Мами в арабските страни-4

  • 20 664
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 269
И на нас ни растат зъбки.И не се храни както трябва,а и с тази болест Cry Днеска оба4е го закарах на фризиор.Имаме си нова при4еска и се държахме много прили4но на маика юна4ето.Аз в дубаи сама си го подстригвах,но тука нямам машинка,а и да свиква с обстановката на салона,нали сме мъже и брада ще никне иншаала.
тук беше топло но духаше много силен морски вятър.Моите деца са наи навле4ени.всеки ми вика 4е съм луда,но мен ме е страх след вси4ките тези болести как да ги събле4а по потник.

Веси заповядаи в несебър,пък бебо ако избъза няма лошо,ще си бъде рапър4е от малко.ще ходим да проверим за билети тия дни.дано само има желаещи за гледане на децата.

креми и баща ми е много щастлив когато си доидем,а като си тръгваме милият се къса да реве.2-3 дена немогат да го видят в къщи,все ходи на разходка 4е като се прибере и му е му4но за нас.И аз рева като магарица.толкова ми е мъ4но като си тръгвам,4е с глас хлипам и мубарак само ми се смее.ако можехме да сме 6 месеца в дубаи и 6 в Бг.живот и здраве и това обмисляме

ноиа блазе ви.и на мен ми се обикаля така.аз в една гърция не се навивам да отида с тези деца,но като доиде таткото ще мръднем на някъде та било и из Бг

Манел бързо оздравяване на маика ти.

малеее как се разписах.направо се забравих Embarassed

# 226
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
vessy78 , разбра ли за сейла дето ти писах newsm78 .нали питаше.
багажа го стегнах . останаха някои работи за добавяне. събрахме се в един куфар Laughing. ще взема  ръчен и на малкия чантата и това е.

днес за себе си разбрах разликата да реагирам на капризите на малкия със спокойствие или същата ярост. винаги като иска нещо дето не мога да му дам и изпадне в истерия оставам спокойна и се опитвам да му обясня. винаги действа и след гушване забравя за какво е крещял.
днес си изпуснах нервите и започнах да му крещя Embarassed влачихме се из един център по земята 15 мин и за малко не паднах на един ескалатор #Crazy
никога вече, колкото и усилия да ми коства Peace

# 227
  • Мнения: 1 269
що така ма миме?нащо заи4е да се вла4е,немога да повярвам.на леля кроткото мом4енце.ми то тези жеги там сигурно морят децата.не му е било ден явно.да го цункаш от нас.

Какъв е този студ днес?лято иде или зима?надула съм климатика ина4е замръзвам

лек и безпроблемен ден

# 228
  • Мнения: 1 184
моля, моля!
наистина много време не се появявала елип , какво стана с нея да не е родила по-рано?
ноя, стискам палци !

Ох, Марси, де да беше така, но не би.... Вече не мога да се обърна в леглото даже. Малчо така е натежал, а му остава още цял месец и повече. Гледам да се движа повече, че само това ми повтарят тука, а и майка ми ми е надула главата да внимавам с килограмите, че втория път се сваляло много трудно /почти не/. Та това е при мен.
Ноя, много ще се радвам ако успеете да минете насам, дори и след ваканцията. Аз няма да мърдам от тук  Twisted Evil. Стискам палци за изпита, а ако е минал предполагам всичко е било ок.
Миме, и аз съм забелязала същото. Когато крещя на Рая, тя става още по-невъзможна. Но проблема е, че аз не съм толкова търпелива като теб. Дано миличката не ме запомни като майка-невротичка. Е, сега малко са ме хванали хормоните и съм в такова състояние на транс /или не знам как да го опиша/. Все едно живея в розов свят и нищо не може да ме трогне. Така бях след раждането на Рая. Хормони... какво да ги правиш  Joy.

# 229
  • Мнения: 927
vessy78 , разбра ли за сейла дето ти писах newsm78 .нали питаше.
Да,мила, благодаря, за което. Казах на таткото и той във вторник ще иде да види какво има, че сега е в Абу Даби. Нека се почувства баща малко,че му е много мъчно. Май аз по-леко преживявам раздялата  newsm78.. сигурно е заради бебо..
Милена,аз че до Несебър няма да стигна, няма, ама ти се забавлявай на концерта и заради мен newsm44 Обещаваш ли?
Елип, дръж се! Малко остава!  newsm51

# 230
  • Мнения: 1 655
Здравейте момичета!
Аз маи нещо не мога да спя през ноща,накармих малкия и сега не ми се спи, изгледах един филм и пак не заспах!ама сега цял ден ще дремя.Голяма съм шматка!
Като чета бременните моичета и си ги представя, сякаш ми липсва тумбака, чуствах се ужасно горда с него!
А сега е още по-гаделичкащо усещането като си гушкам малкия,обожаам да заспива върху мен, и как се дупи все, напрао ще му изям дупето на малкия маимун!Много обича да заспива върху мен по корем, това нормално ли е, аз си мисля че ще поварне но досега един път не е поращтал а заспива след като го накармя!
маи се чудя само кви да ги дранкам, яко ме калве мен, все още ме тресат хормончетата!
А вече и не съм отчаяна за теглото, влизам си в панталоните които си купих като бях в 3ти месец,което ме успокоява че корема ми се прибира,ама много бавно това прибиране бреи!
Ама като спра да кармя, една серия ксинекал и диетка и ще съм пушка!
знам си аз дупето как да го смакна ама се иска инат и глад!
сега дано заспя, че следобед на разходка трябва да се ходи , а центъра ми е на 1,5 км и всеки ден ги вървя което си е егати гимнастиката.Можете да си представите от заседналия живот в кувеит тук изведнаж на много енергичен, и се чуствам много по добре,то варвенето пеш не ми тежи ама пусти фитнес винаги ми тежеше, все мускулна треска ме хващаше!
Хаиде лек ден, и приятна разходка на всички!
цунки на всички малки съкровища и по пупите на бременните!  bouquet

