха , сахалик! Peace
милена предполагам една седмица ще е као, пълен релакс!  #Crazy

# 51
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
заминаваме, живот и здраве на 5-ти юни.

Черпя ви с


и кой каквото пие!
"остаряваме бавно" и днес навършвам 35!

# 52
  • Мнения: 3 461
заминаваме, живот и здраве на 5-ти юни.

Черпя ви с


и кой каквото пие!
"остаряваме бавно" и днес навършвам 35!


 newsm59 Миме,да си жива и здрава!  ura Tada
Честит празник,от сърце ти желая много здраве,любов и късмет  и едно хубаво момиченце да направи щастието ти още по-голямо. newsm51
Весело изкарване!  bigdance2

# 53
  • Мнения: 590
                   
mariabutti     ВЕСЕЛ ПРАЗНИК
Много здраве,любов, newsm32, и всичко за което мечтаеш.

# 54
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
миме, 4естит рожден ден! много весело и празни4но  настроение , хапни си една торти4ка за мене , хихих аз обявих твърдо, неееееееееееее на слади4кото, 4е и  шампанско ми се мъдри наоколо, ааааааааа! ама ще отпия за здраве и късмет!ех, мека душа съм ! ама си и моята зодия, аз 4укнах моите 42 на 28 април , та порастваме и мъдреем !айде, теленца, ако има още да свиркат! да пия на екс, 4е после сух режим и затягаме коланите, (слабеем)! и хубавеем!поздрави на вси4ки мами ! newsm51 newsm51 smile3525 newsm68 newsm59  ura  Gift  party023

# 55
  • USA
  • Мнения: 2 150
  bdbaloni hbday bdbaloni
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МАРИЯ!
Пожелавам ти да бъдеш щастлива майка и обичана съпруга!
И скоро да се похвалиш с  EFP!
 

# 56
 newsm51 newsm59  Gift      честит празник!бъди жива и здрава!много късмет и любов!да се сбъднат всичките ти мечти!  bouquet

# 57
  • Мнения: 1 655
 bdbaloniЧестит рожден ден Миме! bdbaloni
Всичко наи ти пожелавам и дано скоро да се похвалиш с новината за бременост!А Зауед само да те радва с чаровната си усмивка и по малко бели да прави!
newsm51 newsm51 newsm51
 newsm59  bigdance2  Gift  party023 bdbaloni

# 58
  • Мнения: 934
  bigdance2
Честито и от мен!
Да ти се сбъдне най-голямото желание!

# 59
  • Мнения: 1 184
 nbirthday ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИМЕ!!!!   bouquet

Желая ти много здраве, любов и късмет. Нека щастие те обкръжава винаги и успехи те съпровождат през целия ти живот. И нека скоро чуем добра новина за ново бебче, пък каквото и да е.  newsm67

А тортичка ще си хапна за твое здраве нищо че се въздържам в момента заради вече многото натрупани килограмчета. Ще сваляме после  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт