Бяла козметика - лице и тяло! (#3)

  • 106 752
  • 725
  •   1
Отговори
  • USA
  • Мнения: 7 298
Тема,посветена на грижите за лицето и тялото.
Споделяне на личен опит и обсъждане на продукти и марки.
***************************************************


 
Вместо запис:

1. Ще промените ли грижите за лицето предвид наближаващия зимен сезон?
2. Коя вмомента е най-ползваната ви марка козметика/любим(и) продукт(и)?


Последна редакция: вт, 04 окт 2016, 18:40 от Beautyholicа

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Благодаря за новата тема! bouquet

   За да не е спам, преди малко нанесох Phytomer Night Recharge и Vichy Aqualia Thermal Awakening Eye Balm, а под тях – Vichy Aqualia Thermal Dynamic Hydration Power Serum. Ползвам и препоръчания ми в предишната тема тоник – Clarins Lotion Douce Tonifiante, от който съм много доволна. Simple Smile

Последна редакция: вт, 04 окт 2016, 00:57 от The Black Cat

# 2
  • Мнения: 767
Идвам при вас.За да не е просто запис ще похваля последната си придобивка-боди милк на Rituals...разкошен дълготраен аромат.

# 3
  • USA
  • Мнения: 7 298
Аз вмомента съм почти изцяло на Ахава (дневен,нощен,околоочен крем,озаряващ серум,крем за крака,кремове за ръце,сапун в банята,соли за ваната).
Маски всеки ден,най-различни - почистващи/озаряващи/подхранващи,измивни - Герлен,Нукс.И мисля,че с това приключва рутината ми.

Последна редакция: вт, 04 окт 2016, 18:24 от Beautyholicа

# 4
  • Мнения: 3 248
Вчера ми свърши Perfect + на Филорга, който слагах всяка сутрин в продължение на 5.5 месеца и бях много доволна. От днес започвам кислородния серум на Талго на негово място. Дано и той ми хареса.

# 5
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Искам да си взема няколко нови маски, подходящи за суха и чувствителна кожа. Все още не съм набелязала нищо, но се надявам на препоръки.

# 6
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Beautyholicа, благодаря за темичката  Hug Money
Ако ти се занимава може да добавиш въпрос за вместо запис например: "Сменяте ли грижата за лицето предвид наближаващия зимен сезон" Simple Smile

Аз в момента се оглеждам за нощен крем и някакъв серум. Много се изкушавам да пробвам нещо от корейската бяла козметика,  но още не съм решила какво точно. Преди известно време ми страничка във фб ,а от там пък намерих и блога http://blog.kocos.bg/ , но не ми е останало време да се запозная. Някой , ако има повече инфо, моля да сподели.

Епона, ще чакам отзиви за кислородния серум. Определено Талго ми буди интереса Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 757
Много хубава тема,поздравления!
Миналата седмица си поръчах на Jeunesse, серията Luminesce-почистващ, серум, дневен и нощен крем. В Америка били луди по нея и много се надявам да се окаже, че има защо. Тия дни трябва да пристигне, но ще се радвам ако някой вече има наблюдения да сподели.
Наблюденията ми са, че когато се ползва цяла серия от даден продукт, тогава се постига максимален ефект, защото се допълват взаимно.

# 8
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Beautyholicа, благодаря за новата тема! bouquet

В момента ползвам козметиката  на Кристиан Бретон, но следващата ми покупка ще е на Талго. Ооо, забравих, че имам и серията на Елизабет Арден със серамиди. Талго май ще почака.  Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 20 082
Ох, и аз в момента съм с Кристиан Бретон, но е голяма мъка. Серумът е ок, от него не се оплаквам, но дневният крем е ужасен за моята кожа. Въпреки че като апликация усещам текстурата му като "моя", кожата ми се чувства зле - усещам я измъчена и гладна, а не хидратирана и подхранена.  Rolling Eyes Ще го подарявам на някоя приятелка и ще минавам на Payot.

Beautyholicа, благодарности и от мен за новата тема!  bouquet

# 10
  • Мнения: 4 734
В момента съм събрала доста кремове и ги редувам, за да видя все пак дъното на някой... Mr. Green
Най-ми е трудно с избора на околоочен крем, все нещо не им харесвам.. От едни ми подпухват, парят и сълзят очите, от други не виждам никаква разлика след ползването им, а някой даже ми докарват тъмни сенки на сутринта след ползването им вечер... Така и не мога да налучкам моя околоочен крем... Дайте идеи за хубав крем и да става за чувствителни очи... Peace

# 11
  • Мнения: 310
В момента съм събрала доста кремове и ги редувам, за да видя все пак дъното на някой... Mr. Green
Най-ми е трудно с избора на околоочен крем, все нещо не им харесвам.. От едни ми подпухват, парят и сълзят очите, от други не виждам никаква разлика след ползването им, а някой даже ми докарват тъмни сенки на сутринта след ползването им вечер... Така и не мога да налучкам моя околоочен крем... Дайте идеи за хубав крем и да става за чувствителни очи... Peace

Аз в момента съм с този https://www.zlatnaribka.com/phyris/hidratirashta-grizha-za-okolo … nsation-eye-20-ml
Харесва ми и като свърши, най-вероятно ще го подновя.
Очите ми нито подпухват от него, нито ми парят и сълзят. От всички околоочни, които съм ползвала, този сякаш най-много ми хидратира кожата. Hug

# 12
  • Мнения: 4 734
Сис_, на тази марка не съм ползвала нищо, но и крема е 25+ и ми се струва, че ще ми крайно слаб и недостатъчен... Аз се боря с леки линии около очите при смях... Laughing

# 13
  • USA
  • Мнения: 7 298
Добавих два въпроса към началната страница и ако имате други желания,винаги мога да променя(повече инфо/акнети т.н). Peace
В предния ми коментар сложих снимка на Ахава продуктите,които вмомента ползвам.Виждате ли я(от imgur не винаги излизат)?

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема bouquet
Кожата ми с годините стана по-суха към нормална и през зимата вече са ми необходими по-плътни кремове, най-вероятно ще заложа на Лиерак Премиум, сега ползвам Магнифисънс на същата марка.
Сутрин измивам лицето, напръсквам с розова вода, после нанасям хидратиращ балсам на Галеник и едва след това - крема за лице; околоочен не съм си купувала отдавна, ползвам този, за лице.

Общи условия

Активация на акаунт