# 231
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Креми, напълно нормално е да иска да спи в/у теб. Simple Smile едно от малкото неща, които са му познати е пулса нан сърцето ти и така е спокоен.

http://community.webshots.com/photo/545519567/2747785380077814105nRrKYf

ето така си спеше малкия първите 2 месеца. кръста ми беше на дроб, но поне той беше спокоен.
а хормоните са страшна сила. сега се замислям каква лудница съм била по това време и колко първично съм реагирала #Crazy
Лек ден на всички!

# 232
  • Мнения: 1 655
По абсолутно същия начин спи,на мама маимунките!Тука пак са жеги! #Crazy

# 233
  • Мнения: 927
Днес ще е най-горещия ден за седмицата. Аз за това вчера цял ден бях по разходки и днес ще си почивам вкъщи..
Миме като ви гледам на снимката и като чета писаното от Креми така ми се иска вече да си гушна бебо..
Вчера пак го гледахме на видеозон и беше едно такова сладурче...Ама казах на таткото ,че е невъзпитано като него, щото си бъркаше в устата и носа newsm47
Гледам да се наслаждавам на оставащото време, че сигурно такава хубава почивка ще видя в друг живот чак..

# 234
  • Мнения: 1 269
веси много си права.по4иваи докато можеш,4е после няма лабаво  Mr. Green
За какви жеги говорите,тука беше такъв студ сутринта,сега малко пекна,но от време на време слънцето се скрива и не е 4ак толкова топло
дима беше на плаж в4ера с вуи4о и вуина,едвам я прибрали.не искала да тръгва малкото рибе,хванали и раци и тя много им се радвала.морско 4едо е,а не като баща си бедуин Mr. Green

креми те така се успокояват бебенцата.дима като имаше колики само така спеше.
 
веси мом4енце ли е?имам преглед от 3д ехографа на видео  касетка.малкия и тои си бъркаше в нослето и колко смешно си отваряше устата като риба на сухо. Laughing

# 235
  • Мнения: 927
Миленка, при нас е голяма жега днес.
Май, мъж ще сме.В 26-та седмица ходих при 1 много добър специалист и той беше категоричен, че е момче. В 27-ма моята гинеколожка не видя ташачки, вчера бях пак на консултация и тя май видя нещо,но не беше съвсем сигурна.. newsm78 Утре ще ходя при друга гинеколожка, че много ми се иска да знам - кво да кажа, човек без работа...Таткото е по-разумен - казва каквото и да е, да ни е живо и здраво..
Между другото подхвърлете някое мъжко арабско име, ама да звучи и поне мало европейско  newsm78 Аз съм се спряла на Тарик, но на моя мъж брат му се казва така.

# 236
  • у нас
  • Мнения: 660
vessy78 ,ние според доктора ми сме момиченце,но ако беше момче,щях да го кръстя Карим.Много силно ми звучи това име и много ми харесва,нооооооооо уви ConfusedОсвен това съм чувала,че хората,носещи имена с начална буква К са големи късметлии.Сега ако пак е мома,ще я кръстим Карис(таткото не е много съгласен,но ще се преборя Peace).Утре съм на ехограф,може да има и изненади,но е малко вероятно.

# 237
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Лорекса, кажи някой хубав магазин за детски стоки. за стая.

# 238
  • Мнения: 1 269
Аз бях наи-доволна от триизмерния ехограф.там се видяха наи добре мъжките атрибути,а и лицето му беше толкова завършено,имах 4увството 4е ще ни каже дзак от корема Laughing а и на таткото му беше много интересно

на хубави имена сте се спряли.в емирствата ми прави впе4атление 4е всеки втори е абдула,мухамед и ахмед.аз затова избрах халид,лесно за произнасяне,макар 4е баща ми се шегува и понякога му вика калин4о Mr. Green
ина4е за моми4енце наи-харесвам Хая.третото живот и здраве ако е мома ще е така.веси какво като брат му се казва така?ние щяхме да го крустим насер то4но на брат му,но пак се жертва заради мен и е халид

записах мал4о на кухня.първи ден и си хапна вси4ко,притеснявам се само да не използват мас,но не ми се вярва 4е има много по малки бебенца.седа и се 4удя куде да отидем като доиде мъжо.да не е много на дале4е и да е по спокоино.за сега сме се спряли за жеравна или елена.дават вили под наем а и ни е близко.искахме в гърция но аз нещо немога да се навия да летя отново със самолет

# 239
  • Мнения: 927
Мила, и на мен името Халид ми харесва, ама мъжа ми така се казва и каза, че не е хубаво да е на негово име smile3506. А брат му е такова чудо, че и филм и книга да правят за него пак е малко...страх ме е да не заприлича на него, че горко им на лековерните жени.
Лорекса, Карим ми харесва, но няма да ти го взимам, че изненади има до последно. Последните ми 2 приятелки, които родиха си бяха сигурни,че ще имат момичета, ама в родилното surpriseeee- stork-boy
И ние ходихме на 3д с мъжа ми, но бяхме много разочаровани. Видяхме само една жълто-черна мацаница. Явно в Търново е толкова и триизмерен.После разбрах,че този апарат няма нищо общо с тези в София.
Лека вечер на всички!!

Общи условия

Активация на акаунт